18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjskie zabijanie psów na ulicach

fgx • 2021-04-16, 22:20
Poligon cieszyłby się pewnie. Mnie tylko cieszyłby fakt gdyby to były pitbulle.


IcoJaRobieTu

2021-04-17, 17:48
mygyry napisał/a:

A powiedz panie wysoko rozwinięty, jak ci się w domu myszy pojawią lub szczury takie jak ty, to będziesz rozkładał trutki i pułapki czy budował im domki?



Jakie domki? APARTAMENTY! I do tego będzie im płacił socjal i darmowe żarcie podrzucał.

sojka

2021-04-17, 18:21
j***ne ciapate sk***ysyny

St...........on

2021-04-17, 18:41
~Beny napisał/a:

Zabijającą
Podobno strychnina, ale musi się ekspert wypowiedzieć, bo ja nie wiem jak wygląda efekt po 'aplikacji'.



Mnie bardziej wygląda na neurotoksynę z rozdymki tygrysiej (Tetrodotoksyna), podobnie działa, paralizuje centralny ośrodek nerwowy łącznie z przeponą.

zlosnik

2021-04-17, 20:50
andrejo22 napisał/a:

Wy jesteście takimi popie**olcami że aż szkoda gadać. Argument "niech weźmie je sobie do domu jak szkoda" ukazuje iloraz inteligencji równy sebixa spod sklepu, może jakiegoś przegrywa pracującego na marne pieniądze dla kapitalisty(bo był za głupi na wykształcenie). Zabijanie jako słuszne rozwiązanie problemu, Stalin się chowa degeneraci. Dobrze że takie rzeczy możecie pisać tylko na forum tego pokroju, bo nigdzie indziej wasze zdanie się nie liczy.



to po co oglądasz pedale jak jesteś miękiszonem?

bojleros

2021-04-17, 21:17
andrejo22 napisał/a:

Wy jesteście takimi popie**olcami że aż szkoda gadać. Argument "niech weźmie je sobie do domu jak szkoda" ukazuje iloraz inteligencji równy sebixa spod sklepu, może jakiegoś przegrywa pracującego na marne pieniądze dla kapitalisty(bo był za głupi na wykształcenie). Zabijanie jako słuszne rozwiązanie problemu, Stalin się chowa degeneraci. Dobrze że takie rzeczy możecie pisać tylko na forum tego pokroju, bo nigdzie indziej wasze zdanie się nie liczy.



Oby cie doj***ła sfora zdziczałych kundli jak będziesz jechał na rowerze...

gernash100

2021-04-17, 21:28
mygyry napisał/a:

A powiedz panie wysoko rozwinięty, jak ci się w domu myszy pojawią lub szczury takie jak ty, to będziesz rozkładał trutki i pułapki czy budował im domki?



A utkaj tam p*zdę. Gdyby tak kiedyś Twoi starzy "gdybali co by było jak", to by Cię matka staremu w porę z ch*ja zlizała.


tomek100

2021-04-18, 01:13
mygyry napisał/a:

A powiedz panie wysoko rozwinięty, jak ci się w domu myszy pojawią lub szczury takie jak ty, to będziesz rozkładał trutki i pułapki czy budował im domki?



No przecież faja obejrzał video oczka mu sie zeszklily i wylał flustracje

TomaszKLN1

2021-04-18, 01:28
ThunderZ napisał/a:

niech zdechna na raka te j***ne k***y



Skąd tule zawiści pewnie byłeś ulubionym ministrantem księdza, a zły dotyk boli całe życie.

mk777

2021-04-18, 10:17
to jest Pakistan

mygyry

2021-04-18, 11:04
gernash100 napisał/a:

A utkaj tam p*zdę. Gdyby tak kiedyś Twoi starzy "gdybali co by było jak", to by Cię matka staremu w porę z ch*ja zlizała.



Pewnie dlatego jesteś jedynakiem :ciasteczkowy2:

supermitek

2021-04-18, 22:00
Zmarnowany potencjał, te zastrzelone psy (plus inne bezpańskie zwierzęta) powinno się dawać więźniom jako jedzenie. Problem futrzaków znika i do tego bandyci mają jak żyć i odbywać karę 8-)

Roast

2021-04-18, 23:45
Oglądałem kilka razy. U nas taka akcja by się przydała.

peju

2021-04-19, 00:04
Islamabad - to jest stolica Pakistanu.

Bukaj1203

2021-04-19, 21:18
I bardzo dobrze że biją te psy. Kiedy byłem na projekcie w Turcji było ich od zaj***nia, najgorsze było to że w jednej chwili były miłe, a w drugiej by cię zaj***ły jakby miały tylko możliwość, Pamiętam do dzisiaj sytuacje jak na starego dziadka się rzuciły, a stary jakby nigdy nic, ze spokojem wyciągnął m9 i zaczął napie**alać do psób, pierwszy raz byłem tak obsrany... sp***alaliśmy jak najszybciej się da ;)

Elmo Shadow

2024-04-18, 23:30
radek225 napisał/a:

Bezpańskie, wałęsające się psy roznoszą mnóstwo chorób w tym wściekliznę, czy pchły. Bardzo dobrze, że taki zawód istnieje. Gdyby nie to, szerzylyby się tylko epidemie. A tak szybko, sprawnie, bez zbędnego męczenia i okrucieństwa dla psów. Psy rozmnażają się bardzo szybko, żyją stosunkowo długo, więc to żaden problem żeby na ulicach miast wałęsały się watahy bezpańskich psów, które potrafią napadać nawet na człowieka.



Watahy tych zjebow też koczują na turystów a nawet mordują zj***ne hindusy i też się mnożą jak króliki