18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

in vitro

Sk...........‚o • 2014-01-29, 17:51
może i suche ale mnie rozbawiło :-D

brudny

2014-01-29, 17:58
diabeł się tobą interesuje.

tds1974

2014-01-29, 18:07
Chrześcijaństwo: Wiara w to, że jakieś kosmiczne żydowskie zombie może dać Ci wieczne życie jeżeli symbolicznie zjesz jego ciało i telepatycznie powiesz mu, że akceptujesz go jako swego zbawiciela po to aby usunął grzech pierworodny z Twojej duszy, który to grzech ludzkość posiada ponieważ stworzona z żebra kobieta została namówiona przez gadającego węża do zjedzenia jabłka z magicznego drzewa.

wiesiors4

2014-01-29, 18:10
Może odpowiem na poziomie obrazka:

Jebadź katolów ksienrzy fatykan i papiesza jana pawua bo jeste oswieconym ateistom! Sam moge decydowac o swoim rzyciu bo mam jurz 15 lat! A teraz zw bo mi mama kaze wyrzocic smiecie!!!a!11

brudny

2014-01-29, 18:25
Up.
ja mam troszkę więcej niż 15 lat i kilka powodów dla których kościół mi się nie podoba. A jak coś mi się nie podoba to o tym mowie bo nikt nie zauważy problemu. Nie podoba mi się ilość ziemi przekazanych dla kościoła po 89. Nie podoba mi się zakłamanie owej instytucji, nie podoba mi się zwolnienie kościoła z podatków i tylko w imię równości. A i takie tematy raczej są bezowocne bo nikt nikogo nie przekona więc uszanuj.

PÄ…cki

2014-01-29, 19:00
Po 1sze nie mylcie kościoła(tfu) z wiarą. A biblia to nie jakiś dokument historyczny, tylko wymyślona OPOWIEŚĆ z której ludzie WNIOSKUJĄ wartości moralne... Pseudo katole biorą biblię i jezusa na serio, a mądrzy ludzie wiedzą, że nie należy zabijać, nieprzyzwoicie jest kraść, nie czyń drugiemu co tobie nie miłe itp

Takim mądrym człowiekiem jest między innymi właśnie chrześcijanin. Ale nie katol, bo to obrońca dzieciojebców :szydera:

brudny

2014-01-29, 19:20
up. Istnieje też coś takiego jak prawa naturalne, wynikające z bycia człowiekiem niezależnie od religii. Boga wymyślił człowiek by sobie tłumaczyć pewne rzeczy. Mnie zastanawia czemu to dalej istnieje jak tyle zostało już wyjaśnione bez jego ingerencji.

qhash

2014-01-29, 19:22
każdy wierzący w te bzdety jest idiotą, dziekuję za uwagę

va...........er

2014-01-29, 19:31
"Wąż je do tego namówił." Nie mam pytań.

usu

2014-01-29, 19:31
kościół popełni Ci samobójstwo

AmorPatriae

2014-01-29, 19:33
Czy k***a to tak trudno zrozumieć, że in vitro jest po to aby stworzyć sobie posłusznego obywatela poprzez dodanie mu odpowiedniego genu? Zobaczcie sobie Eugenike Grzegorza Brauna poczytajcie Orwella. j***ć in vitro, gender, socjalizm, ludzkie niewolnictwo, równość, totalitaryzm i wszystko co obce naturze człowieka normalnego!

Endiegs

2014-01-29, 19:34
Każdy nie wierzący w Boga w Trójcy jedynego jest idiotą i pedałem, dziękuję za uwagę.

Skyperian

2014-01-29, 19:35
Zróbcie coś takiego o judaizmie albo islamie a nie przyłączacie się do kopania leżącego - ch*j mnie obchodzi czyjeś wyznanie, ale wiadomo łatwiej jest robić sobie bekę z czegoś z czego nikt nie boi się zadrwić.

Polandball

2014-01-29, 19:41
@PÄ…cki

Nazywasz się chrześcijaninem, ale nie wierzysz w Jezusa?


Maślak

2014-01-29, 19:45
@ Skyperian
Jak patrzę przez okno to nie widzę ani meczetu ani synagogi ale kościoły aż 3. Płynie z tego wniosek ,że problemem w Polsce jest katolicyzm a nie inne religie, bo jak problemem może być coś czego prawie niema?