18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

in vitro

Sk...........‚o • 2014-01-29, 17:51
może i suche ale mnie rozbawiło :-D

Sk...........‚o

2014-01-29, 19:49
no i o to mi chodziło :mrgreen:

An...........ta

2014-01-29, 19:51
Mamy dwie grupy. Wierzących (w tym przypadku katolicy) i ateistów. Wśród każdej z tych grup jest ogromna część idiotów i zjebów, odpowiednio, katole i atole. Pozostała część to ludzie normalni.

Ktoś wierzy, spoko, ktoś nie wierzy, też dobrze. A udowadnianiem sobie na siłę nawzajem żę Bóg jest albo go nie ma to zajmują się idioci. Atolu! Nikt Ci nie każe wierzyć więc na kiegu uja wcieskasz wierzącym że ich Bóg nie istnieje? Katolu! Nikogo nie zmusisz na siłę do wiary w swojego Boga!

Katolicy i Ateiści! Rozmawiajcie i dyskutujcie jak normalni ludzie na poziomie.

Pozdrawiam, Ateista.

LucaBrasi

2014-01-29, 19:54
AmorPatriae napisał/a:

Czy k***a to tak trudno zrozumieć, że in vitro jest po to aby stworzyć sobie posłusznego obywatela poprzez dodanie mu odpowiedniego genu? Zobaczcie sobie Eugenike Grzegorza Brauna poczytajcie Orwella. j***ć in vitro, gender, socjalizm, ludzkie niewolnictwo, równość, totalitaryzm i wszystko co obce naturze człowieka normalnego!



Akurat in vitro jest wielkim osiągnięciem medycyny leczącym bezpłodność, na które cywilizacja człowieka pracowała latami. To dowód wiedzy i rozwoju "człowieka normalnego" więc j***ć to sobie możesz swoje zabobony najwyżej.

Pozdrawiam :D

xnxx

2014-01-29, 20:00
to nawet nie jest ksiądz katolicki. chrześcijanie to obszerna grupa, a tak na koniec, nie wierzysz twoja sprawa tylko po ch*j hejtować coś czego nie ma według ciebie?

PÄ…cki

2014-01-29, 20:18
mrMarek27 napisał/a:

@PÄ…cki

Nazywasz się chrześcijaninem, ale nie wierzysz w Jezusa?

Obrazek


A idź w ch*j fręndzlu niemyty! Nic takiego nie powiedziałem. Debili powiadasz? W konfrontacji twarzą w twarz wgniótłbym Cię argumentami w ziemie jak pie**olonego robaka. Śmieciu. Wierzyć można w siebie. Z Jezusa - postaci fikcyjnej - można brać przykład. Gówno wiesz, ch*j się znasz, a się wypowiadasz leszczyno :idzwch*j:

teken

2014-01-29, 20:37
Uwielbiam te gównowojny o gównianą rację w gównianym internecie na gówniany temat :D


Analny_Despota napisał/a:

Mamy dwie grupy. Wierzących (w tym przypadku katolicy) i ateistów. Wśród każdej z tych grup jest ogromna część idiotów i zjebów, odpowiednio, katole i atole. Pozostała część to ludzie normalni.

Ktoś wierzy, spoko, ktoś nie wierzy, też dobrze. A udowadnianiem sobie na siłę nawzajem żę Bóg jest albo go nie ma to zajmują się idioci. Atolu! Nikt Ci nie każe wierzyć więc na kiegu uja wcieskasz wierzącym że ich Bóg nie istnieje? Katolu! Nikogo nie zmusisz na siłę do wiary w swojego Boga!

Katolicy i Ateiści! Rozmawiajcie i dyskutujcie jak normalni ludzie na poziomie.

Pozdrawiam, Ateista.



Raczej 4 grupy.

Pseudo wierzących, którzy za wszelką cene muszą udowodnić, ze bog istnieje, bo tak jest. Jak może być inaczej ?

Wierzący, którzy maja pojęcie o swojej wierze, nie łapią się na gówniane wojenki internetowe, bo ich wiara to ich sprawa.

pseudo ateiści, którzy za wszelką cenę muszą udowodnić (zazwyczaj w internecie), żę wiara to zło, boga nie ma (bo jak może być ?), a każdy wierzący to idiota. Zazwyczaj 13 - 18 lat.

Ateiści, którzy lubią dyskutować, ale mają pojęcie o tym co mówią, zazwyczaj lubią temat religii, dlatego, że mają pojęcie o wielu religiach. Szanują wierzących, bo to ich sprawa w co wierzą.

kaktuz

2014-01-29, 20:45
mrMarek27 gdzie Pącki powiedział że jest chrześcijaninem debilu

wl...........95

2014-01-29, 20:48
In vitro lamie prawa natury podobnie jak wszelkie ,,religie objawione'' .

tojatypniepokorny

2014-01-29, 21:24
ta k***a, a co drugi z was jedzie po ateistach w temacie na poprzedniej stronie...

lit69

2014-01-29, 21:37
W tamtych czasach pisano obrazami, obrazy - metafory. Adam po hebrajsku - człowiek, Ewa - towarzysz. Resztę można sobie dopowiedzieć. Kain i Abel, jeden zabity a człowieczeństwo z facetów się nie spłodziło. To tylko namawianie na dobrą drogę życia. Słusznie. Tylko, że debile nazbyt logicznie odbierają "fakty". Troche humanizmu nikomu nie zaszkodzi :) nie jestem dr teologii.

Gebels

2014-01-29, 22:16
wiesiors4 napisał/a:

Może odpowiem na poziomie obrazka:

Jebadź katolów ksienrzy fatykan i papiesza jana pawua bo jeste oswieconym ateistom! Sam moge decydowac o swoim rzyciu bo mam jurz 15 lat! A teraz zw bo mi mama kaze wyrzocic smiecie!!!a!11



hehe prawda boli...

włóczykijskc

2014-01-29, 22:47
Znowu te sama kłótnia,szkoda życia na takie pieprzenie i tak nie dojdziecie do porozumienia,zostawcie siebie w spokoju i czerpcie z życia to co najlepsze.Pozdrawiam

Polandball

2014-01-29, 23:41
@PÄ…cki,
nie wiem z jakiej dziury wypełzłeś, czy gdzie się urodziłeś, ale Chrześcijanami nazywamy osoby wierzące Jezusa, jako osobę Boską - i czy ci się to podoba czy nie, osoby w to nie wierzące NIE SĄ CHRZEŚCIJANAMI.

PÄ…cki

2014-01-30, 10:01
mrMarek27 napisał/a:

@PÄ…cki,
nie wiem z jakiej dziury wypełzłeś, czy gdzie się urodziłeś, ale Chrześcijanami nazywamy osoby wierzące Jezusa, jako osobę Boską - i czy ci się to podoba czy nie, osoby w to nie wierzące NIE SĄ CHRZEŚCIJANAMI.


Ty debilu :szydera: w gimnazjum miałeś zwolnienie z religi :szydera:
Bez mojej zgody zostałem ochrzczony - więc należę do jakiejś wspólnoty tak? Osoby NAWIEDZONE bądź też chore psychicznie ( w większości katole - coś co mylisz z chrześcijanami bałwanie) wierzą że istniał kiedyś cudotwórca co pędził wino w rękach mnożył ryby i łaził po wodzie. Osoba INTELIGENTA wychwyci z postaw tej postaci fikcyjnej zachowania, które pomogą mu żyć w zgodzie z innymi ludźmi. Zapewne nie czytałeś biblii, bo nie ma obrazków, ale uwierz mi chrześcijaństwo czyli traktowanie jezusa jako WZÓR to jedno a ślepa wiara w przypowieści, księży i te wszystkiew kościelne bzdury to co innego. Nie będziesz mi mówił kto jest chrześcijaninem a kto nie synku, bo jak widzę o temacie wiesz tyle co gołębie o analizie matematycznej :szydera: