18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idziemy po was!

~Angel • 2020-10-28, 11:24


Nastąpiła jednak szybka zmiana decyzji :lol:

seba8911

2020-10-28, 23:38
janlew napisał/a:

Nie bronią tylko atakują, po stronie pedofili jest antifa itd. Tylko 1 ksiądz na 1000 osadzonych jest pedofilem, 400 zaś jest pedałami bo zgwałcili chłopca. Lewactwo to pedofile, tyle że w lewackich mediach pie**olą na kościół bo to ich wróg. Ale twarde dane i statystyki mówią jasno że nauczyciele, księża i lekarze to najbardziej etyczne zawody, z najmniejszą ilością pedofilów.
Najgorzej wśród bezrobotnych: 70%
A na 1000 osadzonych
Murarze: 70szt
Ślusarze 30szt
Rolnicy 30szt
etc.
No i jak wspomniałem lgbtrtv jest 400szt
Macie tu żródło. Mało że lewackie to jeszcze z czasów rządu PO, powinno wam pasować:

PS> Swoją drogą ciekawe czemu ta antifa sorosa tak walczy o to legalne zabijanie dzieci. Czy ich krew też się nadaje na te ich chlebki? Zna ktoś kabałe lepiej?



adrenochrom + satanistyczne pie**olondo o składaniu ofiary = 'teoria' z YT wiec nie idz z tym do TVNu

pve11

2020-10-29, 02:45
sp***alanie z wygrażaniem tak zwane. Ulubiony sport lewicy.

marinis

2020-10-29, 04:40
Jesteście tacy odważni przed ekranem? Wyjdźcie do nich i powiedzcie że popieracie PiS i Konfederację. Będziecie wtedy skomleć i uciekać jak psy.

Klapsik

2020-10-29, 10:36
janlew napisał/a:

...

PS> Swoją drogą ciekawe czemu ta antifa sorosa tak walczy o to legalne zabijanie dzieci. Czy ich krew też się nadaje na te ich chlebki? Zna ktoś kabałe lepiej?



nie nadaja sie - przy mordzie rytualnym, po ktorym wykorzystywana jest krew na mace - musi byc profanacja na ochrzszczonym dziecku. Bluznierstwa jakies sa przy tym wypowiadane sa wzniejsze, bo dziecko jest juz ochrzczone. To przeciw komu popelniamy mord jest wazniejsze od tego na kim.

A abortowane dzieci nie sa ochrzczone, wiec nie maca, tylko satanisci... chociaz to jeden i ten sam kociol.. z siarka. Aczkolwiek 'technikalia kulinarne' sa nieco odmienne.

pozdrawiam
Sirczyn potasu

bloodwar

2020-10-29, 12:28
janlew napisał/a:

Nie bronią tylko atakują, po stronie pedofili jest antifa itd. Tylko 1 ksiądz na 1000 osadzonych jest pedofilem, 400 zaś jest pedałami bo zgwałcili chłopca. Lewactwo to pedofile, tyle że w lewackich mediach pie**olą na kościół bo to ich wróg. Ale twarde dane i statystyki mówią jasno że nauczyciele, księża i lekarze to najbardziej etyczne zawody, z najmniejszą ilością pedofilów.
Najgorzej wśród bezrobotnych: 70%
A na 1000 osadzonych
Murarze: 70szt
Ślusarze 30szt
Rolnicy 30szt
etc.
No i jak wspomniałem lgbtrtv jest 400szt
Macie tu żródło. Mało że lewackie to jeszcze z czasów rządu PO, powinno wam pasować:

PS> Swoją drogą ciekawe czemu ta antifa sorosa tak walczy o to legalne zabijanie dzieci. Czy ich krew też się nadaje na te ich chlebki? Zna ktoś kabałe lepiej?



Statystyki z dupy - jak murarz, lekarz czy prawnik zostaje skazany za pedofilię to w więzieniu pozostaje murarzem, lekarzem czy prawnikiem i po wyjściu zostaje murarzem, lekarzem czy prawnikiem, ksiądz przyłapany na gorącym uczynku w 99 na 100 zostaje przeniesiony do innej parafii a sprawa jest wyciszona, jeżeli jakimś cudem sprawa pójdzie "wyżej" i aresztuje go policja to zostaje wyrzucony z KK więc wyrok dostaje już jako "cywil" - i w statystyce "zawodów wykonywanych przez pedofilów" widnieje jako bezrobotny a nie ksiądz.

luxpiotr

2020-10-29, 19:38
Będzie wojna domowa, będę j***ł lewactwo bez litości. K** znajdą się na hardzie.

Bartsad

2020-10-29, 19:41
Ludzie mają dość katabasów, kibice niby patrioci, a bronią największego okupanta w dziejach Polski, nie chce mi się rozpisywać, więc podam fakty, kk jest na drugim miejscu jeżeli chodzi o posiadanie gruntów w Polsce.
Widział ktoś kiedyś księdza od proboszcza w górę, żeby mieszkał w bloku?

dżonyłojlker

2020-10-29, 19:54
Bartsad napisał/a:

Ludzie mają dość katabasów, kibice niby patrioci, a bronią największego okupanta w dziejach Polski, nie chce mi się rozpisywać, więc podam fakty, kk jest na drugim miejscu jeżeli chodzi o posiadanie gruntów w Polsce.
Widział ktoś kiedyś księdza od proboszcza w górę, żeby mieszkał w bloku?



I są to najlepsze grunty. Mój kumpel wyszukuje grunty pod różne duże inwestycje i ma do czynienia z tymi ch*jami. Pedofilska mafia ma specjalny oddział księży do spraw biznesowych.

Pralpunkt

2020-10-29, 20:24
StalowyNożyk napisał/a:

I są to najlepsze grunty. Mój kumpel wyszukuje grunty pod różne duże inwestycje i ma do czynienia z tymi ch*jami. Pedofilska mafia ma specjalny oddział księży do spraw biznesowych.



Potwierdzam
Ich majątek ziemski jest ogromny
Przejmują też w sposób co najmniej niejasny po starszych ludziach

PartizantPń

2020-10-31, 17:52
Ja chciałem tylko nadmienić, że byłem pośród broniących katedry i chciałbym wytłumaczyć rzekomą sytuacje z pobitą 21 latką.. To był pierwszy dzień tych zadym, bodajże poniedziałek. antifa (która w Poznaniu jest dość mocna, śmiem twierdzić najmocniejsza w kraju, wielu z nich trenuje w klubie kohorta, choć latają ze sprzętem) pociągnęła ze sobą nieświadome kobiety, poprotestować sobie pod wspomnianą katedrą, przy okazji przyozdobić paroma durnymi napisami sprayem. Oczywiście my wcześniej świadomi sytuacji się zorganizowaliśmy i czekaliśmy na rozwój wydarzeń. W pewnym momencie jak widać na filmiku przyszli jak to określili - po nas, krzyczeli te swoje hasła i ewidentnie chcieli się bić (nas około 12 chłopa, ich łącznie kilkudziesięciu ze sprzętem). Mój przyjaciel (szczupły choć dobry bokser z paroma amatorskimi na koncie) wysłał pierwszego agresywnego do spania, po czym zaczęła się awantura, w której widziałem jak wspomniana 21 latka z antify, wpada w nas z kominem na twarzy pryskając gazem. Nie wiadomo właściwie było że to kobieta (co nic nie zmienia jeśli w taki chamski sposób traktuje cie gazem, bo ty bezczelnie nie pozwalasz jej dewastować kilkusetletniego zabytku) choć ja poznałem od razu po spodniach i sposobie poruszania się. Nie wiem co tam się dokładniej wydarzyło bo w ferworze awantury nie widziałem, przypuszczam, że ktoś się jej odmachnął, ale nikt nikogo nie kopał bynajmniej na ziemi. Następnego dnia w mediach takich jak epoznań i głos wielkopolski pisano o pobiciu dziewczyny przez faszystwskich/narodowców/kiboli/samozwańczych obrońców kościoła. Oczywiście wylał się tam na nas rzyg januszy i grażyn, a legenda o biciu kobiet przez obrońców kościoła czy kiboli (nie wiem co to za patus to był we wrocławiu, natomiast wszyscy to jasno potępiamy) zaczęła się toczyć niczym kula śniegowa nabierając coraz pokaźniejszych kształtów. To tyle ode mnie.

200kgnaklate

2020-11-02, 22:37
PartizantPń napisał/a:

Ja chciałem tylko nadmienić, że byłem pośród broniących katedry i chciałbym wytłumaczyć rzekomą sytuacje z pobitą 21 latką.. To był pierwszy dzień tych zadym, bodajże poniedziałek. antifa (która w Poznaniu jest dość mocna, śmiem twierdzić najmocniejsza w kraju, wielu z nich trenuje w klubie kohorta, choć latają ze sprzętem) pociągnęła ze sobą nieświadome kobiety, poprotestować sobie pod wspomnianą katedrą, przy okazji przyozdobić paroma durnymi napisami sprayem. Oczywiście my wcześniej świadomi sytuacji się zorganizowaliśmy i czekaliśmy na rozwój wydarzeń. W pewnym momencie jak widać na filmiku przyszli jak to określili - po nas, krzyczeli te swoje hasła i ewidentnie chcieli się bić (nas około 12 chłopa, ich łącznie kilkudziesięciu ze sprzętem). Mój przyjaciel (szczupły choć dobry bokser z paroma amatorskimi na koncie) wysłał pierwszego agresywnego do spania, po czym zaczęła się awantura, w której widziałem jak wspomniana 21 latka z antify, wpada w nas z kominem na twarzy pryskając gazem. Nie wiadomo właściwie było że to kobieta (co nic nie zmienia jeśli w taki chamski sposób traktuje cie gazem, bo ty bezczelnie nie pozwalasz jej dewastować kilkusetletniego zabytku) choć ja poznałem od razu po spodniach i sposobie poruszania się. Nie wiem co tam się dokładniej wydarzyło bo w ferworze awantury nie widziałem, przypuszczam, że ktoś się jej odmachnął, ale nikt nikogo nie kopał bynajmniej na ziemi. Następnego dnia w mediach takich jak epoznań i głos wielkopolski pisano o pobiciu dziewczyny przez faszystwskich/narodowców/kiboli/samozwańczych obrońców kościoła. Oczywiście wylał się tam na nas rzyg januszy i grażyn, a legenda o biciu kobiet przez obrońców kościoła czy kiboli (nie wiem co to za patus to był we wrocławiu, natomiast wszyscy to jasno potępiamy) zaczęła się toczyć niczym kula śniegowa nabierając coraz pokaźniejszych kształtów. To tyle ode mnie.



Jechać tam w Poznaniu!!!
ps: jak wiecie w jakim klubie trenuje antifa to dlaczego LPH nic z nimi nie robi?
Pozdro

TrzyDwaJeden

2020-11-02, 23:14
janlew napisał/a:

Nie bronią tylko atakują, po stronie pedofili jest antifa itd. Tylko 1 ksiądz na 1000 osadzonych jest pedofilem, 400 zaś jest pedałami bo zgwałcili chłopca. Lewactwo to pedofile, tyle że w lewackich mediach pie**olą na kościół bo to ich wróg. Ale twarde dane i statystyki mówią jasno że nauczyciele, księża i lekarze to najbardziej etyczne zawody, z najmniejszą ilością pedofilów.
Najgorzej wśród bezrobotnych: 70%
A na 1000 osadzonych
Murarze: 70szt
Ślusarze 30szt
Rolnicy 30szt
etc.
No i jak wspomniałem lgbtrtv jest 400szt
Macie tu żródło. Mało że lewackie to jeszcze z czasów rządu PO, powinno wam pasować:

PS> Swoją drogą ciekawe czemu ta antifa sorosa tak walczy o to legalne zabijanie dzieci. Czy ich krew też się nadaje na te ich chlebki? Zna ktoś kabałe lepiej?



Nie zesraj się jak cię bedzie ksiądz następym razem w dupe lutował

:lol:



:lol:



:lol:

PartizantPń

2020-11-15, 17:40
200kgnaklate napisał/a:

Jechać tam w Poznaniu!!!
ps: jak wiecie w jakim klubie trenuje antifa to dlaczego LPH nic z nimi nie robi?
Pozdro



W Poznaniu LPH nie interesuje się już bardzo dawno tematami politycznymi, nawet już coraz mnie kibolskimi, bo chłopaki mówią jasno - lepiej leżeć za interesy niż za pierdoły typu - atak na marsz równości czy pobicie jakiegoś anarchistycznego bruda. Mają to po prostu w dupie. Jeśli chodzi o brudów to przecież można ich znaleźć po nazwiskach na fb nawet, łącznie z ich liderem.

zb...........ig

2022-06-03, 02:28
janlew napisał/a:

Tylko 1 ksiądz na 1000 osadzonych jest pedofilem



Owszem, bo dzięki takim ogłupionym prawaczkom jak ty, którzy kwiczą w ich obronie, w Polsce księża-pedofile są praktycznie bezkarni.