18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idziemy po was!

~Angel • 2020-10-28, 11:24


Nastąpiła jednak szybka zmiana decyzji :lol:

Justynka99

2020-10-28, 16:41
Flodzia napisał/a:

Nauczyciel, murarz itd. przyłapany na pedofili trafia do pierdla a w przypadku księdza trafia on do innej parafii.
Więc takie porównania statystyk są debilne .
Na całym świecie kościół katolicki ukrywa i ukrywał księży pedofilów a sprawy tuszował wiec stąd tak niska ilość osadzonych zboczeńców w sutannach .
Twój argument jest niepełnosprawny jak dzieci do wyskrobania.



Tłumaczyłam mu to naprawdę wiele razy. Ale on się nauczył jednego wywodu i bezmyślnie powtarza pod każdym tematem o kościele.

ellsworth

2020-10-28, 16:56
janlew napisał/a:

Nie bronią tylko atakują, po stronie pedofili jest antifa itd. Tylko 1 ksiądz na 1000 osadzonych jest pedofilem, 400 zaś jest pedałami bo zgwałcili chłopca. Lewactwo to pedofile, tyle że w lewackich mediach pie**olą na kościół bo to ich wróg. Ale twarde dane i statystyki mówią jasno że nauczyciele, księża i lekarze to najbardziej etyczne zawody, z najmniejszą ilością pedofilów.
Najgorzej wśród bezrobotnych: 70%
A na 1000 osadzonych
Murarze: 70szt
Ślusarze 30szt
Rolnicy 30szt
etc.
No i jak wspomniałem lgbtrtv jest 400szt
Macie tu żródło. Mało że lewackie to jeszcze z czasów rządu PO, powinno wam pasować:

PS> Swoją drogą ciekawe czemu ta antifa sorosa tak walczy o to legalne zabijanie dzieci. Czy ich krew też się nadaje na te ich chlebki? Zna ktoś kabałe lepiej?



To był żart to co napisałeś? A przedstawiciele jakiego innego zawodu ukrywają pedofili?!? O ile samego pedofila można zrozumieć. To jest człowiek chory umysłowo, o tyle nie można zrozumieć sk***iela który ukrywa pedofila! Nie wyobrażam sobie sytuacji w której kuratorium przenosiłoby nauczyciela podejrzanego o pedofilie do innej szkoły, a właśnie tak to działa w kościele katolickim! Aha, trzecia część filmu braci Sekielskich będzie o Dziwiszu. Będzie się działo!

htp

2020-10-28, 16:57
Mietek7567 napisał/a:

Każdy ksiądz ma obowiązek ochrzcić dziecko niezależnie czy jego rodzice mają ślub i czy żyją razem.



Nie rozśmieszaj mnie.

ProVVe

2020-10-28, 17:53
Flodzia napisał/a:

Nauczyciel, murarz itd. przyłapany na pedofili trafia do pierdla a w przypadku księdza trafia on do innej parafii.
Więc takie porównania statystyk są debilne .
Na całym świecie kościół katolicki ukrywa i ukrywał księży pedofilów a sprawy tuszował wiec stąd tak niska ilość osadzonych zboczeńców w sutannach .
Twój argument jest niepełnosprawny jak dzieci do wyskrobania.



Nie koniecznie... u nas nauczyciel wf molestowal dziewczynki i tylko jedna powiedziała ojcu... Wk***iony ruszyl do szkoły. Oprócz rękoczynu skonczylo sie wpisem nagany etc i ch*ja dalej uczy. Moja koleżanka była molestowana w szpitalu jako mloda dziewczyna. Dopiero za drugim razem chciala skonsultować się z lekarzem to osoba obslugujaca sprzet się wycofała. Księdza pederaste tez mieliśmy wyszło po latach... Bym sk***ysynow pozabijał... I tym sposobem mamy 2 do 1 i nikt nie trafił do oaki... Wiesz dlaczego? Bo dzieci albonjie wiedza, albo się boją, albo się wstydzą... Ważne jest ich wspieranie i zachecnaie, żeby takich cwe*i wyłapać i wytłuc... Także jak dla mnie 2 : 1 i nie ma co pie**olić tylko na klechów bo czy pedofil j***ny ma sutannę, fartuch czy kombinezon narciarski powinien wisieć na haku wbitym pod jaja

pytolsky napisał/a:

Kibole nie bronią Kościoła (jako związku wyznaniowego) tylko kościoła jako miejsca kultu religijnego, najczęściej będącego przykładem dawnej architektury i obiektem dziedzictwa narodowego.



Dokładnie... Zobaczcie co robią z zabytkami na zachodzie... k***a ludzie... Kiedyś tworzono arcydzieła rękami ludzkimi, a teraz pedały pod przykrywka aborcji chcą to zniszczyć. Ja jestem za aborcja, ale nigdy nie wesprę żadnej feministki czy pedała z antify

Pralpunkt

2020-10-28, 17:53
ProVVe napisał/a:

Nie koniecznie... u nas nauczyciel wf molestowal dziewczynki i tylko jedna powiedziała ojcu... Wk***iony ruszyl do szkoły. Oprócz rękoczynu skonczylo sie wpisem nagany etc i ch*ja dalej uczy. Moja koleżanka była molestowana w szpitalu jako mloda dziewczyna. Dopiero za drugim razem chciala skonsultować się z lekarzem to osoba obslugujaca sprzet się wycofała. Księdza pederaste tez mieliśmy wyszło po latach... Bym sk***ysynow pozabijał... I tym sposobem mamy 2 do 1 i nikt nie trafił do oaki... Wiesz dlaczego? Bo dzieci albonjie wiedza, albo się boją, albo się wstydzą... Ważne jest ich wspieranie i zachecnaie, żeby takich cwe*i wyłapać i wytłuc... Także jak dla mnie 2 : 1 i nie ma co pie**olić tylko na klechów bo czy pedofil j***ny ma sutannę, fartuch czy kombinezon narciarski powinien wisieć na haku wbitym pod jaja



Masz piwko za ostatnie zdanie
Ja bym pedofilów wsadził w klatki na środku miasta żeby każdy widział
Po miesiącu bez żarcia tylko o wodzie do pierdla a tam zrobią im z dupy jesień średniowiecza

gumbi3

2020-10-28, 17:56
j***ne cioty :snajper2:

Tymonek

2020-10-28, 18:01
Flodzia napisał/a:

Nauczyciel, murarz itd. przyłapany na pedofili trafia do pierdla a w przypadku księdza trafia on do innej parafii.
Więc takie porównania statystyk są debilne .
Na całym świecie kościół katolicki ukrywa i ukrywał księży pedofilów a sprawy tuszował wiec stąd tak niska ilość osadzonych zboczeńców w sutannach .
Twój argument jest niepełnosprawny jak dzieci do wyskrobania.



a gdzie jest napisane że udowodniony akt pedofilii jest ukrywany? wszyscy księża którym udowodniono taki czyn siedzą w więzieniu! tych którym wytoczono proces ale nie udowodniono juz jak powiedziałeś przenoszą.

ququa

2020-10-28, 18:04
Pralpunkt napisał/a:

Nie, oni stoją tylko pod kościołami i koronkę odmawiają
Kościół, klechy są same sobie winne
Dziecko których rodzice nie mają ślubu albo matka sama wychowuje to nie ochrzczą
Dziecko z gwałtu - masz urodzić, masz 16 lat miej traumę całe życie
Pedofilia, krycie pod sutannę cierpienia innych



co Ty pier...
jedziesz po ksieciuniach bo Cie kiedyś wyr*chali czy dlatego ze jak leming powtarzasz za innymi bo taka moda



Marcin360360

2020-10-28, 18:11
Pralpunkt napisał/a:

Kibole bronią pedofili no to możliwe tylko u nas!!!


Ty bronisz pedofili bo popierasz lgbt czubie!

outline

2020-10-28, 18:30
Flodzia napisał/a:

Więc takie porównania statystyk są debilne .



To podrzuć zatem te informacje o przeniesieniach i ujawnionych przypadkach, bo jak rozumiem coś tam tej wiedzy musisz mieć. Daj, zeby to wszystko porównać, chyba że po prostu pie**olisz farmazony :D D

Oczywiście z Kościele są przypadki pedofilii nawet te słynne przeniesienia, ale czy ktoś z was ma k***a dane odnośnie tego? Nawet jeśli sam KK tego nie publikuje, no to jednak te afery gdzieś są, musi być gdzieś podsumowanie. A póki co bez tego to mordy w kubeł. Podważacie oficjalne statystyki tekstem "są debilne" :DDDDDDDD A oczywiście samemu rzucasz argumentem "a bo ile tam u nas gdzieś w p*zdu w Polsce jest takich p[przypadków" - no to pytam k***a, ile ich było

Ahmed1993

2020-10-28, 18:37
Znawca_Cipek napisał/a:

Żadnej wojny nie bedzie. To mydlenie oczów. Tematy zastępcze. Zaraz podniasa podatki i wszyscy sie grzecznie zgodza, bo to na ,,walke z koroną,,. Nie na jakąs tam unie lewacką, tylko na korone. I ludzie zapomna. I niebawem znow zaglosują na pis, czy PO. PO by zrobilo dokladnie to samo. Tylko wiecej by przy tym nakradli i nie smieliby we wprowadzaniu obostrzen ws. korony, wyprzedzac Niemcow. Nigdy i nigdzie. Te wszystkie bzdety mają na celu tylko odwrocenie uwagi (a potem wspolne przyzwolenie) na to, co sie wydarzy. Przepowiadam rychly upadek systemu emerytalnego oraz delegalizacje pieniądza gotowkowego. Na calym swiecie. Zaraz sie okaże, że gotówka jest be bo przechodzi przez wiele rąk i przenosi wirusa. Myslalem dlugo, co mogloby zjednoczyc wladze na calym swiecie, zeby nagle mowila jednym glosem. I tylko to mi przychodzi do glowy. Wtedy skonczy sie plandemia. Wczesniej wymyslili sobie walke z gobalnym ociepleniem i CO2. Ale to nie chwycilo dosc mocno. Dosc powiedziec, ze dzieki naszej globalnej redukcji CO2 potrafimy tyle to ograniczyc w ciagu 80 lat, ile w trakcie jednego wybuchu wyrzuca z siebie wulkan na Islandii.
W sezonie 2017/2018 z powodu grypy zglosilo sie do lekarza 9mln ludzi. W samych Stanach Zjednoczonych zmarlo w tym okresie 61000 ludzi (na grype i jej powiklania). W tym sezonie nie ma grypy. Jest tylko covid i choroby wspolistniejace. Dlaczego?


Zawsze umierasz mając choroby współistniejące,chyba,że wypadek jakiś ale wtedy np ścieżka albo droga jest współistniejąca

xXx5226

2020-10-28, 18:58
janlew napisał/a:

Nie bronią tylko atakują, po stronie pedofili jest antifa itd. Tylko 1 ksiądz na 1000 osadzonych jest pedofilem, 400 zaś jest pedałami bo zgwałcili chłopca. Lewactwo to pedofile, tyle że w lewackich mediach pie**olą na kościół bo to ich wróg. Ale twarde dane i statystyki mówią jasno że nauczyciele, księża i lekarze to najbardziej etyczne zawody, z najmniejszą ilością pedofilów.
Najgorzej wśród bezrobotnych: 70%
A na 1000 osadzonych
Murarze: 70szt
Ślusarze 30szt
Rolnicy 30szt
etc.
No i jak wspomniałem lgbtrtv jest 400szt
Macie tu żródło. Mało że lewackie to jeszcze z czasów rządu PO, powinno wam pasować:

PS> Swoją drogą ciekawe czemu ta antifa sorosa tak walczy o to legalne zabijanie dzieci. Czy ich krew też się nadaje na te ich chlebki? Zna ktoś kabałe lepiej?



Jak już na siłę chcesz zabłysnąć to dopisz jeszcze jedną i najważniejsza linijkę. "Do wiezienia najczęściej trafiają biedni których nie stać na dobrego adwokata, i wcale to nie chodzi o ich winę". Jak kiedyś będziesz miał jakąś sprawę lub będziesz rozstrzygał jakiś spór w sądzie to zrozumiesz na czym to tam polega.

St...........on

2020-10-28, 19:02
janlew napisał/a:

Nie bronią tylko atakują, po stronie pedofili jest antifa itd. Tylko 1 ksiądz na 1000 osadzonych jest pedofilem, 400 zaś jest pedałami bo zgwałcili chłopca. Lewactwo to pedofile, tyle że w lewackich mediach pie**olą na kościół bo to ich wróg. Ale twarde dane i statystyki mówią jasno że nauczyciele, księża i lekarze to najbardziej etyczne zawody, z najmniejszą ilością pedofilów.
Najgorzej wśród bezrobotnych: 70%
A na 1000 osadzonych
Murarze: 70szt
Ślusarze 30szt
Rolnicy 30szt
etc.
No i jak wspomniałem lgbtrtv jest 400szt
Macie tu żródło. Mało że lewackie to jeszcze z czasów rządu PO, powinno wam pasować:

PS> Swoją drogą ciekawe czemu ta antifa sorosa tak walczy o to legalne zabijanie dzieci. Czy ich krew też się nadaje na te ich chlebki? Zna ktoś kabałe lepiej?



Serio k***a? Wygrzebałeś dane sprzed 7 lat? k***a! było iść po bandzie i zajrzeć do danych z czasów PRL! A tak apropo to ty jesteś lewak, pis jest najbardziej socjalistyczna partia od czasów PZPR, i rób z logiki k***ę a logika zrobi z ciebie k***ę. Zresztą co będe tłumaczył tępakowi płacącemu za deszcz(sic!).

Oczywiście ,że wśród czarnej mafii jest w ch*j pedofili, tak samo jak pośród innych. Ale ! tepa pało , nakryty Kowalski idzie do pierdla za pedofilię, a w KK j***ny biskup wysyła k***ę batmana na wakacje na misję i nie pie**ol bo u nas też się taki trafił ( po przygodach z chłopcami)to miał szybciutko przestawioną szczękę i wyj***li go na Finlandię.W każdym środowisku są pedofile, wśród nauczycieli też i nimi na równi gardzę z batmanami - bo to "zawody" gdzie powierzasz pod opiekę swoje dziecko.

mygyry

2020-10-28, 19:06
ManiacGregor napisał/a:

Chyba, a raczej napewno za głupi jesteś żeby dostrzec, że pedofilia to nie homoseksualizm. Szkoda że matka wraz z ojcem wychowali cie na takiego debila. Tylko bezmózgowiec nie widzi rozniczy między tymi dwoma środowiskami. Meh.



To dlaczego pedofile albo molestują chłopców albo dziewczynki? Bardzo rzadko się słyszy o przypadkach, żeby taki zbok molestował jak leci, tyle że to takie niepoprawne i robiącą brudną plamę na tęczy więc nie wolno tego mówić.

focusek

2020-10-28, 19:06
chodzcie k***y pisiory na mnie, w p*zde po koleji wylapiecie, Nie ma nic lepszego jak najebac i opluc pisiora