18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idziemy po was!

~Angel • 2020-10-28, 11:24


Nastąpiła jednak szybka zmiana decyzji :lol:

SuchyHarry

2020-10-28, 19:48
I bardzo k***a dobrze się stało. Protestować to sobie jedźcie pod sejm, tak jak robiły to pielęgniarki czy w przeszłości górnicy, a nie łazić, blokować ruch w miastach i utrudniać życie innym w nadziei, że to coś zmieni. To tylko tupanie nóżką pod - notabene - rytm, jaki wam rząd zagra. Dlaczego? Bo to jest idealny temat zastępczy w TV. Tak robiło SLD, PO i tak robi PiS. Wjebią cichcem jakieś uchwały. A jak protesty się skończą to pewnie będą udawać że "biją się w pierś i przepraszają" oraz że "zapraszają kobiety do konsultacji w sprawie tego, co trzeba w ustawie antyaborcyjnej zmienić", a to, o co realnie im chodziło, będzie już dawno przyklepane w polskim prawie. Elo.

pyotreck

2020-10-28, 19:54
Julki i Patryki chcą zrobić rewolucję. Wczoraj bawiliśmy się misiami i lalkami A dziś wyszliśmy na ulice. Jutro wrócicie do domków.

mygyry

2020-10-28, 19:56
focusek napisał/a:

chodzcie k***y pisiory na mnie, w p*zde po koleji wylapiecie, Nie ma nic lepszego jak najebac i opluc pisiora



W sensie, że lubisz siusiaki brać do mordy?

:roll:

pyotreck

2020-10-28, 20:23
focusek napisał/a:

chodzcie k***y pisiory na mnie, w p*zde po koleji wylapiecie, Nie ma nic lepszego jak najebac i opluc pisiora



Facetka na zdalnej cię zj***ła? Stąd ta agresja? Idź wyżal się do mamy. Może poczujesz się lepiej.

Sevisule

2020-10-28, 20:32
janlew napisał/a:

Nie bronią tylko atakują, po stronie pedofili jest antifa itd. Tylko 1 ksiądz na 1000 osadzonych jest pedofilem, 400 zaś jest pedałami bo zgwałcili chłopca. Lewactwo to pedofile, tyle że w lewackich mediach pie**olą na kościół bo to ich wróg. Ale twarde dane i statystyki mówią jasno że nauczyciele, księża i lekarze to najbardziej etyczne zawody, z najmniejszą ilością pedofilów.
Najgorzej wśród bezrobotnych: 70%
A na 1000 osadzonych
Murarze: 70szt
Ślusarze 30szt
Rolnicy 30szt
etc.
No i jak wspomniałem lgbtrtv jest 400szt
Macie tu żródło. Mało że lewackie to jeszcze z czasów rządu PO, powinno wam pasować:

PS> Swoją drogą ciekawe czemu ta antifa sorosa tak walczy o to legalne zabijanie dzieci. Czy ich krew też się nadaje na te ich chlebki? Zna ktoś kabałe lepiej?



myśle ze jeden z powodów to duże pieniądze, poza tym to co zostaje z zabitych dzieci przerabiaja na kremy itp - $ $ $

focusek

2020-10-28, 20:35
mygyry napisał/a:

W sensie, że lubisz siusiaki brać do mordy?



pochwal sie na ulicy ze jestes pisiorem to zobaczysz :) ale takie p*zdy tylko za ekranem sie kryja. TFU ci na morde pisowska k***o

mygyry

2020-10-28, 20:43
focusek napisał/a:

pochwal sie na ulicy ze jestes pisiorem to zobaczysz ale takie p*zdy tylko za ekranem sie kryja. TFU ci na morde pisowska k***o



Widać że jesteś osobą zaburzoną i niczym się nie różnisz od fanatyków pisu, osoby takie jak ty powinny trafic na leczenie psychiatryczne a stały się porządanym żelaznym elektoratem jednej ze stron politycznego burdelu.

z3r0c00l1337

2020-10-28, 20:50
Rozpie**olenie kościoła, ławki, latarni, posągu, rzeźby, auta, szyby w sklepie i jakiejkolwiek cudzej własności nie ma nic wspólnego z walką z pedofilią, a pokazuje tylko jakim dnem intelektualnym są ludzie którzy to robią.

trebles121

2020-10-28, 20:53
chrzescianstwo od zawsze pomagało nam w walce z muzułmaństwem

longfly

2020-10-28, 20:55
janlew napisał/a:

Nie bronią tylko atakują, po stronie pedofili jest antifa itd. Tylko 1 ksiądz na 1000 osadzonych jest pedofilem, 400 zaś jest pedałami bo zgwałcili chłopca. Lewactwo to pedofile, tyle że w lewackich mediach pie**olą na kościół bo to ich wróg. Ale twarde dane i statystyki mówią jasno że nauczyciele, księża i lekarze to najbardziej etyczne zawody, z najmniejszą ilością pedofilów.
Najgorzej wśród bezrobotnych: 70%
A na 1000 osadzonych
Murarze: 70szt
Ślusarze 30szt
Rolnicy 30szt
etc.
No i jak wspomniałem lgbtrtv jest 400szt
Macie tu żródło. Mało że lewackie to jeszcze z czasów rządu PO, powinno wam pasować:

PS> Swoją drogą ciekawe czemu ta antifa sorosa tak walczy o to legalne zabijanie dzieci. Czy ich krew też się nadaje na te ich chlebki? Zna ktoś kabałe lepiej?



dobrze wiesz ty troglodyto ze tylko kosciol tuszuje pedofilie jak zadna inna instytucja wiec poszukaj sobie sznura i zrob cos porzytecznego

Lenart666

2020-10-28, 22:46
k***a wszyscy tylko albo lewaki albo pisiory. Nie ma nic więcej? Myslenie zero jedynkowe. Ograniczone umysły. Pies was j***ł wszystkich i ten chory kraj.

Tr...........ty

2020-10-28, 23:00
Kibole cwani do kobiet i małolatów. Jak się ciapaci panoszą w miastach i przejmują im lewe interesy, to siedzą cicho.

burnpiro

2020-10-28, 23:03
Ja tego k***a nie rozumiem, przez cały dzień we Wrocławiu był spokój i było mówione aby NIE IŚĆ na Ostrów pod katedrę bo to nie jest manifestacja przeciwko kościołowi tylko przeciwko TK i PIS i że oni zasłaniają się kościołem. No ale nie, przyszedł wieczór i ludziom mózg się wyłączył. Przecież to było oczywiste że skończy się rozróbą a później TVP będzie mogło pisać że manifestacja agresywna itp. Nie ważne jak istotna sprawa zawsze znajdą się ścierwa z Antify i ONR które tylko czekają aby się ponapie**alać.

Pralpunkt

2020-10-28, 23:07
Lenart666 napisał/a:

k***a wszyscy tylko albo lewaki albo pisiory. Nie ma nic więcej? Myslenie zero jedynkowe. Ograniczone umysły. Pies was j***ł wszystkich i ten chory kraj.



Ja właśnie jestem inaczej myślący
Wk***ia mnie lewica i lgbt
Pis powinien być odsunięty od władzy
Kara śmierci za pedofilie
Nie po to medycyna rozwijała się żeby chronić dziecko i matkę żebyśmy wracali do średniowiecza
Ale jestem za zakazem aborcji bo k***a ma za małe mieszkanie
Muzułmanie Wypie**alać
Ksiądz dla ludzie nie na odwrót
Jak idziesz na protest idź ale nie niszcz rzeczy i mienia jak to robisz policja powinna palowac
Można być kibicem nie kibolem
Zalegalizować miękkie narkotyki

Vitu

2020-10-28, 23:20
janlew napisał/a:

Nie bronią tylko atakują, po stronie pedofili jest antifa itd. Tylko 1 ksiądz na 1000 osadzonych jest pedofilem, 400 zaś jest pedałami bo zgwałcili chłopca. Lewactwo to pedofile, tyle że w lewackich mediach pie**olą na kościół bo to ich wróg. Ale twarde dane i statystyki mówią jasno że nauczyciele, księża i lekarze to najbardziej etyczne zawody, z najmniejszą ilością pedofilów.
Najgorzej wśród bezrobotnych: 70%
A na 1000 osadzonych
Murarze: 70szt
Ślusarze 30szt
Rolnicy 30szt
etc.
No i jak wspomniałem lgbtrtv jest 400szt
Macie tu żródło. Mało że lewackie to jeszcze z czasów rządu PO, powinno wam pasować:

PS> Swoją drogą ciekawe czemu ta antifa sorosa tak walczy o to legalne zabijanie dzieci. Czy ich krew też się nadaje na te ich chlebki? Zna ktoś kabałe lepiej?



To ja tu wrzucę jeden z komentarzy z Twojego źródła:

"Żadna grupa społeczna, żadna grupa zawodowa nie kształtuje i nie ochrania instytucjonalnie, tylko KK. dlatego jest tak groźny.
„Crimen Sollicitationis to tajny dokument, datowany na 16 marca 1962, opracowany przez watykańskich urzędników, zatwierdzony przez papieża Jana XXIII i podpisany przez kardynała Alfredo Ottaviani, sekretarza Świętego Oficjum.(Obecna nazwa: Kongregacja Nauki Wiary, dawniej Święta Inkwizycja)
– dokument ten był tajnym planem, zawierającym instrukcje w kwestii postępowania w przypadkach oskarżeń księży o seksualne wykorzystywanie małoletnich. Przepisy dotyczyły też przypadków zoofilii i homoseksualizmu. Owe ścisłe instrukcje postępowania obowiązywały kler katolicki na całym świecie.
– Crimen Sollicitationis jest dokumentem, który pod karą ekskomuniki nakazuje trzymanie w największej tajemnicy przestępstw seksualnych księży; nakazuje bezkompromisową walkę z poszkodowanymi i tymi, którzy ich popierają; zakazuje współpracy w tych sprawach z organami ścigania; nakazuje niszczenie dowodów przestępstw i utrudnianie pociągnięcia do odpowiedzialności osób duchownych (poprzez np. przeniesienie księdza-pedofila do innej parafii)."

Już rozumiesz czemu wśród księży jest taki mały procent WYKRYTYCH spraw pedofilii???
Jak by nie byli tak mocno chronieni to w więzieniach było by ich znacznie więcej niż 1 na 1000 osadzonych...