18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota na koniu

Bachowski • 2017-05-24, 17:54
Przykra sprawa - debil postanawia wjechać na koniu do rzeki i...


PhantomMask

2017-05-25, 21:08
Pikantny napisał/a:

Myślałem, że konie potrafią pływać. W lokalnej stadninie wiele razy widziałem, jak płynęły na drugi koniec rzeki. Może o coś zahaczył na dnie?


Dostał wody do uszu....i tak się to kończy.
Druga sprawa, poić k***a konia z zaciśniętym popręgiem...

Averius

2017-05-26, 02:24
rai87 napisał/a:

Jeżeli koń wpadnie do rzeki, pies do kanału, itp. to zwykle jest to wina sprawcy.



To jak pies wpada do kanału to kto jest sprawcą? Pies? :roll:

Nediat

2017-05-26, 08:43
Cytat:

Natomiast jedno mnie tutaj (na sadistic.pl) nie przestaje zadziwiać. Jak koń wpadnie do rzeki, pies do kanału, itp., to jest generalnie smutek i tragedia. Albo że nie wolno i co za ch*j mu to zrobił. Natomiast jak łamią kolesiowi ręce kijami lub maczetą coś odrąbują, ew. jeszcze walą po głowie zajebistym kamieniem, to jest wtedy fajnie i dobry film (chyba że nagrywany w pionie, to też źle). To jak to jest? Jakiś dualizm w pojmowaniu rzeczywistości?



@emperorzbigniew
Bo ludzie to najdziksze ze zwierząt. A piesek czy konik to co Ci zrobił? Żyje to to takie pod człowieka. Czy to pies czy to koń. A człek to zwykła nic nie warta Kukla

ProVVe

2017-05-27, 12:44
JackCactus napisał/a:

Widać że połowa tu komentujących to krypto ekozjeby które oprócz walenia konia z koniami nie miały nic wspólnego. Pławienie koni to nic nadzwyczajnego bo konie umieją pływać. Ten tutaj to chyba jakaś niedoj***na jednostka przez co zadziałała selekcja naturalna. Teraz taki jeden k***izjeb z drugim pojadą latem nad jezioro opić się tanim piwem i na kanwie tego fimiku będą sadzić się do miejscowych że wpadli nad jezioro popławić konie.




Chcesz mi powiedzie, że normalne jest wskakiwać z koniem w pełnym osiodłaniu z jeźdźcem w siodle w nieznaną (wiry ch*jemuje) głęboką rzekę? Jebnij się znawco