18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hymn Polski w wykonaniu Justyny Moniak

zn...........nu • 2010-05-22, 07:13
Mam już 4 ostrzeżenia, pewnie dostanę Bana bo materiał należało skierować do działu HARD. Mimo wszystko jest to chwila za którą warto poświęcić konto, i za którą warto ginąć bo właśnie Mamy nową Górniak. Lepiej już gdyby Brat Pudziana zaśpiewał, chociaż ten pewnie znał tylko refren, zawsze mógł dorzucić zwrotkę ''Dawaj na Ring, zaraz cię zniszczę''

Sorry za długi wywód, wiecie co z nią ROBIĆ !




Ps. Nie chcÄ™ widzieć komentarzy, że Pudzian przez niÄ… przegraÅ‚, Pudzian przegraÅ‚ przez brak technicznych umiejÄ™tnoÅ›ci, sÅ‚abÄ… kondychÄ™ - czyli rzeczy które sÄ… w MMA naprawdÄ™ ważne. I nie mówcie, że ciężko dotlenić tyle mięśni Sylwia miaÅ‚a tyle samo sadÅ‚a co Pudzian a poruszaÅ‚a siÄ™ na ringu z gracjÄ… striptizerki w Clubie Go Go w Bandagleszu Niziny HindustaÅ„skiej o caÅ‚kowitej powierzchni 144 000 km² i siódmÄ… liczebnoÅ›ciÄ… na Å›wiecie gdzie religiÄ… dominujÄ…cÄ… jest Islam a rejestracje samochodowe sÄ… oznaczane BD. TrochÄ™ ci Ku**a geografii z wikipedii dorzuciÅ‚em żeby nie byÅ‚o tak do koÅ„ca gÅ‚upio.

docent77

2010-05-22, 15:39
Hymn powinien zaśpiewać.....

trrrrrrr (werble)



PUDZIAN'S BAND! Czyli kaplaty brat Mariusza :mrgreen:

W

2010-05-22, 16:12
a tak w ogóle kim ta Justyna jest? (bo śpiewa, jak losowo wybrana osoba z publiczności ;) )

arkadi napisał/a:

borze k***a widzisz i nie grzmisz..


bór nie może grzmieć, za to całkiem przyjemnie szumi

Uriz napisał/a:

Nagle wszyscy potrafią śpiewać i żadna ch*jowa trema ich nie bierze przed publicznością.
Jestem ciekaw , czy choć jedna osoba miałaby odwagę wystąpić solo przed taką publicznością(TV) a o zaśpiewaniu w odpowiedni sposób już nie mówiąc.


tak! ja! ... tylko nie chcielibyście tego usłyszeć :roll:

BÃ...........³g

2010-05-22, 16:15
WaszMiso napisał/a:


A ty jesteÅ› brzydka.



Pani żołnierz ? Hm, widocznie musze być ślepy..

PÅ...........un

2010-05-22, 17:49
O Jeżuś Marian.

Krysteeek

2010-05-22, 18:10
cóż za spiżdzenie komentatora w 18 sekundzie... :mrgreen:

Fibrizzo

2010-05-22, 19:42
Zawsze mogło byc gorzej, hymn mogl zaspiewac brat Pudziana XD

Revenge

2010-05-22, 21:38
A ja sie zastanawiam co tam robi ten hymn... Kawaguchiemu tez spiewali hymn Japonii przed walka?
Polski debilizm z tymi hymnami.. Hymn mozna odegrac po zwyciestwie lub przed meczem. Odegrac a nie odspiewac
W sportach walki ma sie wlasna piosenke na wejscie, a nie hymn kraju. Zasciankowo to wyglada, az mi sie przypomniala scena jak Kargul z Pawlakiem odplywali Batorym do USA, tez hymn orkiestra grala.

A to chyba byla jakas nieslubna corka Jaroslawa K. i Gorniakowej - tak czy inaczej :idzwch*j:

kosciej

2010-05-22, 22:31
do tego czegoś brak tylko śniegu i choinki
od kolęda kolęda

stefooo

2010-05-22, 23:10
Pudzian przez nia przegrał? ....

dziubasek00

2010-05-22, 23:48
Revenge napisał/a:

A ja sie zastanawiam co tam robi ten hymn... Kawaguchiemu tez spiewali hymn Japonii przed walka?
Polski debilizm z tymi hymnami.. Hymn mozna odegrac po zwyciestwie lub przed meczem. Odegrac a nie odspiewac
W sportach walki ma sie wlasna piosenke na wejscie, a nie hymn kraju. Zasciankowo to wyglada, az mi sie przypomniala scena jak Kargul z Pawlakiem odplywali Batorym do USA, tez hymn orkiestra grala.

A to chyba byla jakas nieslubna corka Jaroslawa K. i Gorniakowej - tak czy inaczej :idzwch*j:


Akurat tu sie mylisz chlopcze. Jak juz to amerykanski debilizm, bo sami komentatorzy wspominali, ze w hameryce "modne" jest spiewanie hymnow w takich sytuacjach.

Krawat

2010-05-22, 23:59
Kuchnia się kłania kocie łby..! -_-

D34Dinho

2010-05-23, 00:01
wiecie co z nia zrobic wszystko na moj koszt

Szabla

2010-05-23, 02:02
Revenge napisał/a:

A ja sie zastanawiam co tam robi ten hymn... Kawaguchiemu tez spiewali hymn Japonii przed walka?
Polski debilizm z tymi hymnami.


A ja się pytam gdzie ty byłeś jak w TV leciała gala ? Pewnie spałeś. Jakbyś oglądał gale to byś wiedział że dla "Sylwi" babka też hymn śpiewała.

gbanshee

2010-05-24, 18:53
Eee... może mi ktoś powiedzieć, kto to jest DOMBROSKI?