18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hymn Polski w wykonaniu Justyny Moniak

zn...........nu • 2010-05-22, 07:13
Mam już 4 ostrzeżenia, pewnie dostanę Bana bo materiał należało skierować do działu HARD. Mimo wszystko jest to chwila za którą warto poświęcić konto, i za którą warto ginąć bo właśnie Mamy nową Górniak. Lepiej już gdyby Brat Pudziana zaśpiewał, chociaż ten pewnie znał tylko refren, zawsze mógł dorzucić zwrotkę ''Dawaj na Ring, zaraz cię zniszczę''

Sorry za długi wywód, wiecie co z nią ROBIĆ !




Ps. Nie chcę widzieć komentarzy, że Pudzian przez nią przegrał, Pudzian przegrał przez brak technicznych umiejętności, słabą kondychę - czyli rzeczy które są w MMA naprawdę ważne. I nie mówcie, że ciężko dotlenić tyle mięśni Sylwia miała tyle samo sadła co Pudzian a poruszała się na ringu z gracją striptizerki w Clubie Go Go w Bandagleszu Niziny Hindustańskiej o całkowitej powierzchni 144 000 km² i siódmą liczebnością na świecie gdzie religią dominującą jest Islam a rejestracje samochodowe są oznaczane BD. Trochę ci Ku**a geografii z wikipedii dorzuciłem żeby nie było tak do końca głupio.

sensi

2010-05-22, 12:52
nie macie poczucia humoru.

PolishboyPN

2010-05-22, 12:56
z ziemi polskiej do wolski , co to k***a ma być :D ?

amrashs

2010-05-22, 13:04
0:16 fail
j***na blondynka :idzwch*j: niech ginie

~Angel

2010-05-22, 13:12
:homer: Powinna z Kaczyńskim występować w duecie.

Marian Paździoch

2010-05-22, 13:13
sensymiliana napisał/a:

k***a o co wam chodzi? nie zmieniła melodii ani słów, po prostu nie ma zajebistego wokalu. Zaśpiewała tak, jak 90% z nas. Mnie się właśnie podoba że nie przyjechała super gwiazdka która będzie się chwaliła skalą dźwięków, dziewczyna zaśpiewała poprawnie.
"Profanacja", " jakiego kraju hymn ona śpiewa"... ch*j wam w dupę, chyba sami hymnu nie znacie.
Banda idiotów.

PS. Podoba mi się ta koncepcja, by hymn mógł śpiewać normalny, przeciętny Polak. To nie nowy hit Beyonce, tylko symbol naszego kraju.


to k***a ten muppet mógł stanąć wśród kibiców i śpiewać a nie za mikrofon się łapać

Grzesiek85

2010-05-22, 13:16
Tak jak orzeł w godle jest biały a nie złoty tak samo ona okazała swój patriotyzm a nie talent i za to należy się jej szacunek. Ilu z was miało by odwagę znaleźć się na jej miejscu ?

jamnick

2010-05-22, 13:27
Rozpier*doliłeś mnie: "Trochę ci Ku**a geografii z wikipedii dorzuciłem żeby nie było tak do końca głupio." :smiechzula:

PolishboyPN napisał/a:

z ziemi polskiej do wolski , co to k***a ma być :D ?



:szczerbaty: :szczerbaty: :szczerbaty:

Nie mogę, nie mogę....

Stew

2010-05-22, 13:29
Ej, a nie zdziwił was fakt, że babka od 0:15 do końca jak ją pokazują (ta blondynka) popie**oliła słowa hymnu?

Albo przynajmniej coś z nią nie tak...

Aishenbai

2010-05-22, 13:33
Jak się nie umie śpiewać to się k***a nie śpiewa... ten brat pudziana by to lepiej już zrobił -.-'

Uriz

2010-05-22, 13:55
Nagle wszyscy potrafią śpiewać i żadna ch*jowa trema ich nie bierze przed publicznością.
Jestem ciekaw , czy choć jedna osoba miałaby odwagę wystąpić solo przed taką publicznością(TV) a o zaśpiewaniu w odpowiedni sposób już nie mówiąc.

freedy25

2010-05-22, 14:43
mnie sie podobał :-P nagram se go jako dzwonek na koma :-P BTW...... -dlaczego kaczyński nie umie jeździc na rowerze???????
.
.
.
.
.
.
.
.
.
-bo nie żyje :mrgreen:

Da...........el

2010-05-22, 14:44
Ja, k***a, pie**olę... :facepalm:

Ramsey007

2010-05-22, 15:02
Pochowają ją na Wawelu...

Marian Paździoch

2010-05-22, 15:11
Uriz napisał/a:

Nagle wszyscy potrafią śpiewać i żadna ch*jowa trema ich nie bierze przed publicznością.
Jestem ciekaw , czy choć jedna osoba miałaby odwagę wystąpić solo przed taką publicznością(TV) a o zaśpiewaniu w odpowiedni sposób już nie mówiąc.


jak się nie umie śpiewać to się w kuchni siedzi. Proste jak j***nie. Ja nie umiem tańczyć w balecie więc tego nie robię

Fredoo

2010-05-22, 15:15
to ja juz wole Edyte...