18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hymn Polski w wykonaniu Justyny Moniak

zn...........nu • 2010-05-22, 07:13
Mam już 4 ostrzeżenia, pewnie dostanę Bana bo materiał należało skierować do działu HARD. Mimo wszystko jest to chwila za którą warto poświęcić konto, i za którą warto ginąć bo właśnie Mamy nową Górniak. Lepiej już gdyby Brat Pudziana zaśpiewał, chociaż ten pewnie znał tylko refren, zawsze mógł dorzucić zwrotkę ''Dawaj na Ring, zaraz cię zniszczę''

Sorry za długi wywód, wiecie co z nią ROBIĆ !




Ps. Nie chcę widzieć komentarzy, że Pudzian przez nią przegrał, Pudzian przegrał przez brak technicznych umiejętności, słabą kondychę - czyli rzeczy które są w MMA naprawdę ważne. I nie mówcie, że ciężko dotlenić tyle mięśni Sylwia miała tyle samo sadła co Pudzian a poruszała się na ringu z gracją striptizerki w Clubie Go Go w Bandagleszu Niziny Hindustańskiej o całkowitej powierzchni 144 000 km² i siódmą liczebnością na świecie gdzie religią dominującą jest Islam a rejestracje samochodowe są oznaczane BD. Trochę ci Ku**a geografii z wikipedii dorzuciłem żeby nie było tak do końca głupio.

sensi

2010-05-22, 11:33
k***a o co wam chodzi? nie zmieniła melodii ani słów, po prostu nie ma zajebistego wokalu. Zaśpiewała tak, jak 90% z nas. Mnie się właśnie podoba że nie przyjechała super gwiazdka która będzie się chwaliła skalą dźwięków, dziewczyna zaśpiewała poprawnie.
"Profanacja", " jakiego kraju hymn ona śpiewa"... ch*j wam w dupę, chyba sami hymnu nie znacie.
Banda idiotów.

PS. Podoba mi się ta koncepcja, by hymn mógł śpiewać normalny, przeciętny Polak. To nie nowy hit Beyonce, tylko symbol naszego kraju.

Styku

2010-05-22, 11:39
@up:
Względne trzymanie się tonacji nie załatwia sprawy. Wybacz, ale dla mnie zaśpiewała jak gimnazjalistka, która odkryła że ma słuch muzyczny i w miarę nie fałszuje. A to za mało jak na taką galę. Tak to sobie może w szkole zaśpiewać.

er3cepte

2010-05-22, 11:50
o ja jebie, już chyba wolę górniakową. Fakt, to nie jest gala hitów eski tylko hymn narodowy, no ale ludzie :homer: dzieci w przedszkolu lepiej go zaśpiewają.

arkadi

2010-05-22, 12:00
borze k***a widzisz i nie grzmisz..

Wa...........so

2010-05-22, 12:01
sensymiliana napisał/a:

k***a o co wam chodzi? nie zmieniła melodii ani słów, po prostu nie ma zajebistego wokalu. Zaśpiewała tak, jak 90% z nas. Mnie się właśnie podoba że nie przyjechała super gwiazdka która będzie się chwaliła skalą dźwięków, dziewczyna zaśpiewała poprawnie.
"Profanacja", " jakiego kraju hymn ona śpiewa"... ch*j wam w dupę, chyba sami hymnu nie znacie.
Banda idiotów.

PS. Podoba mi się ta koncepcja, by hymn mógł śpiewać normalny, przeciętny Polak. To nie nowy hit Beyonce, tylko symbol naszego kraju.


Solidarność jajników, a może kuchenek...co?

timmy77

2010-05-22, 12:05
Śpiewa jak przed straceniem, zero emocji, zero serca włożonego w wydawanie dźwięków... Śpiewa jak by 5 minut temu morderca wybił jej rodzinę i obiecał, że jak skończy śpiewać z nią zrobi to samo... A powinien!

Wiśniowy

2010-05-22, 12:09
Bez wizji to zupełnie jak 'Od przedszkola do Opola'.

sensi

2010-05-22, 12:13
WaszMiso napisał/a:

Solidarność jajników, a może kuchenek...co?



hihi byłby całkiem śmieszny żarcik, szkoda że jesteś idiotą.

nienormalna66

2010-05-22, 12:14
głos beznadziejny, jak to oglądałam zaczęłam się zastanawiac kto to w ogóle jest, czy jakaś rodzina czy kij wie co, w końcu brat już wkręcony w biznes i sobie też śpiewa..

Mindfuck

2010-05-22, 12:19
sensymiliana, nie spinaj się tak królewno, bo Ci żyłka pęknie.
Do garów :amused:

VVigor

2010-05-22, 12:27
sensymiliana napisał/a:

hihi byłby całkiem śmieszny żarcik, szkoda że jesteś idiotą.



A Ty jesteś kobietą.Dziękuję.Dobranoc.

Wa...........so

2010-05-22, 12:46
sensymiliana napisał/a:



hihi byłby całkiem śmieszny żarcik, szkoda że jesteś idiotą.


A ty jesteś brzydka.

nienormalna66 napisał/a:

głos beznadziejny, jak to oglądałam zaczęłam się zastanawiac kto to w ogóle jest, czy jakaś rodzina czy kij wie co, w końcu brat już wkręcony w biznes i sobie też śpiewa..


Tylko brat to już dawno miał zespół i w sumie nieźle śpiewa.

er3cepte

2010-05-22, 12:46
sensymiliana napisał/a:

hihi byłby całkiem śmieszny żarcik, szkoda że jesteś idiotą.


szkoda, że to ch*jowa ironia. Won do garów

Wa...........so

2010-05-22, 12:47
sensymiliana napisał/a:

k***a o co wam chodzi? nie zmieniła melodii ani słów, po prostu nie ma zajebistego wokalu. Zaśpiewała tak, jak 90% z nas.


Dlatego 90% z nas śpiewa tylko wśród znajomych przy wódce.