18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hotel? Trivago!

~Velture • 2018-05-09, 11:54
Nowy spot reklamowy :krejzi:


Mom and Death

2018-05-09, 21:25
A w mojej chacie, to z kolei fristajlo z ukłonem ezoteryczno-egipskim i w takim czymś się czuje zajebiście. Chata musi mieć duszę.



Tylko coś foty wyszły jakieś z p*zdy ciemne.

ma...........ac

2018-05-09, 21:38
radek225 napisał/a:

(...) Stałem, patrzyłem, widziałem całe mieszkanie jak na dłoni. Dla mnie jest to chore i nie do pomyślenia, by byle kto mógł sobie tak po prostu stanąć i widzieć, co robię w domu albo mieszkaniu.(...)


Dla mnie jest chore to, że stałeś i patrzyłeś :badyl:

radek225 napisał/a:



Dowodzi to tylko temu, że jesteś totalnym bezgusciem. I że równie dobrze zamiast mieszkania, wystarczyłaby Ci klatka na szczury. Kiedy ludzie mieli gust, smak. (...)



To co ty napisałeś dowodzi tylko temu, że masz problemy z postrzeganiem rzeczywistości.
Lubię klasyczny styl i zgadzam się, że kiedyś ludzie mieli gust i smak. Wnętrza, które pokazałeś są świetnym przykładem braku jednego i drugiego. Klasyczny polisz architekczer. Wnętrze w stylu lat 3O XX wieku i te wysublimowane kolumny oraz stonowany kolor ścian...
:samobojstwo:

edek.bajzel

2018-05-09, 21:41
radek225
piwko dla Ciebie
prowincja dojebie
inni sadole
niech się srają
bo gustu nie mają

a poważnie,
zajebiste wnętrza, pokoje i umeblowanie
niemniej
to ruski portal, więc..................

bocianoff

2018-05-09, 22:04
radek225 napisał/a:



Dowodzi to tylko temu, że jesteś totalnym bezgusciem. I że równie dobrze zamiast mieszkania, wystarczyłaby Ci klatka na szczury. Kiedy ludzie mieli gust, smak. Teraz ludzie traktują dom jak hotel. Nie ważne, jak wygląda. Ważne, że mam gdzie się przespać i wysrać. Kiedyś dom to było z angielskiego Home, centrum. Ogniska domowego. Teraz dom to house, hotel do spania, byle na dworze nie spać.



A widzisz, i tu Ci wyłazi słoma z butów, fanatyku starego drewna. Nie potrafisz zrozumieć, że starocie mogą się komuś bardzo nie podobać oraz że ktoś woli modernistyczne mieszkanie. Twoja opinia jest w zupełności subiektywna. Do tego masz jakieś popie**olone zdanie na temat mieszkań, ale to Twoje zdanie, dlatego je uszanowałem, a chwilę później wsadziłem w dupę. Idź wpie**alać korniki, płytki dzbanie.

Mom and Death

2018-05-09, 22:11
Cytat:

Twoje zdanie, dlatego je uszanowałem, a chwilę później wsadziłem w dupę



Zdaniofil!

edek.bajzel

2018-05-09, 22:14
bocianoff napisał/a:



A widzisz, i tu Ci wyłazi słoma z butów, fanatyku starego drewna. Nie potrafisz zrozumieć, że starocie mogą się komuś bardzo nie podobać oraz że ktoś woli modernistyczne mieszkanie. Twoja opinia jest w zupełności subiektywna. Do tego masz jakieś popie**olone zdanie na temat mieszkań, ale to Twoje zdanie, dlatego je uszanowałem, a chwilę później wsadziłem w dupę. Idź wpie**alać korniki, płytki dzbanie.


jesteś mistrzem i prawdziwym fachowcem, znasz się na sztuce jak niewielu, gratuluję wystroju Twojego pięknego i wyjątkowego wnętrza oraz mieszkania, więc, wyślij nam fotografie swoich czterech kątów, na które wszyscy czekamy,
udowodnij że jesteś Mistrzem

jakbyś zamierzał mi doj***ć, to
słomę z butów wrzuciłem do wygaszonego pieca, ale za to założyłem trzydniowe skarpety

ellsworth

2018-05-09, 22:18
radek225 napisał/a:

To jest właśnie zachód i "nowoczesność". I nie chodzi mi tu o obyczaje, bo to ludzka rzecz por*chać sobie fajną dupkę na kwadracie. Chodzi mi o wystrój współczesnych mieszkań i o brak zasłon. Podobno w Danii brak zasłon świadczy o tym, że nie masz nic do ukrycia. W Warszawce w nowoczesnych loftach postawionych nie dawno zasłon, firan nie ma..... nikt. Przechadzałem się raz wieczorem koło fortu Bema i w mieszkaniach, które tam pobudowali zasłon nie miał nikt. A co ciekawe, w starych blokach, albo w szeregowcach z końca lat '90 zasłony, rolety miał każdy. Stałem, patrzyłem, widziałem całe mieszkanie jak na dłoni. Dla mnie jest to chore i nie do pomyślenia, by byle kto mógł sobie tak po prostu stanąć i widzieć, co robię w domu albo mieszkaniu. Mam wolne, chcę nago pochodzić po mieszkaniu z fajfusem na wierzchu, chcę podrapać się po dupie, i nie musi tego widzieć każdy, kto przechodzi koło mojego domu. Moja matka pierwsze co robiła po wprowadzeniu się do domu lub mieszkania to wieszała firany i zasłony. Po pierwsze to ceni sobie swoją prywatność, a po drugie dom/mieszkanie staje się przytulniejszy i tłumią one częściowo dźwięki z zewnątrz. A teraz te nowoczesne mieszkania to totalne bezguścia. Meble Ikea, ściany białe, jak w szpitalu, brak zasłon, bo nowoczesnym paniusiom spijającym kawki u psiapsiółek nie chce się tego potem ściągać i prać, wszystko na jedno kopyto. Wchodzisz do takiego mieszkania i mimo, że są meble, to wydaje się, że jest pusto i czujesz się jak na sali operacyjnej. Siostro, Skalpel! Siostro, dopamina!


A ja nienawidzę firanek. Już tam ch*j z nocą, ale za dnia tracisz 1/3 światła! Mieszkania z firankami to zawsze ponure, ciemne nory gdzie zmierzcha godzinę wcześniej. Coś okropnego. A jak chcesz sobie połazić z "fajsufem" na zewnątrz to łaź! Co komu do tego? Jak nie będzie chciał oglądać to odwróci wzrok, a jak będzie chciał, to przecież ci od tego nie odpadnie, więc w czym masz problem?

bocianoff

2018-05-09, 22:39
edek.bajzel napisał/a:


jesteś mistrzem i prawdziwym fachowcem, znasz się na sztuce jak niewielu, gratuluję wystroju Twojego pięknego i wyjątkowego wnętrza oraz mieszkania, więc, wyślij nam fotografie swoich czterech kątów, na które wszyscy czekamy,
udowodnij że jesteś Mistrzem

jakbyś zamierzał mi doj***ć, to
słomę z butów wrzuciłem do wygaszonego pieca, ale za to założyłem trzydniowe skarpety



Ty się, dziadu, nie wpie**alaj.

~Velture

2018-05-09, 22:44
Skoro zaczynacie pojedynek na ku*asy to będę sędzią i powiem wam, że ten "styl lat 30" rodziców któregoś z was jest bez smaku. ch*j, że meble są jak ściany zwieśniaczone kolorem sraczki a o tych pseudo kolumnach nawet nie wspominam bo aż oczy pieką od patrzenia na ilość wieśniactwa w nich zawartego.

Za to drugi z was ma kolekcję czapek z daszkiem przy telewizorze rozpie**olone każda w inną stronę zamiast w szafie albo przedpokoju gdzie ich miejsce. Samych czapek nie będę komentować tak jak nie komentowałem kolumn rywala.

Reasumując mój werdykt jest taki, że nie wiem na ch*j wrzucacie tu foty i bijecie się kto ma sztywniejszego ku*asa.

radek225

2018-05-09, 22:51
Mom and Death napisał/a:

A w mojej chacie, to z kolei fristajlo z ukłonem ezoteryczno-egipskim i w takim czymś się czuje zajebiście. Chata musi mieć duszę.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Tylko coś foty wyszły jakieś z p*zdy ciemne.



Zajebisty kwadrat masz :) . Wprawdzie nie są to antyki, uwielbiam je, ale nie każdy musi mieć kwadratu w antykach, bo mi się tak podoba. Przynajmniej ma ono jakiś styl, reprezentuje jakąś epokę, a nie czerń, biel i stal, jak w tych nowych mieszkaniach. Na razie nie jestem na swoim, ale wiem jedno - mój dom będzie w antykach. Nie spodoba się to żonie partnerce? Albo to zaakceptuje, albo dowidzenia. Oczywiście np. pokój dziecka będzie w nowych meblach, nie popadajmy w skrajności, ale cała reszta będzie z początków XX wieku.

Mom and Death

2018-05-09, 22:52
@up ale czapki to ty, ch*ju, szanuj.

radek225

2018-05-09, 22:55
Velture napisał/a:

Skoro zaczynacie pojedynek na ku*asy to będę sędzią i powiem wam, że ten "styl lat 30" rodziców któregoś z was jest bez smaku. ch*j, że meble są jak ściany zwieśniaczone kolorem sraczki a o tych pseudo kolumnach nawet nie wspominam bo aż oczy pieką od patrzenia na ilość wieśniactwa w nich zawartego.

Za to drugi z was ma kolekcję czapek z daszkiem przy telewizorze rozpie**olone każda w inną stronę zamiast w szafie albo przedpokoju gdzie ich miejsce. Samych czapek nie będę komentować tak jak nie komentowałem kolumn rywala.

Reasumując mój werdykt jest taki, że nie wiem na ch*j wrzucacie tu foty i bijecie się kto ma sztywniejszego ku*asa.



Z tego co dobrze kojarzę, to lisy żyją w norach. Więc do nory lisie, zanim wyjmę gwintówkę i zarobisz śrutem między oczy.

bocianoff

2018-05-09, 23:16
Swoją drogą, miło patrzeć jak typa dupsko boli, że mieszkanie jego rodziców nie przypadło do gustu innych użytkowników portalu Sadistic.pl. Będziecie mieli o czym gadać z rodzinką przy świątecznym stole, przy chrupiącym akompaniamencie dźwięku wpie**alanych mebli:

-a ten Veltur to napisał, że kolumny ch*jowe
-a jeszcze jeden napisał, że mu się meble nie podobajo
-a trzeci pedał złodziej kurła napisał, że mu się nic nie podoba
-aaaaa niech sp***alajo złodzieje j***ne, nakradli to cwaniakujo a nie to co my uczciwe ludzie po pradziadkach wszystko, lej wóde Pjoter

radek225

2018-05-10, 00:26
bocianoff napisał/a:

Swoją drogą, miło patrzeć jak typa dupsko boli, że mieszkanie jego rodziców nie przypadło do gustu innych użytkowników portalu Sadistic.pl. Będziecie mieli o czym gadać z rodzinką przy świątecznym stole, przy chrupiącym akompaniamencie dźwięku wpie**alanych mebli:

-a ten Veltur to napisał, że kolumny ch*jowe
-a jeszcze jeden napisał, że mu się meble nie podobajo
-a trzeci pedał złodziej kurła napisał, że mu się nic nie podoba
-aaaaa niech sp***alajo złodzieje j***ne, nakradli to cwaniakujo a nie to co my uczciwe ludzie po pradziadkach wszystko, lej wóde Pjoter



Dupsko to cię bolało, jak cię chłopak zapinał bez nawilżenia. Pokaż mi wypowiedź w któ©ej mnie rzekomo duspko boli, albo naucz się czytać ze zrozumieniem.