18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hop pod busa

kaczka41 • 2016-06-02, 11:21
Cytat:

Bardzo groźnie wyglądający wypadek rowerzystki we Wrocławiu przy ul. Kołłątaja przed skrzyżowaniem z Kościuszki. Kobieta jechała pasem dla rowerów przy prawej krawędzi jezdni, drogę zajechał jej bus skręcający w prawo w bramę podwórka. Nie miała szans, by skutecznie zahamować, wpadła wprost pod auto dostawcze. Ranna trafiła do szpitala.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/wypadek-rowerzystki-we-wroclawiu-wpadla-wprost-pod-busa-nagranie-z-rejestratora,10058652/





Patrzymy k***a w lusterka, barany! :evil:

Stolarz6

2016-06-02, 11:27
Miała farta j***niutka... szkoda by było dupy jakby pod koło wpadła

~Velture

2016-06-02, 11:32
Żydziła hajsu na samochód to niech cierpi suka.

(zaczynamy gównoburzę)

jackalski

2016-06-02, 11:34
Jako rowerzysta (codzienny, nie niedzielny): tak, jadąc samochodem patrzymy w lusterka, ale i tak: jako rowerzysci nie wyprzedzamy pojazdu ze strony w którą sygnalizuje skręt. Na skrzyzowaniu bo jest to niezgodne z PORD, przed skrzyżowaniem bo chcemy życ a nie wiadomo czy kierowca nas widzi.
Jak dla mnie brak wyobraźni u obojga.

krzyks

2016-06-02, 11:40
jackalski napisał/a:

Jako rowerzysta (codzienny, nie niedzielny): tak, jadąc samochodem patrzymy w lusterka, ale i tak: jako rowerzysci nie wyprzedzamy pojazdu ze strony w którą sygnalizuje skręt. Na skrzyzowaniu bo jest to niezgodne z PORD, przed skrzyżowaniem bo chcemy życ a nie wiadomo czy kierowca nas widzi.
Jak dla mnie brak wyobraźni u obojga.



Co Ty pie**olisz.... kierunkowskaz nie upoważnia do zmiany kierunku jazdy przed upewnieniem się, że jest to bezpieczne. Zauważ też, że to było przed skrzyżowaniem. Ogarnij się, winny jest ewidentnie kierowca busa. To, że młoda dziewczyna tego nie przewidziała.... no weź... jechała prawidłowo, ale jakie mogła mieć doświadczenie? :roll:

Liton

2016-06-02, 11:45
Mogła mu od razu olej wymienić, skoro była pod spodem...

mp0011

2016-06-02, 12:20
jackalski napisał/a:

Jako rowerzysta (codzienny, nie niedzielny): tak, jadąc samochodem patrzymy w lusterka, ale i tak: jako rowerzysci nie wyprzedzamy pojazdu ze strony w którą sygnalizuje skręt. Na skrzyzowaniu bo jest to niezgodne z PORD, przed skrzyżowaniem bo chcemy życ a nie wiadomo czy kierowca nas widzi.
Jak dla mnie brak wyobraźni u obojga.



Za chwilę było skrzyżowanie. Jaka była szansa, że będzie skręcał na min a nie w jakąś bramę? Ja też bym założył, że sygnalizuje zamiar skrętu na skrzyżowaniu...

ro...........24

2016-06-02, 12:30
Wyszła z kuchni i jechała po zakupy

dashadow

2016-06-02, 12:37
krzyks napisał/a:



Co Ty pie**olisz.... [..]winny jest ewidentnie kierowca busa. To, że młoda dziewczyna tego nie przewidziała....



może przeczytaj jeszcze raz co kolega napisał, zamiast generować spam :)

krzyks

2016-06-02, 12:57
dashadow napisał/a:



może przeczytaj jeszcze raz co kolega napisał, zamiast generować spam :)



Może TY przeczytaj ze zrozumieniem oba komentarze...... :kawa:

~Velture

2016-06-02, 13:06
@UP'y
Może wszyscy ogarnijcie ,że k***a używanie łba ratuje zdrowie i życie.
ch*j kto miał pierwszeństwo ale jakby cyklistka użyła chociażby 5% mózgu i w tej nieskalanej rozumem łepetynie pojawiłaby się myśl "no k***a ja ze swoim pedałem ważę 60kg a ten wielki w ch*j dostawczak pewnie ponad 2 tony to może lepiej zwolnić jak widzę kierunkowskaz skierowany w moją stronę a nie wpie**alać się w niego na chama bo mam pierwszeństwo i ch*j".

Tak jak mówię - ch*j kto ma pierwszeństwo ale liczy się zdrowy rozsądek.
Jak jedziecie autem i wam wypie**ala z lewej wymuszając pierwszeństwo cysterna albo betoniarka to też lecicie na chama na czołówkę bo 'moja racja jest bardziej mojsza' czy po prostu odpuszczacie ch*jowi aby nie mieć później wizyty w aso?

sSQNn

2016-06-02, 13:07
Wina baby.
10 mniej i by wyhamowała :-P

krzyks

2016-06-02, 13:16
Velture napisał/a:

@UP'y
Może wszyscy ogarnijcie ,że k***a używanie łba ratuje zdrowie i życie.
ch*j kto miał pierwszeństwo ale jakby cyklistka użyła chociażby 5% mózgu i w tej nieskalanej rozumem łepetynie pojawiłaby się myśl "no k***a ja ze swoim pedałem ważę 60kg a ten wielki w ch*j dostawczak pewnie ponad 2 tony to może lepiej zwolnić jak widzę kierunkowskaz skierowany w moją stronę a nie wpie**alać się w niego na chama bo mam pierwszeństwo i ch*j".

Tak jak mówię - ch*j kto ma pierwszeństwo ale liczy się zdrowy rozsądek.
Jak jedziecie autem i wam wypie**ala z lewej wymuszając pierwszeństwo cysterna albo betoniarka to też lecicie na chama na czołówkę bo 'moja racja jest bardziej mojsza' czy po prostu odpuszczacie ch*jowi aby nie mieć później wizyty w aso?



Masz trochę racji, ale weź pod uwagę to, że dziewczyna jechała prawidłowo. Uważać trzeba, ale to kierowca busa był chyba bardziej doświadczonym uczestnikiem ruchu. Tak, uważać trzeba, ale k***a... przecież tu widać, że dziewczyna miała marne szanse.... :homer:

SzatanskaDupa500

2016-06-02, 13:21
j***ć tych rowerzystów, banda zamądrzałych kutafonów myślących ze wszystko im można. na prawko powinny być te rowery i j***ć ich! chociaż wiem ze to winna kierującego, pozdro