18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hop pod busa

kaczka41 • 2016-06-02, 11:21
Cytat:

Bardzo groźnie wyglądający wypadek rowerzystki we Wrocławiu przy ul. Kołłątaja przed skrzyżowaniem z Kościuszki. Kobieta jechała pasem dla rowerów przy prawej krawędzi jezdni, drogę zajechał jej bus skręcający w prawo w bramę podwórka. Nie miała szans, by skutecznie zahamować, wpadła wprost pod auto dostawcze. Ranna trafiła do szpitala.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/wypadek-rowerzystki-we-wroclawiu-wpadla-wprost-pod-busa-nagranie-z-rejestratora,10058652/





Patrzymy k***a w lusterka, barany! :evil:

Hvsarz

2016-06-03, 01:48
Velture napisał/a:

@UP'y
Może wszyscy ogarnijcie ,że k***a używanie łba ratuje zdrowie i życie.
ch*j kto miał pierwszeństwo ale jakby cyklistka użyła chociażby 5% mózgu i w tej nieskalanej rozumem łepetynie pojawiłaby się myśl "no k***a ja ze swoim pedałem ważę 60kg a ten wielki w ch*j dostawczak pewnie ponad 2 tony to może lepiej zwolnić jak widzę kierunkowskaz skierowany w moją stronę a nie wpie**alać się w niego na chama bo mam pierwszeństwo i ch*j".

Tak jak mówię - ch*j kto ma pierwszeństwo ale liczy się zdrowy rozsądek.
Jak jedziecie autem i wam wypie**ala z lewej wymuszając pierwszeństwo cysterna albo betoniarka to też lecicie na chama na czołówkę bo 'moja racja jest bardziej mojsza' czy po prostu odpuszczacie ch*jowi aby nie mieć później wizyty w aso?


Sama sygnalizowała skręt i jak najbardziej logiczny wniosek mogła wysunąć, że kierunkowskaz oznacza zamiar skrętu w tą samą ulicę co ona. Zdrowy rozsądek owszem ale też i jakieś zasady. Tobie również nieco brak rozsądku - trzymała łapę w górze, to czym miała zahamować? Może w ogóle prowadzić ten rower ? Bo jechała ile? 10 na godzinę?
Tak czy siak jest to wina tego kretyna - nie jej. Dzielenie winy jak to niektórzy mają w zwyczaju jest bezcelowe. To on spowodował wypadek i tylko on, dlatego, że jest zwykłym debilem jakich na drogach wielu, zapewne łącznie z Tobą, bo przecież ch*j z rowerem, Twój samochód waży 2 tony...
Po to są te j***ne przepisy, by się do nich stosować, a nie po to, by stosować prawo silniejszego.

Inna sprawa, że ścieżki rowerowe - zwłaszcza takie to kompletna głupota. Nie dość, że marnuje się na to kasę, to grube lata nie było ścieżek i problemu też nie było. A teraz oczywiście przepisy w większości przypadków nie pozwalają jechać po chodniku, co mnie osobiście zniechęca do rowerkowania, właśnie ze względu na świadomość, że tylu debili jest na drogach, a nie czuje się komfortowo jadąc obok autobusu, którego kierowca nawet by pewnie nie zauważył, że mnie rozjechał.

Hipopotamo

2016-06-03, 09:42
Komentarze są idealnym przykładem dlaczego w Polsce jest najwięcej wypadków śmiertelnych z całej Europy. Debil o mało kobiety nie zabił a tu gównoburza bo ona miała mu w myślach przeczytać że jednak nie skręca na skrzyżowanie tylko w bramę.

I tak to działa u nas. Koleś napie**ala na trzeciego w zakręcie, no bo przecież ten z naprzeciwka też mu w myślach przeczyta. Zapie**ala 160 przez wioske bo przecież pieszy ma wkalkulowane że może trafić na takiego. Jedzie puchą to ma wyj***ne i zabija na miejscu każdego kto przechodzi przez pasy.

A k***a pasy... normalna sprawa w Polsce. Jeden pas sie zatrzyma żeby pieszego puścić a drugim cisną stówą i mordują ludzi na pasach. A potem foch, bo mógł pieszy przewidzieć że go pie**olnie. Pieszy twój wróg, rowerzysta też wróg. k***a wszyscy źli, łącznie z ruskimi i pedałami. I tak sie wszyscy mordują na naszych drogach. Co za banda zjebów.

szpajder

2016-06-03, 10:11
Hipopotamo napisał/a:

Komentarze są idealnym przykładem dlaczego w Polsce jest najwięcej wypadków śmiertelnych z całej Europy.

Ale pan pie**olisz głupoty! Zapewne według badań komisji europejskiej?
Hipopotamo napisał/a:

Debil o mało kobiety nie zabił a tu gównoburza bo ona miała mu w myślach przeczytać że jednak nie skręca na skrzyżowanie tylko w bramę.

To kiedy miał włączyć kierunkowskaz, żeby panienka nie musiała mu czytać w myślach? A może powinien się zatrzymać, wejść na dach samochodu i z megafonem oznajmić wszystkim potencjalnie zainteresowanym, że zamierza skręcić w bramę, a nie na skrzyżowaniu[/quote]

Hipopotamo napisał/a:

A k***a pasy... normalna sprawa w Polsce. Jeden pas sie zatrzyma żeby pieszego puścić a drugim cisną stówą i mordują ludzi na pasach. A potem foch, bo mógł pieszy przewidzieć że go pie**olnie...

Ale ty masz w życiu problemów. Wystarczy odrobina instynktu samozachowawczego.

Adae

2016-06-04, 00:57
Akurat tutaj wina jest w 100% szmulosławy na jednośladzie. Prawo wyraźnie mówi, że nie wolno wyprzedzać pojazdu sygnalizującego chęć skrętulub zmiany pasa ruchu.

Sygnalizowanie było wyjątkowo wczesne.

A jeszcze pozwolę sobie przyj***ć się do debila który napisał coś o "cywilizowanych" krajach jak Anglia - w dupie byłeś i gówno widziałeś, angielscy kierowcy i rowerzyści to największe stado baranów na świecie nie mające zielonego pojęcia o poprawnej, bezpiecznej i efektywnej jeździe.