18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homosie i Powstanie

Magik2501 • 2010-07-17, 19:02


Chyba na hardzie to powinno być - homosie robią wpinki ze swoją flagą na tle kotwicy powstańczej! :-x
Nie żeby miał coś do samego homoseksualizmu, bo on istnieje od zawsze, ale to jest już ku*wa przegięcie! Nie dość, że promują zboczenia na ulicy to jeszcze odpie*dalają takie akcje!

I weź tu się dziw skąd w ludziach niechęć do nich :evil:

zonk

2010-07-19, 19:38
sorry uniosłem się ale jak widzę kretynów co tylko potrafią burzyć się żę na takim portalu ludzie śmieją się z pedałów. :-|
Chyba sama nazwa zobowiązuje: "SADISTIC"

OFF

2010-07-19, 19:51
cypa666 napisał/a:

tak w sumie po przeczytaniu wszystkich postów śmiem z żalem stwierdzić że w większości ten portal nie jest dla was - i co z tego ze pw ? co was to obchodzi że osoby tej samej płci całują się ze sobą? jeżeli to takie złe to niech policja wlepia za to mandaty i okazjonalnie parą hetero również. wracając do kotwicy - nie było was w tedy na świecie i mnie zresztą tez wiec to tylko symbol i niech używa go każdy nawet na pisuarze. polacy (mam na myśli również siebie) bez wyjątku zawsze byli kretynami - bo zamiast się poddać i mieć 5% zniszczeń warszawy woleli walczyć i mieć 97% - ot wasi wielcy powstańcy drodzy użytkownicy portalu - ciekawe czy w hardzie są jakieś miłe fotki z "mniej świeżymi powstańcami z kotwiczką na piersiach
"



jesteś beznadziejny.. są symbole,które należy szanować i nie powinno się ich używać w pewnych celach

Józef Piłsudski napisał/a:

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


NR...........er

2010-09-23, 18:09
Ja też nie jestem patriotom i uważam że z wojskowego punktu widzenia powstanie było błędem ale szanuje cudze poświęcenie. I biorąc pod uwagę dostęp do informacji które mieli ci ludzie niedziwie się że poszli walczyć. Oni uważali że wojska zsrr pomogą im (w gruncie rzeczy w tej armii byli polacy, nie?). Do Stalina też pretensji nie ma o to że zabronił armii radzieckiej atakować Warszawę- w gruncie rzeczy on chciał by to jego kraj jak najbardziej się nachapał. A co kotwiczek to mam to w dupie niech pedały robią co chcą. Dla nich największym problemem jest to że są pedałami i już. Bo w gruncie rzeczy to jest coś takiego jak natura i albo żyjesz zgodnie z nią i jesteś zdrowy albo nieżyjesz zgodnie z nią i jesteś chory, przyczym niechodzi mi tu o rzadne poglądy a la greenpeace tylko o nazywanie pewnych rzeczy po imieniu. Dla mnie pedał to chory człowiek który musi się leczyć. W ogóle sprawa adopcji przez pary homo jest zgruntu zj***na, skoro w trakcie ewolucji facet nie mógł mieć dziecka z facetem to nie niepowinni go mieć z mocy prawa i już. Zresztą na lewicowe gadanie to trzeba lać, szczać i podcierać nim dupę. Głupie bydło

wpww14

2015-06-15, 22:02
śmierć pederastom