18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homosie i Powstanie

Magik2501 • 2010-07-17, 19:02


Chyba na hardzie to powinno być - homosie robią wpinki ze swoją flagą na tle kotwicy powstańczej! :-x
Nie żeby miał coś do samego homoseksualizmu, bo on istnieje od zawsze, ale to jest już ku*wa przegięcie! Nie dość, że promują zboczenia na ulicy to jeszcze odpie*dalają takie akcje!

I weź tu się dziw skąd w ludziach niechęć do nich :evil:

Zafirah

2010-07-18, 02:35
a na drzewach zamiast lisci,
winni wisiec homoseksualisci

Szymek57

2010-07-18, 02:38
Pieprzyć homofobów i nacjonalistów!

OFF

2010-07-18, 03:07
Szymek57 napisał/a:

Pieprzyć homofobów i nacjonalistów!


:gay:


przesadzili,ktoś miał durny pomysł.. ciekawe,czy ktoś za to odpowie

gumol

2010-07-18, 03:16
kubulek napisał/a:


Jeszcze ci podziękują za słowa :-D Taki krótki dowcip mi się przypomniał:

Kłóci się na ulicy dwóch pedałów. Obrzucają się ostro mięsem, w końcu jeden z nich krzyczy do drugiego:
-ch*j ci w dupę!
a drugi na to:
- A ty znowu o miłości!



Jest jeszcze krótszy dowcip o pedałach:

Ten tego.

:D

rrdzony

2010-07-18, 04:36

bo w życiu trzeba mieć do siebie dystans ;)


a co do tematu przypinek z PW:
nie masturbuję się w rocznicę świąt narodowych, nie jestem patriotą, aczkolwiek walkę powstańców uważam za słuszną i szanuję. ale pomysł z wykorzystaniem tych symboli uważam za "z dupy wzięty". no bo co to ma sugerować/symbolizować? bez sensu

zonk

2010-07-18, 08:17
do obrońców pedałów: Nie podoba się że ludzie jadą po nich ? To wypie**alać z tego portalu.


Jakoś hetero nie obnoszą się tak ze swoją seksualnością bo to naturalne jest i normalne. Tylko homosie muszą pokazywać jacy oni są super zajebiści bo się mogą w kakao j***ć :/

abominacja

2010-07-18, 08:57
@up
Jestem hetero (no dobra - bi :) ) - to ja już nie mogę w kakao?

jacko

2010-07-18, 09:14
Powiem tyle ... jeśli nie wiemy jak to leczyć to nie znaczy że to nie jest choroba . Widziałem porównania do narkomanów i alkoholików że niby ci mogą mieć dzieci a homosie nie i w sumie można dyskutować dlaczego facet nie zapładnia faceta , ciekawa sprawa ... czyżby to było nienormalne ? Pewnie "Bóg" czy "Natura" to "homofoby" i dlatego im tak na złość zrobili ...
Czy widzieliście alkoholików którzy obnoszą się ze swoją chorobą na jakiejś manifestacji ?!
Tolerancja ma granice ja bym im dał te podstawowe prawa w szpitalu i dziedziczenia a na inne tematy nawet bym z nimi nie dyskutował .

Ziperland

2010-07-18, 09:37
Obnosza sie z tym i robia manifestacje dlatego ze nie sa na równi traktowani z parami hereoseksualnymi. to tak samo jak prawnicy ktorzy zarabiaja dobry hajs nie strajkuja w przeciwienstwie do pielegniarek ktore musza pokazac ze zasluguja na wiecej. Osobiscie zupełnie nie przeszkadza mi ze moj sasiad uprawia seks z innym facetem boto jego sprawa i ani mnie to nie obraza i nie rujnuje zycia. Odnośnie adpocji trzeba by sprawdzic jak to funkcjonuje w innych krajach. Zaostrzyc rygor i byc moze taka rodzina homo była by o wiele lepsza niz rodzina alkoholikow, lub sam pobyt w domu dziecka. pozdrawiam.

Skupek

2010-07-18, 09:49
SQT napisał/a:

To wypie**alać z tego portalu.


A kim Ty k***a jesteś plebsie, żeby takie rzeczy tu wypisywać?

lesiot

2010-07-18, 10:07
tidimel napisał/a:

jestem ciekaw jak by zareagowała społeczność jakby zrobili takie gadżety "pedalskie" z Tupolewem w tle lub coś w tym stylu



Następnym razem będą w koszulkach z napisem:
"Wchodzę między pośladki jak tupolew w las!"

Giewont3000

2010-07-18, 10:20
2 homo w życiu nie będzie mogło założyć rodziny! Po moim trupie!

arratres

2010-07-18, 10:59
dzieci? jak chcą, to niech sobie robią.

gregohr

2010-07-18, 11:17
jacko napisał/a:

P? Pewnie "Bóg" czy "Natura" to "homofoby" i dlatego im tak na złość zrobili ...



natura? przecież w naturze też zdarza się, że pies psa w dupala ujeżdża... co prawda nigdy nie widziano, żeby jedna żubrzyca drugiej lizała, ale może się z tym kryją ;)