18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homosie i Powstanie

Magik2501 • 2010-07-17, 19:02


Chyba na hardzie to powinno być - homosie robią wpinki ze swoją flagą na tle kotwicy powstańczej! :-x
Nie żeby miał coś do samego homoseksualizmu, bo on istnieje od zawsze, ale to jest już ku*wa przegięcie! Nie dość, że promują zboczenia na ulicy to jeszcze odpie*dalają takie akcje!

I weź tu się dziw skąd w ludziach niechęć do nich :evil:

sfiroos

2010-07-18, 11:35
jacko napisał/a:

Powiem tyle ... jeśli nie wiemy jak to leczyć to nie znaczy że to nie jest choroba .


a ja wiem:
Cytat:

Testosteron spełnia szereg istotnych funkcji:

* kształtowanie płci i cech płciowych w życiu płodowym (jego niedobór, brak, lub wada receptorów u płodu z kariotypem XY powoduje wady rozwojowe takie jak: spodziectwo, obojnactwo rzekome męskie, szczególnym przypadkiem jest zespół niewrażliwości na androgeny)[2]
* wpływa na spermatogenezę,
* wykształcanie się wtórnych cech płciowych (budowa ciała, głos, typ owłosienia, zarost twarzy itp.),
* wpływ anaboliczny poprzez pobudzenie syntezy białek (w bardzo niewielkim stopniu powoduje także zwiększenie masy mięśniowej[3] itp.),
* może zwiększać poziom libido (przy długotrwałym stosowaniu efekt ten zanika),
* ukierunkowuje popęd płciowy ku płci żeńskiej,
* przyspiesza zakończenie wzrostu kości długich,
* pobudza rozwój gruczołu krokowego, zwiększa jego objętość, silnie pobudza rozwój raka prostaty (z tego względu stosowanie testosteronu jako leku powinno być pod regularną kontrolą poziomu PSA)
* zwiększa poziom cholesterolu we krwi (zatem teoretycznie zwiększa ryzyko miażdżycy tętnic) – w przeciwieństwie do estrogenów, które zmniejszają poziom cholesterolu we krwi, może podnosić ciśnienie krwi
* kształtuje sferę emocjonalną poprzez ukształtowanie takich cech jak zdecydowanie, śmiałość, pewność, odwaga, niezależność, ale też skłonność do ryzyka, w zależności od rozwoju emocjonalnego może powodować wybuchowość, agresję.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Testosteron

CPCH

2010-07-18, 12:09
Jak można c*pki nie lubieć??

Ci k***a wielcy tolerancyjni to widują pewnie tylko przez internet....
dlatego im nie smakuje...

j***ć lezbijki....
a pedałów zabijać...

Skądinąd

2010-07-18, 12:14
wielki_koziol napisał/a:

To nie homoseksualizm jest problemem w Polsce tylko debilizm.



dla mnie kazdy, kto wychyla sie ze swoja seksualnoscia i z jej tytulu domaga sie jakichs praw jest dewiantem - i niewazne, czy jest hetero, homo, czy k***a-nie-wiadomo-co. jedni lubia budyn, a drudzy wąchać noszone skarpetki.

a z tym znaczkiem, to przesadzili... tak na moje.

Hazreth

2010-07-18, 12:59
Cytat:

Cytat:

Powiem tyle ... jeśli nie wiemy jak to leczyć to nie znaczy że to nie jest choroba .

a ja wiem:
Cytat:

* ukierunkowuje popęd płciowy ku płci żeńskiej,


You fail biology forever.

hypek

2010-07-18, 14:32
Giewont3000 napisał/a:

2 homo w życiu nie będzie mogło założyć rodziny! Po moim trupie!

ok, to kiedy się zabijasz? Mogę Ci nawet kupić scyzoryk. A co mi tam, niech stracę! ;)

BVLBI

2010-07-18, 14:36
Już sk***ysyny przesadzają...
Taki symbol wykorzystywany do jakiejś chorej pedalskiej propagandy..
Mogliby zorganizować taką paradę jeszcze raz, ale tylko po to, żeby normalni ludzie mieli do kogo postrzelać. Precz z pedałami i zbyt tolerancyjnymi kretynami !

sensi

2010-07-18, 14:47
truskawkowe jogurty są najlepsze. Brzoskwiniowe są ok, ale mają jakiś taki dziwny posmak śmietanowy.
A można gdzieś kupić miętowe?

Gszysztow

2010-07-18, 20:14
Oj by wam spadła kotwica na jaja to by się wam odechciało. A jak tak bardzo chcą w te swoje happeningi wplątywać historię, to z okresu II Wojny Światowej proponuję rozstrzelanie- ot tak, żeby przypomnieć jak było.

You_Suck

2010-07-18, 22:40
Normalna rodzina - chłopak i dziewczyna.

wielki_koziol

2010-07-18, 23:56
Jakoś starożytni Grecy czy Rzymianie nie mieli takich problemów społecznych z homoseksualistami ale wiadomo ich społeczeństwa były cywilizowane a nie to co nasza ciemnia umysłowa. Kraj w którym kult symboli ważniejszy jest od kultu rozumu i zdrowego rozsądku. Ciekawe ilu z was dałoby się zabić za religie czy państwo. Poza tym PW to był ruch walczący o wolność a nie o jakieś wasze zmyślone kaczyńskie ideologie.

kyka666

2010-07-19, 00:41
Magik2501 napisał/a:

Obrazek

homosie robią wpinki ze swoją flagą na tle kotwicy powstańczej!


a ja i tak uważam że to kotwica jest na tle flagi.

Scarlet

2010-07-19, 03:35
SQT napisał/a:

do obrońców pedałów: Nie podoba się że ludzie jadą po nich ? To wypie**alać z tego portalu.



za takie teksty, to szybciej Ty stąd wylecisz. trochę kultury or gtfo.

sakara87

2010-07-19, 11:12
Wykorzystywanie jakichkolwiek symboli narodowych, bo wg mnie znak Cichociemnych takim jest i do tego wykorzystywac słynny cytat Jana Pawła II "nie lękajcie się" ktory wtedy słuzył do wali z zydokomuną do wymuszenia ustanowienia praw dla gejów i lesbijek to dla mnie KUREWSKA PARANOJA!! Oni chca zeby ich szanowac?! jak oni nie szanuja innych! :plzdie:

Leczenie homoseksualizmu moze byc łatwe:


cypa666

2010-07-19, 19:07
tak w sumie po przeczytaniu wszystkich postów śmiem z żalem stwierdzić że w większości ten portal nie jest dla was - i co z tego ze pw ? co was to obchodzi że osoby tej samej płci całują się ze sobą? jeżeli to takie złe to niech policja wlepia za to mandaty i okazjonalnie parą hetero również. wracając do kotwicy - nie było was w tedy na świecie i mnie zresztą tez wiec to tylko symbol i niech używa go każdy nawet na pisuarze. polacy (mam na myśli również siebie) bez wyjątku zawsze byli kretynami - bo zamiast się poddać i mieć 5% zniszczeń warszawy woleli walczyć i mieć 97% - ot wasi wielcy powstańcy drodzy użytkownicy portalu - ciekawe czy w hardzie są jakieś miłe fotki z "mniej świeżymi powstańcami z kotwiczką na piersiach
"