18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ni...........ny

2020-12-07, 23:57
Dukenstein napisał/a:

Problem polega tylko i wyłącznie na tym, że takie pedalstwo jak Ty nie chce zrozumieć, że nikt do pedałowania nie ma problemu jeśli pedaluchy robią to sobie w swoim prywatnym k***idole i nie wyłażą z tym na ulice, do szkół itp. W społeczeństwie musi panować porządek i zasady, a nie j***ny lewacki burdel i promocja niedoj***nia.



Tak, i prawackie j***nie się w dupska po kątach, krypto pedale ;-)

NataliaW

2020-12-08, 00:50
Ale mamy tu wielu obrońców pedałów. Pewnie te wiewióry i niezwyciężone lubią ssać falluski i krztusic się nimi aż po migdałki, albo i jeszcze dalej , do tego przybieranie damskie ciuszki ;)
Róbcie co chcecie ale nie wmawiajcie innym, że jak se druty wzajemnie ciągnięcie, wylizujcie rodzynki z dupy, następnie się penetrujecie to jesteście normalni... Nie jesteście!
A i te " klechy" pedofile to na ogół zawsze są pedofile o skłonnościach homoseksualnych.

St...........on

2020-12-08, 01:08
janlew napisał/a:

Że niby Józef Szájer itd.?
Konserwatyści w przeciwieństwie do przyssanych do obrzezanego pindola lewackich szabesgojów, nie popierają publicznie małżeństw sodomitów, hiv-antif, kurewek-aborterek, lgbtrtvagd i całego tego gówna. I nie promują tych rzeczy na ulicach i w szkołach,
Publicznie opowiadają się po właściwej stronie, po stronie rodziny, wiary, tradycji, prawdziwej wolności i generalnie cywilizacji białego człowieka etc. Nawet jeśli mają jakieś chore zwyrodnienie typu r*chanie innych starych facetów, królików czy kóz, to wiedzą że to chore, i to ukrywają.
I bardzo dobrze. Tak było przez wieki i tak powinno być. Wynaturzenia powinny być ukrywane, i nigdy, przenigdy, nie uznane za normalność.



Hhahaha konserwatyści, tacy jak ty co to na żydów z pisu głosowali, weź się już nie ośmieszaj goju!

CzerstWybut

2020-12-08, 02:34
Jest różnica między tolerancją a nachalną propagandą, ludzi zwyczajnie wk***ia wciskanie na siłę wszędzie gdzie się da poj***nych zachowań ułamka procent społeczeństwa. Niektórych łapie obrzydzenie do takich ludzi a inni nie maja ochoty sluchać i oglądać o dwóch kochających sie pedziach bo jest sprzeczne z naturą. Ale problem jest taki że ktoś tą karuzele gowna napędza pieniędzmi w jakimś celu a ta garstka pedzi myśli że cały świat chce się nimi interesować. Ludzie są zmęczeni tym pie**oleniem o tolerancji już. Od jakiegoś czasu mieszkam w Tajlandii i tu jest wchuuuj tęczowych ale nikt mi przed nos nie wyskakuje ze mam ich tolerować i ch*j woe co jeszcze, natomiast widze to społeczeństwo i poznałem wiele osób tu a szczególnie dziewczyny (tak te prawdziwe nie z ku*asem) i sytuacja kobiet w tym kraju jest bardzo smutna. Widze do czego doprowadzilo propagowanie tego skrzywoenia i najwięcej na tym cierpią tu laski. Wszystkie sie akarżą na to że polowa mężczyzn w tajlandii to geje i ladyboys. Do zakladania normalnej rodziny jest garstka, pozostali to tzw bad boye, co potrafią naj***ć lasce, zrobi dzieciaka i ma wyj***ne na utrzymanie rodziny. Nie jedna mówi że mają dość tajskich chlopaków bo albo sie okazują być gejami albo typkami z rozumem nastolatka co by całe życie balował i mial wyj***ne w dobro rodziny. Owszem tajki lecą na jasną skóre europejczyków ale jak sie czlowiek zagłębi w temat to się okazuje że szukają normalności, i tu nie chodzi o kasę bo znam i bogatszych tajów i tych biednych. I jak tak ma wyglądać przyszla tolerancja to zazdroszcze normalnym kolesiom na przyszłość bo będą mieli sporo co przebierać między laskami, bo one za wiele nie będą mialy do przebierania. Dodam że dużo dziewczyn po cieżkich próbach rozpoczęcia normalnego życia z tajem, decyduje się życ z inną dziewczyną, tzw tomboyem czyli lezbijką robiącą sie na chlopaka, bo razem jest łatwiej prowadzić nie za bogate życie tutaj. Lezbijki się tutaj przyznają że zaczynały normalne życie z chlopakiem ale po tym co tu sie dzieje wybierają życie z dziewczyną bo tam dostają to czego oczekiwały od swojego partnera( choć podejrzewam ze jednego im na pewno brakuje ;) )

marcin7772

2020-12-08, 06:51
janlew napisał/a:

Że niby Józef Szájer itd.?
Konserwatyści w przeciwieństwie do przyssanych do obrzezanego pindola lewackich szabesgojów, nie popierają publicznie małżeństw sodomitów, hiv-antif, kurewek-aborterek, lgbtrtvagd i całego tego gówna. I nie promują tych rzeczy na ulicach i w szkołach,
Publicznie opowiadają się po właściwej stronie, po stronie rodziny, wiary, tradycji, prawdziwej wolności i generalnie cywilizacji białego człowieka etc. Nawet jeśli mają jakieś chore zwyrodnienie typu r*chanie innych starych facetów, królików czy kóz, to wiedzą że to chore, i to ukrywają.
I bardzo dobrze. Tak było przez wieki i tak powinno być. Wynaturzenia powinny być ukrywane, i nigdy, przenigdy, nie uznane za normalność.



Oczywiście! Szczególnie ukrywanie r*chania dzieci przez konserwatywnych panów w czarnych sukienkach! :P

Pan_Cernik

2020-12-08, 08:54
Niezwyciężony napisał/a:

Ja pie**ole, jakie się prawe chłoptasie nagle tolerancyjne zrobiły
A miesiąc temu pedalstwo to było zboczenie z którym trzeba walczyć zawsze i wszędzie, a teraz nie ma problemu. Dwóch facetów lubi w dupkę to niech ładują po same jajca, we własnym domu, to czemu nie



Bez obaw kundelku.

Patrząc na to jak islamiści się rozmnażają w "cywilizowanej" części Europy i jaki mają stosunek do pedalskich zwyrodnialców. To możesz być pewien że za jakieś 20 lat takie pedałki jak ty będą sobie dyndać na gałęziach. A wtedy i u nas może zrobi się normalnie i napalimy śmieciami w piecach...

janlew

2020-12-08, 09:12
Niezwyciężony napisał/a:

No, nic do niech nie masz miłośniku księży pedofilów. Nigdy ci nie przeszkadzali
Zamknij już tę szpetną mordę katolicki kmiocie.
I nie wyjeżdżaj mi tu że chcesz karać tylko jawnych sodomitów, bo dobrze wiemy jak nie wiele trzeba żeby hołota twojego pokroju uznała kogoś za jawnego.
Edit: Jest tego gówna więcej, o paleniu na stosie, topieniu z kamieniem bo pan jezusek tak kazał , tylko nie chce mi się szukać.


Każdy lewacki owsik jest tak tępy? O czym te żałosne wciąganie cytatów ma świadczyć... Że chciałbym kraju bez lewackich zjebów? Kto by nie chciał. Że chciałbym by karano jawnych sodomitów jak 500lat temu (z księżmi włącznie)? A niby czemu nie.
Ale tak, jak siedzisz w domu i obciągasz staremu, i nikt o tym nie wie, to nikomu to nie przeszkadza, nikogo to nie obchodzi. Tyle. Jak można k***a mać tego nie rozumieć.

PS. I nie jestem obrońcom księży, tylko wrogiem pedofilów, i ich obrońców/wspólników. Jeśli lekarzy i księży wśród pedofilów jest 0.1%, a sodomitów 40%. To będę piętnował lewackich ścierwich synów, którzy próbują ukrywać w cieniu 99,9% pedofilów i prawdziwy problem, a wskazują palcem na 0.1%, bo kościoła nie lubią, albo bo im żydowstwo za to płaci.
To ty jesteś obrońcom pedofilów, jak prawie każdy lewak czy sodomita, i za to gardzę tobą jak gównem na bucie, bo dla mnie to jak współudział w procederze, więc sam już zamknij p*zdę.

Spidzio199

2020-12-08, 09:19
W Brukseli gdzieś w ciemnej piwnicy
Jest klubik dla posłów prawicy
Bardzo jest głęboko schowany
I dostępny tylko dla wybranych

Posłowie, w imię wielkich wartości
Penetrują tam w dupę innych gości
A nasze rodzinne euro pisiory
Nadstawiają im wszystkie otwory

I hasła narodowców „jebac pedały”
Słowem i ciałem wreszcie się stały
Dlatego ONRy, Falangi i Konfederacje
W Belgii planują spędzić swoje wakacje

Sadijan

2020-12-08, 11:25
janlew napisał/a:

Że niby Józef Szájer itd.?
Konserwatyści w przeciwieństwie do przyssanych do obrzezanego pindola lewackich szabesgojów, nie popierają publicznie małżeństw sodomitów, hiv-antif, kurewek-aborterek, lgbtrtvagd i całego tego gówna. I nie promują tych rzeczy na ulicach i w szkołach,
Publicznie opowiadają się po właściwej stronie, po stronie rodziny, wiary, tradycji, prawdziwej wolności i generalnie cywilizacji białego człowieka etc. Nawet jeśli mają jakieś chore zwyrodnienie typu r*chanie innych starych facetów, królików czy kóz, to wiedzą że to chore, i to ukrywają.
I bardzo dobrze. Tak było przez wieki i tak powinno być. Wynaturzenia powinny być ukrywane, i nigdy, przenigdy, nie uznane za normalność.



Czyli co? Kłamstwo jest dobre? Co innego mówimy i co innego robimy? To może inne kłamstwa też są dobre? Złodziej może powiedzieć "Nie ukradłem żadnych pieniędzy", morderca powie "nikogo nie zabiłem" i będzie dobrze?
Nie miałbym do Szajera nic, gdyby nie twierdził, że to co właśnie zrobił jest złe. Za Himalaje hipokryzji należy się nie h... (jeszcze uzna to za przyjemne) ale widły w d...

janlew

2020-12-08, 13:36
Sadijan napisał/a:

Czyli co? Kłamstwo jest dobre? Co innego mówimy i co innego robimy? To może inne kłamstwa też są dobre? Złodziej może powiedzieć "Nie ukradłem żadnych pieniędzy", morderca powie "nikogo nie zabiłem" i będzie dobrze?
Nie miałbym do Szajera nic, gdyby nie twierdził, że to co właśnie zrobił jest złe. Za Himalaje hipokryzji należy się nie h... (jeszcze uzna to za przyjemne) ale widły w d...


To co robił po cichu jest złe, ale z punktu widzenie jego wiary, szkodliwości społecznej nie miałoby żadnej, gdyby nie wyszło. Jednocześnie to że walczył z normalizacją sodomii było dobre, tak z punku widzenia jego wiary jak i społeczeństwa. Może to i była taka pokuta, za zwyrodniałe skłonności.
Jako konserwatysta i polityk, nie powinien mieć sobie niczego do zarzucenia, poza mało istotnym złamaniem zakazu zgromadzeń. Jako osoba wierząca, powinien mieć, ale to jego sprawa, i Bóg go będzie sądził.

Wiewór

2020-12-08, 13:57
NataliaW napisał/a:

Ale mamy tu wielu obrońców pedałów. Pewnie te wiewióry i niezwyciężone lubią ssać falluski i krztusic się nimi aż po migdałki, albo i jeszcze dalej , do tego przybieranie damskie ciuszki
Róbcie co chcecie ale nie wmawiajcie innym, że jak se druty wzajemnie ciągnięcie, wylizujcie rodzynki z dupy, następnie się penetrujecie to jesteście normalni... Nie jesteście!
A i te " klechy" pedofile to na ogół zawsze są pedofile o skłonnościach homoseksualnych.



Szczerze to nigdy nie marnotrawiłem czasu na myślenie o tym co robią pedały ale widzę, że ty masz bardzo szeroką wiedzę.
Niesłychane, że nawet prawackie laski są tak spaczone, że robią doktoraty z gejowskiego seksu :lol:

Miło nam, że przyznałaś, że jest problem pedofilii w kościele. Może w końcu zrozumiecie, że księży pedofilów zamyka się w kryminale a nie przenosi na inną parafię.

Justynka99

2020-12-08, 16:15
janlew napisał/a:

Że niby Józef Szájer itd.?
Konserwatyści w przeciwieństwie do przyssanych do obrzezanego pindola lewackich szabesgojów, nie popierają publicznie małżeństw sodomitów, hiv-antif, kurewek-aborterek, lgbtrtvagd i całego tego gówna. I nie promują tych rzeczy na ulicach i w szkołach,
Publicznie opowiadają się po właściwej stronie, po stronie rodziny, wiary, tradycji, prawdziwej wolności i generalnie cywilizacji białego człowieka etc. Nawet jeśli mają jakieś chore zwyrodnienie typu r*chanie innych starych facetów, królików czy kóz, to wiedzą że to chore, i to ukrywają.
I bardzo dobrze. Tak było przez wieki i tak powinno być. Wynaturzenia powinny być ukrywane, i nigdy, przenigdy, nie uznane za normalność.



To ukryj się gdzieś, bo jesteś najlepszym przykładem wynaturzenia.

mygyry

2020-12-08, 16:39
Wiewór napisał/a:

Miło nam, że przyznałaś, że jest problem pedofilii w kościele. Może w końcu zrozumiecie, że księży pedofilów zamyka się w kryminale a nie przenosi na inną parafię.



Kiedyś osoby zaburzeniem swojej seksualności szły do seminarium, bo i tak nie byli w stanie założyć rodziny a kiedyś to stawiałoby go w co najmniej dwuznacznej sytuacji a w sutannie już nikt nie widział problemu, teraz w większości te osoby, które kiedyś swoje problemy nazwałyby powołaniem określa je jako jedna z 50 czy ch*j wie ilu płci i tak de facto jedni i drudzy czarni i tęczowi walczący ze sobą są dokładnie tacy sami z ołtarza czy mównicy walczy z homo a potem oddaje się pedalskim orgiom i tak samo tęczowi wielce walczą z kościołem, bo pedofilia a w praktyce ci wszyscy pedofile są dokładnie osobami lgbt, kilka lat nie minie i będzie szeroka presja tego środowiska o obniżenie wieku inicjacji seksualnej i to co kiedyś każdy nazwałby pedofilią stanie się zgodnie z prawem preferencją seksualną.

Ni...........ny

2020-12-08, 16:46
mygyry napisał/a:

w praktyce ci wszyscy pedofile są dokładnie osobami lgbt, kilka lat nie minie i będzie szeroka presja tego środowiska o obniżenie wieku inicjacji seksualnej i to co kiedyś każdy nazwałby pedofilią stanie się zgodnie z prawem preferencją seksualną.



Nie są, weź k***a trochę poczytaj zanim się wypowiesz, to jest zupełnie odrębne zaburzenie, mające tyle wspólnego z orientacją co z zawodem.

mygyry

2020-12-08, 16:53
Niezwyciężony napisał/a:

Nie są, weź k***a trochę poczytaj zanim się wypowiesz, to jest zupełnie odrębne zaburzenie, mające tyle wspólnego z orientacją co z zawodem.



Ja wolę kobiety
Ty wolisz facetów
On woli małych chłopców

Dlaczego jego dyskryminujesz?

Nie musisz się spierać, za kilka lat sam zobaczysz o co tęczowi manifestują, gdy już okaże się, że dostali małżeństwa i adopcje a i jeszcze powiedz mi, że nie ma przypadków pedofilii wśród homoseksualistów