18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

janlew

2020-12-07, 12:23
Że niby Józef Szájer itd.?
Konserwatyści w przeciwieństwie do przyssanych do obrzezanego pindola lewackich szabesgojów, nie popierają publicznie małżeństw sodomitów, hiv-antif, kurewek-aborterek, lgbtrtvagd i całego tego gówna. I nie promują tych rzeczy na ulicach i w szkołach,
Publicznie opowiadają się po właściwej stronie, po stronie rodziny, wiary, tradycji, prawdziwej wolności i generalnie cywilizacji białego człowieka etc. Nawet jeśli mają jakieś chore zwyrodnienie typu r*chanie innych starych facetów, królików czy kóz, to wiedzą że to chore, i to ukrywają.
I bardzo dobrze. Tak było przez wieki i tak powinno być. Wynaturzenia powinny być ukrywane, i nigdy, przenigdy, nie uznane za normalność.

nowynick

2020-12-07, 12:40
janlew napisał/a:

Że niby Józef Szájer itd.?
Konserwatyści w przeciwieństwie do przyssanych do obrzezanego pindola lewackich szabesgojów, nie popierają publicznie małżeństw sodomitów, hiv-antif, kurewek-aborterek, lgbtrtvagd i całego tego gówna. I nie promują tych rzeczy na ulicach i w szkołach,
Publicznie opowiadają się po właściwej stronie, po stronie rodziny, wiary, tradycji, prawdziwej wolności i generalnie cywilizacji białego człowieka etc. Nawet jeśli mają jakieś chore zwyrodnienie typu r*chanie innych starych facetów, królików czy kóz, to wiedzą że to chore, i to ukrywają.
I bardzo dobrze. Tak było przez wieki i tak powinno być. Wynaturzenia powinny być ukrywane, i nigdy, przenigdy, nie uznane za normalność.



kurde już się miałem ( z przyzwyczajenia) do komentarza Janlewa przypie**olić, ale nie ma za bardzo do czego :shock: Ciekawy punkt widzenia sprawy pedałów wśród polityków Fidesz, PiS czy NSDAP :D

Radbug

2020-12-07, 12:55
To jest właśnie różnica między lewicą liberalną a konserwatyzmem. Pedały zawsze były, są i będą i absolutnie nikt z prawej strony (jak widać hehe) nic do nich nie ma. Jak jeden lubi w dupę, a drugi lubi do dupy, to "jak sie kochają, to ch*j z nimi". Byle tylko nie twierdzili, ze to jest coś normalnego i nie wynosili swoich wieczornych zabaw w sypialni na ulice w biały dzień, albo jeszcze gorzej do szkół. NIkt pedalstwa nie zakaże. Na tym polega wolność, że za progiem swojego domu możesz sobie robić co tylko chcesz z jedyną granicą - to na co zgodzi się dobrowolnie druga osoba.

Ale i tak jakby wszyscy ludzie byli pedałami to ludzkość przetrwała by jakieś 50 lat, a w druga stronę tak to nie działa. Macie swój ostateczny dowód lewaczki, niech was dupsko piecze (w ten nieprzyjemny sposób).

janlew

2020-12-07, 12:56
nowynick napisał/a:

kurde już się miałem ( z przyzwyczajenia) do komentarza Janlewa przypie**olić, ale nie ma za bardzo do czego Ciekawy punkt widzenia sprawy pedałów wśród polityków Fidesz, PiS czy NSDAP


Dla konserwatysty możesz we własnym domu na własnej ziemi, r*chać się z facetami i kozami na raz, gwałcić i zjadać psy czy strzelać z kałacha do chronionych gatunków (o ile sam je wychodowałeś). My w przeciwieństwie do lewactwa nikomu do łózka i domu nie chcemy zaglądać.
W strefie publicznej jakowoż ma panować ład, porządek i odwieczne wartości. Nie przynosimy zboczeń do szkół, kościołów, urzędów czy na rynek. Porządne kobiety i dzieci nie powinny na to patrzeć, zastanawiając się kto ma racje, czy jakby to było. Bo całe społeczeństwo wtedy gnije. Reasumując, można wszystko, byle u siebie. Tak my widzimy sprawę.

PS. Co do tych chronionych gatunków podałem przykład, bo mi się skojarzyło że w USA możesz nawet hodować żyrafy czy lwy i sobie na nie na legalu polować. Bo to prywatne rancho, prywatne karabiny, i prywatne lwy.
Zresztą jak ktośby chciał skosztować zupy z prawdziwego żółwia, bobrzych ogonów (staropolskie przysmaki), czy spróbować steka z lwa, to są rancha co wysyłają, niestety faszyści z UE zabronili tu odbierać, więc trzy na ukrainu odebrać.
https://www.exoticmeatmarkets.com/Zebra-Meat-from-Exotic-Meat-Market-s/326.htm

Ni...........ny

2020-12-07, 13:11
Ja pie**ole, jakie się prawe chłoptasie nagle tolerancyjne zrobiły :amused:
A miesiąc temu pedalstwo to było zboczenie z którym trzeba walczyć zawsze i wszędzie, a teraz nie ma problemu. Dwóch facetów lubi w dupkę to niech ładują po same jajca, we własnym domu, to czemu nie ;-)

mygyry

2020-12-07, 13:24
Niezwyciężony napisał/a:

Ja pie**ole, jakie się prawe chłoptasie nagle tolerancyjne zrobiły
A miesiąc temu pedalstwo to było zboczenie z którym trzeba walczyć zawsze i wszędzie, a teraz nie ma problemu. Dwóch facetów lubi w dupkę to niech ładują po same jajca, we własnym domu, to czemu nie



Akurat o ile pamiętam na sadolu zawsze panował pogląd, że jeżeli ktoś chce być gejem to niech sobie nim będzie, ale bez tego całego ulicznego jazgotu, bo ch*j logo obchodzi co bierze do dupy lub mordy natomiast nachalna propaganda i wręcz zaszczuwanie każdego kto wyrazi inny pogląd stało się codziennością.

janlew

2020-12-07, 14:16
Niezwyciężony napisał/a:

Ja pie**ole, jakie się prawe chłoptasie nagle tolerancyjne zrobiły
A miesiąc temu pedalstwo to było zboczenie z którym trzeba walczyć zawsze i wszędzie, a teraz nie ma problemu. Dwóch facetów lubi w dupkę to niech ładują po same jajca, we własnym domu, to czemu nie


Chyba ci się coś poj***ło, miesiąc temu było dokładnie tak samo jak 10lat temu, a nawet 100lat temu . Mamy wyj***ne że obciągasz starym dziadom w swoim domu. Tylko zachowaj to dla siebie, zamiast to upubliczniać, i jeszcze wmawiać innym że to normalne, domagając się akceptacji w społeczeństwie. Czego ty k***a mać jeszcze nie rozumiesz?
Nie mamy nawet nic przeciwko ludziom, którzy we własnej kuchni pakują fiuta w szynkę, choć to jakieś połączenie zoofilii z nekrofilią. Nawet nie wiemy czy tacy istnieją. Wiesz czemu? Bo nie organizują parad z szynkami na mieście, nie domagają się ślubu z wieprzowym truchłem, i adopcji dzieci, nie przyłażą też do szkół i nie domagają się akceptacji. Nikogo więc nic nie obchodzą. Bo nie dają powodu by ich słusznie nienawidzić za deprawowanie dzieci i całego społeczeństwa (i to najczęściej za żydowskie pieniądze).

0_rafiks_0

2020-12-07, 14:39
A moderacja spi. k***a, ludzie, co to do ch*ja wafla ma byc? Ani to madre ani sadystyczne.

CzerstWybut

2020-12-07, 14:46
janlew napisał/a:

Chyba ci się coś poj***ło, miesiąc temu było dokładnie tak samo jak 10lat temu, a nawet 100lat temu . Mamy wyj***ne że obciągasz starym dziadom w swoim domu. Tylko zachowaj to dla siebie, zamiast to upubliczniać, i jeszcze wmawiać innym że to normalne, domagając się akceptacji w społeczeństwie. Czego ty k***a mać jeszcze nie rozumiesz?
Nie mamy nawet nic przeciwko ludziom, którzy we własnej kuchni pakują fiuta w szynkę, choć to jakieś połączenie zoofilii z nekrofilią. Nawet nie wiemy czy tacy istnieją. Wiesz czemu? Bo nie organizują parad z szynkami na mieście, nie domagają się ślubu z wieprzowym truchłem, i adopcji dzieci, nie przyłażą też do szkół i nie domagają się akceptacji. Nikogo więc nic nie obchodzą. Bo nie dają powodu by ich słusznie nienawidzić za deprawowanie dzieci i całego społeczeństwa (i to najczęściej za żydowskie pieniądze).



Czekam kiedy nadejdą te czasy że pedofile będą chodzić po ulicach z transparentami i domagać się akceptacji społeczeństwa, większych praw i większego dostępu do nieletnich ;) oczywiście tęczowi im pomogą i będzie to lgbt+p bo przecież są postępowi.

Ni...........ny

2020-12-07, 15:10
janlew napisał/a:

Chyba ci się coś poj***ło, miesiąc temu było dokładnie tak samo jak 10lat temu, a nawet 100lat temu . Mamy wyj***ne że obciągasz starym dziadom w swoim domu. Tylko zachowaj to dla siebie, zamiast to upubliczniać, i jeszcze wmawiać innym że to normalne, domagając się akceptacji w społeczeństwie. Czego ty k***a mać jeszcze nie rozumiesz?
Nie mamy nawet nic przeciwko ludziom, którzy we własnej kuchni pakują fiuta w szynkę, choć to jakieś połączenie zoofilii z nekrofilią. Nawet nie wiemy czy tacy istnieją. Wiesz czemu? Bo nie organizują parad z szynkami na mieście, nie domagają się ślubu z wieprzowym truchłem, i adopcji dzieci, nie przyłażą też do szkół i nie domagają się akceptacji. Nikogo więc nic nie obchodzą. Bo nie dają powodu by ich słusznie nienawidzić za deprawowanie dzieci i całego społeczeństwa (i to najczęściej za żydowskie pieniądze).







No, nic do niech nie masz miłośniku księży pedofilów. Nigdy ci nie przeszkadzali :kawa:
Zamknij już tę szpetną mordę katolicki kmiocie.

I nie wyjeżdżaj mi tu że chcesz karać tylko jawnych sodomitów, bo dobrze wiemy jak nie wiele trzeba żeby hołota twojego pokroju uznała kogoś za jawnego.

Edit: Jest tego gówna więcej, o paleniu na stosie, topieniu z kamieniem bo pan jezusek tak kazał , tylko nie chce mi się szukać.

de_Sade

2020-12-07, 17:05
Upamiętnienie zdarzenia


Rebeliant

2020-12-07, 18:19
Tak sobie zdobywam wiedzę o tym wydarzeniu i odnoszę wrażenie, że będzie to jeden z gwoździ do trumny pie**olonej ideologii LGBT, bo skoro można sobie orgie urządzać i r*chać się wzajemnie dupska w dużym gronie i jednocześnie nie robiąc z tego mega halo, aby każdy na świecie musiał na to patrzeć (parady i nachalność ścierwa z LGBT), to ludzie się ockną i zobaczą, że pedałom ch*j w dupę, bo lubią, ale wypie**alać z paradami i nachalną propagandą, zwłaszcza ukierunkowaną na nieletnich.


Oby k***a, bo mam dość tych nieobyczajnych wybryków pie**olonego ścierwa z LGBT, czyli publicznego wpajania ludziom, że ku*as na czole czy w dupie to normalność, a także paradowanie w obscenicznych strojach jest spoko na ulicach - nie jest, od tego jest kodeks wykroczeń aby takie k***y karać za nieobyczajne wybryki, o ile znajdzie się ktoś postronny i poczuje się zgorszony, bo inaczej, nawet w przestrzeni publicznej, jest to spoko (nie ma świadków, to możesz walić konia gdzie chcesz, są świadkowie > jak poczują się zgorszeni, to właśnie złamałeś prawo).