18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

szaman1991

2020-12-07, 18:37
janlew napisał/a:

Że niby Józef Szájer itd.?
Konserwatyści w przeciwieństwie do przyssanych do obrzezanego pindola lewackich szabesgojów, nie popierają publicznie małżeństw sodomitów, hiv-antif, kurewek-aborterek, lgbtrtvagd i całego tego gówna. I nie promują tych rzeczy na ulicach i w szkołach,
Publicznie opowiadają się po właściwej stronie, po stronie rodziny, wiary, tradycji, prawdziwej wolności i generalnie cywilizacji białego człowieka etc. Nawet jeśli mają jakieś chore zwyrodnienie typu r*chanie innych starych facetów, królików czy kóz, to wiedzą że to chore, i to ukrywają.
I bardzo dobrze. Tak było przez wieki i tak powinno być. Wynaturzenia powinny być ukrywane, i nigdy, przenigdy, nie uznane za normalność.



Pięknie napisane, dużo zdrówka dla Ciebie i rodziny

ququa

2020-12-07, 18:49
janlew napisał/a:

alność.





Niezwyciężony napisał/a:

No, nic do niech nie masz miłośniku księży pedofilów. Nigdy ci nie przeszkadzali
Zamknij już tę szpetną mordę katolicki kmiocie.
I nie wyjeżdżaj mi tu że chcesz karać tylko jawnych sodomitów, bo dobrze wiemy jak nie wiele trzeba żeby hołota twojego pokroju uznała kogoś za jawnego.
Edit: Jest tego gówna więcej, o paleniu na stosie, topieniu z kamieniem bo pan jezusek tak kazał , tylko nie chce mi się szukać.




czyżby janlew uraził Twoje zbolałe serdu...a nie czekaj dupsko


seven

2020-12-07, 18:49
Niezwyciężony napisał/a:

No, nic do niech nie masz miłośniku księży pedofilów. Nigdy ci nie przeszkadzali
Zamknij już tę szpetną mordę katolicki kmiocie.
I nie wyjeżdżaj mi tu że chcesz karać tylko jawnych sodomitów, bo dobrze wiemy jak nie wiele trzeba żeby hołota twojego pokroju uznała kogoś za jawnego.
Edit: Jest tego gówna więcej, o paleniu na stosie, topieniu z kamieniem bo pan jezusek tak kazał , tylko nie chce mi się szukać.



Zgasiles go jak peta :D pewnie poszedl wycierac lzy ch*jem kolegi

Spidzio199

2020-12-07, 19:00
Cudownie się czyta jak konserwatywni koniobijcy z Sadistica usprawiedliwiają skryte ciągoty homoseksualne swoich prawicowych idoli...

Czyli istnieje tu pełna akceptacja hipokryzji - pedały są zboczeniem i trzeba ich tępić, ale jak poseł prawicowej partii dał się złapać na orgii homoseksualnej, to przecież już można... tylko po cichu we własnym domku i jest git, w sumie to nawet nie ma o czym mówić.

Czyli dla Was mówienie jednego publicznie a robienie czegoś całkowicie odwrotnie prywatnie jest Ok - jak Kalemu ukraść krowa to źle, ale jak Kali ukraść krowa, to dobrze... j***ni hipokryci

Pandemio-psychoza

2020-12-07, 19:12
seven napisał/a:

Zgasiles go jak peta pewnie poszedl wycierac lzy ch*jem kolegi



To mówisz, że da się otrzeć łzy ch*jem kolegi?
Często Ci się to zdarza?

Ps.
Z tego węgierskiego żydka taki prawicowy konserwatysta jak z Czarzastego katol.

Ps2
Skoro Morawiecki posyła swoje dzieci do żydowskiej szkoły, to czyje interesy uważa za ważniejsze/lepsze polskie czy żydowskie?
Tylko pytam.

McQurwa

2020-12-07, 20:15
sex-bruksela

kukasz79

2020-12-07, 20:42
Niezwyciężony napisał/a:

No, nic do niech nie masz miłośniku księży pedofilów. Nigdy ci nie przeszkadzali
Zamknij już tę szpetną mordę katolicki kmiocie.
I nie wyjeżdżaj mi tu że chcesz karać tylko jawnych sodomitów, bo dobrze wiemy jak nie wiele trzeba żeby hołota twojego pokroju uznała kogoś za jawnego.
Edit: Jest tego gówna więcej, o paleniu na stosie, topieniu z kamieniem bo pan jezusek tak kazał , tylko nie chce mi się szukać.



k***a to jest sadol czy encyklopedia, ze tak cytatami napie**alasz? Wyciagajac jego wpisy z przeszlosci, nie zdyskredytujesz faktu, ze ma racje co do meritum. Czytaj o czym pisze, a nie kto pisze. A jak chcesz podyskutowac o jego katolickim ferworze to sobie nowy temat zaloz.
A tymczasem, przyjmij do wiadomosci, ze:

Nie mamy nawet nic przeciwko ludziom, którzy we własnej kuchni pakują fiuta w szynkę, choć to jakieś połączenie zoofilii z nekrofilią. Nawet nie wiemy czy tacy istnieją. Wiesz czemu? Bo nie organizują parad z szynkami na mieście, nie domagają się ślubu z wieprzowym truchłem, i adopcji dzieci, nie przyłażą też do szkół i nie domagają się akceptacji. Nikogo więc nic nie obchodzą.

I czytaj tak wiele razy az zrozumiesz meritum.

Wiewór

2020-12-07, 20:44
janlew napisał/a:

Że niby Józef Szájer itd.?
Konserwatyści w przeciwieństwie do przyssanych do obrzezanego pindola lewackich szabesgojów, nie popierają publicznie małżeństw sodomitów, hiv-antif, kurewek-aborterek, lgbtrtvagd i całego tego gówna. I nie promują tych rzeczy na ulicach i w szkołach,
Publicznie opowiadają się po właściwej stronie, po stronie rodziny, wiary, tradycji, prawdziwej wolności i generalnie cywilizacji białego człowieka etc. Nawet jeśli mają jakieś chore zwyrodnienie typu r*chanie innych starych facetów, królików czy kóz, to wiedzą że to chore, i to ukrywają.
I bardzo dobrze. Tak było przez wieki i tak powinno być. Wynaturzenia powinny być ukrywane, i nigdy, przenigdy, nie uznane za normalność.



Hahaha jak nagle sadolowa konserwa zmieniła zdanie.
Pedałami nagle nie pali się w piecach tylko są spoko bo się r*chają w swoim gronie bo się okazało że ich ziomek jest zwykłą ciota.
Myślałem że będą tłumaczenia że rozpracowywał homolobby od środka a tu takie zaskoczenie. Swój pedał to wzór pedała haha

panzerwafel

2020-12-07, 20:48
Niezwyciężony napisał/a:

No, nic do niech nie masz miłośniku księży pedofilów. Nigdy ci nie przeszkadzali
Zamknij już tę szpetną mordę katolicki kmiocie.
I nie wyjeżdżaj mi tu że chcesz karać tylko jawnych sodomitów, bo dobrze wiemy jak nie wiele trzeba żeby hołota twojego pokroju uznała kogoś za jawnego.
Edit: Jest tego gówna więcej, o paleniu na stosie, topieniu z kamieniem bo pan jezusek tak kazał , tylko nie chce mi się szukać.



Ty czegoś nie rozumiesz? Mózg wypadł tak po maturze albo w podstawówce ? Czytać zapomniałeś? Covid wyżarł rozum ? "Jawny sodomita" - to właśnie propagandziści chodzący po ulicach mówiący "Bycie pedałem jest cacy bądź jak my - z tego są konfitury!". Dobrze powiedział a Ciebie na stos za propagowanie propagandy.
Chcesz obrabiać kiełbasy pod stołem innym facetom ? Proszę bardzo ale za wyjście z tym z domu masz propagandzisto zastrzyki z ołowiu strzykawką naddzwiękową jako forma leczenia.

@Wiewór
I jeszcze kolejnemu powiem - pedałami ZAWSZE się paliło w piecu jak czarownicami za wyłażenie ze swoim pedalstwem z domu. ZAWSZE. Nikt nie robił z pedałowania problemu - chyba że k***okościół, ale normalny człowiek miał to w dupie o ile się z pedałowaniem nie obnosisz i nie mówisz że jest spoko. Nie k***a nie jest spoko - nie prowadzi do rozwoju i nie prowadzi do rozrodu a zatem do przekazania twoich genów dalej więc jest to sprzeczne z celem natury. A to już jest wynaturzenie jak nazwa wskazuje. Chcesz robić kiełbasy ? Rób. Ale jeśli wyłazisz z tym do ludzi i każesz im takim być bo masz z tego konfitury to niczym nie różni się to od KCPZPR czy NSDAP.

Ni...........ny

2020-12-07, 20:59
panzerwafel napisał/a:

Ale jeśli wyłazisz z tym do ludzi i każesz im takim być bo masz z tego konfitury



Co ty pie**olisz ? Kto ci każe takim być ? Kto cię zjebie namawia do pedalstwa ? Coś ci się chyba w tym zasranym katogównem łbie poj***ło.
Chyba że piszesz krypto pedale o homo ciągotach jakie sam masz, kuszą cię te cioty j***ne kręcąc tymi dupkami i to ci przeszkadza. Boisz się że ulegniesz pokusie, weźmiesz ch*ja w dupę i ci się spodoba. :amused:

Slow_Sheep

2020-12-07, 21:03
panzerwafel napisał/a:

Nikt nie robił z pedałowania problemu - chyba że k***okościół, ale normalny człowiek miał to w dupie o ile się z pedałowaniem nie obnosisz i nie mówisz że jest spoko. Nie k***a nie jest spoko - nie prowadzi do rozwoju i nie prowadzi do rozrodu a zatem do przekazania twoich genów dalej więc jest to sprzeczne z celem natury



Zawsze mnie bawi jak przychodzi pierwszy lepszy homofob w internecie i próbiuje się powoływać na naukę i naturę aby zaargumentować swoją wrogość do homoseksualizmu (jak miałem około 18 lat też tak robiłem). Że niby wcale nie kieruje się obrzydzeniem tylko po prostu kieruje nim nauka i dobro gatunku ludzkiego iksde.. Smutna prawda jest taka, że natura ma cię w dupie. Natura ma na ciebie wyj***ne, nie ma czegoś takiego jak matka natura która do czegoś dąży i pragnie żeby ludziom się powodziło i żeby się rozmnażali w p*zdu. Gdyby tak było to byś nie miał żadnych chorób, raków, morderstw, upośledzeń i innych rzeczy. Masz jednak tego syfu w cholerę i trochę, o wiele więcej niż samego homoseksualizmu.
Po prostu przyznaj wprost, że homoseksualizm cię wk***ia i tyle, ale nie próbuj się wycierać nauką i naturą, bo gówno wiesz no i brzmi to idiotyczne.

Najlepsze stanowisko wobec homoseksualizmu jak dotąd powiedział chyba Urban - akceptuję, ale sam nie uprawiam bo mnie obrzydza.

Spidzio199

2020-12-07, 21:16
Chłopcy narodowcy - załóżcie sobie mały klubik, tylko dla kryptopedziow - wreszcie się okazało ze każdy narodowiec to ukryta ciota, która marzy o tym żeby go ktoś w dupe wyr*chał. Hahahahaha!!!! Pierwszy z was dał się złapać na orgietce, i nagle wszyscy zaczynaja wychodzić z szafy. Cale wasze wrzaski żeby jebac pedalow okazały się tylko waszymi mokrymi snami i fantazjami

pazuzu

2020-12-07, 22:56
Także tego ;-)



de_Sade

2020-12-07, 23:43
Petrasa Gražulis znany jest nie tylko z traktowanych wybiórczo konserwatywnych poglądów, ale i homofobicznych zachowań.

Od 1990 r. polityk działał w Litewskiej Partii Chrześcijańskich Demokratów. Później działał w Związku Chrześcijańskich Demokratów oraz partii Porządek i Sprawiedliwość. W 2020 r. uzyskał mandat jako kandydat niezależny.

W 2013 r. Gražulis został aresztowany przez policję w związku z agresywnym zachowaniem i zakłócaniem Baltic Pride w Wilnie. W 2019 r. litewskie media ustaliły, że polityk nakłaniał partnerkę do dokonania aborcji, pomimo deklarowanych publicznie konserwatywnych poglądów. Po wszystkim zapewniał w mediach, że nie będzie już utrzymywał relacji z kobietami, bo wpada przez nie w kłopoty.

Czyżby prawicowy polityk dotrzymał słowa? W trakcie niedawnych zdalnych obrad komisji kultury litewskiego sejmu za plecami posła Petrasa Gražulisa pojawił się półnagi mężczyzna. . Krótko potem parlamentarzysta wyłączył kamerkę internetową, by powrócić na obrady po kilku sekundach.

Dukenstein

2020-12-07, 23:51
Niezwyciężony napisał/a:

Ja pie**ole, jakie się prawe chłoptasie nagle tolerancyjne zrobiły
A miesiąc temu pedalstwo to było zboczenie z którym trzeba walczyć zawsze i wszędzie, a teraz nie ma problemu. Dwóch facetów lubi w dupkę to niech ładują po same jajca, we własnym domu, to czemu nie



Problem polega tylko i wyłącznie na tym, że takie pedalstwo jak Ty nie chce zrozumieć, że nikt do pedałowania nie ma problemu jeśli pedaluchy robią to sobie w swoim prywatnym k***idole i nie wyłażą z tym na ulice, do szkół itp. W społeczeństwie musi panować porządek i zasady, a nie j***ny lewacki burdel i promocja niedoj***nia.