18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia pewnej miłości

~Sunday • 2020-11-16, 16:02

Kukoldztwo się szerzy niestety :-/

programista4k

2020-11-17, 00:17
bąbelek ma prawo do życia to nie jego wina.

syulung

2020-11-17, 00:31
Silverface napisał/a:

Szczerze, na początku filmiku, myślałem że będzie jakaś kraksa czy coś w ten deseń, może ona jego, on ją rozpie**olił po amfie, czy innym narkotyku ale potem, patrzę (w trakcie filmiku) to nie hard, a tu nagle taka niespodzianka.
Nie wiem, jak można mieć nasrana w głowie (zakładając w ogóle, że ten gostek go ma) by być z laską, po tym jak się rozstali, ona puściła się w tym czasie z kominiarzem niewieścich serc, wrócić do niej, ona potem urodziła dziecko kominiarza, które też ma zadatki na takowego i wychowywać to dziecko z tą.... no brak określenia na taką swołocz, bo szmata,dziwaka czy k***a, to obraza dla wcześniej wymienionych.
Choćby była ostatnią laską na świecie, choćbym miał walić gruchę do końca życia, nigdy, przenigdy, nie związał bym się z dziewczyną z dzieckiem po kominiarzu.
Związek z taką to jakby dobrowolnie wsadzić ku*asa do wrzątku.



dziękuję za wyrażenie niewyrażalności.

freaky napisał/a:

Żadne z nich nie zasługuje na szacunek. A gówniaka trzeba było w worku do wody wrzucić gdy była możliwość.



Dziękuję, mnie nie wolno takich tekstów.

Salieri16000

2020-11-17, 00:42
Silverface napisał/a:

(...)nigdy, przenigdy, nie związał bym się z dziewczyną z dzieckiem po kominiarzu.



Co Ty pierdzielisz? Kominiarz- zawód jak każdy inny ;)

Silverface napisał/a:

(...)brak określenia na taką swołocz, bo szmata,dz**ka czy k***a, to obraza dla wcześniej wymienionych.



Szmata daje każdemu w każdych warunkach, nie biorąc w zamian nic; dz**ka to zawód a k***a to charakter...

marinis

2020-11-17, 04:30
Chłopak ma dziewczynę, która wcześniej była w związku z czarnym, urodziła jego dziecko, ale się rozstali.

I o to się sracie w komentarzach? Brawo rasistowscy idioci. Nie zawiedliście mnie bo głupota i prymitywizm nadal u was dominuje.

Salieri16000 napisał/a:

dz**ka to zawód



Prostytutka to zawód. Nawet tego nie wiesz koleś? dz**ka to wulgarne określenie na prostytutkę.

notak

2020-11-17, 07:33
Justynka99 napisał/a:

A co to ma wspólnego? Kobieta decyduje czy urodzić, ale czy chce się opiekować cudzym dzieckiem decyduje facet (lub kobieta jeżeli to facet ma z jakiegoś powodu dzieciaka z poprzedniego zwiazku).



nie pie**ol przebierańcu, to że zaznaczyłeś na różowe nie robi z ciebie kobiety

Cino_

2020-11-17, 10:17
marinis napisał/a:

Chłopak ma dziewczynę, która wcześniej była w związku z czarnym, urodziła jego dziecko, ale się rozstali.
I o to się sracie w komentarzach? Brawo rasistowscy idioci. Nie zawiedliście mnie bo głupota i prymitywizm nadal u was dominuje.
Prostytutka to zawód. Nawet tego nie wiesz koleś? dz**ka to wulgarne określenie na prostytutkę.



Obejrzyj filmik jeszcze raz bałwanie.

marinis

2020-11-17, 14:26
Cino_ napisał/a:

Obejrzyj filmik jeszcze raz bałwanie.



Nie przeczę bałwanie, że to FAKE, ale chodzi o kontekst komentarzy, bo do tego się plują.

St...........on

2020-11-17, 16:55
Kaszakisza napisał/a:

Ta a białej i azjaty to k***a indianin.
Weź się lepiej poucz się na kartkówkę z przyrki dzieciaku zamiast pie**olić kocopoły.



Potomek białego i azjaty to Metys imbecylu pie**olony. Ty zaś k***y i psa :amused:

Córka_Spawacza

2020-11-17, 20:46
lakeroll napisał/a:

ciekawe jak wygląda w hameryce sprawa badania ojcostwa i czy jest jakaś normalna droga do nieuznania bobasa?



W tym wypadku nie ma mowy o błędzie. To jego

Maksymi24

2020-12-02, 12:32
niech sie zorientuje w cenach rynkowych wybielania to nie bedze tak idiotycznie wygladał :)