18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia pewnej miłości

~Sunday • 2020-11-16, 16:02

Kukoldztwo się szerzy niestety :-/

Kaszakisza

2020-11-16, 18:20
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Fejk jak ch*j a gimbusowe stulejarze się jarają Głąby gdzieście byli na biologii, jaki kolor skóry ma dziecko czrnego i białej? To mulat, odsyłam do cioci wikipedii tępe ch...



Ta a białej i azjaty to k***a indianin. :D
Weź się lepiej poucz się na kartkówkę z przyrki dzieciaku zamiast pie**olić kocopoły.

decode21

2020-11-16, 18:53
a wiec to poto te czarne marsze

Justynka99 napisał/a:

Też przypuszczam, że nieprawdziwe. Niemniej jednak jest dużo osób, które żyją w związku akceptując dzieci cudze dzieci. Tak długo, jak nikt nikogo nie oszukuje (a w przypadku innego koloru skóry oszustwo raczej nie wchodzi w grę) niczego złego w tym nie widzę. Na pewno to wyłącznie ich decyzja i ich sprawa, a nie inceli, którzy zapłodnią najwyżej skarpetę.



hahaha A gdzie podziało się "moje ciało moja sprawa"?

Wuj_Hani

2020-11-16, 18:53
Szwajcarscy lekarze odkryli, że podwiązywanie nasieniowodów u mężczyzn jest nieskuteczne. Dalej rodzą się dzieci, ale o różnych kolorach skóry.

siwybis

2020-11-16, 18:57
To ja przypomnę tylko klasyka :)


cz...........ek

2020-11-16, 19:03
Gratulacje, urodziła pani gówno

qwerq221

2020-11-16, 19:08
freaky napisał/a:

Żadne z nich nie zasługuje na szacunek. A gówniaka trzeba było w worku do wody wrzucić gdy była możliwość.



Matke trzeba bylo wyrzucic w worku do rzeki a gowniaka oddac do domu dziecka.

ProVVe

2020-11-16, 19:35
qwerq221 napisał/a:

Matke trzeba bylo wyrzucic w worku do rzeki a gowniaka oddac do domu dziecka.



Po co wyciagać z worka jak juz matka tam siedzi

:-D

saves

2020-11-16, 19:37
O co chodzi? Skoro czarni albinosi są biali, to biali są czarni. :D

Silverface

2020-11-16, 19:57
Szczerze, na początku filmiku, myślałem że będzie jakaś kraksa czy coś w ten deseń, może ona jego, on ją rozpie**olił po amfie, czy innym narkotyku ale potem, patrzę (w trakcie filmiku) to nie hard, a tu nagle taka niespodzianka. :bambo:

Nie wiem, jak można mieć nasrana w głowie (zakładając w ogóle, że ten gostek go ma) by być z laską, po tym jak się rozstali, ona puściła się w tym czasie z kominiarzem niewieścich serc, wrócić do niej, ona potem urodziła dziecko kominiarza, które też ma zadatki na takowego i wychowywać to dziecko z tą.... no brak określenia na taką swołocz, bo szmata,dziwaka czy k***a, to obraza dla wcześniej wymienionych.

Choćby była ostatnią laską na świecie, choćbym miał walić gruchę do końca życia, nigdy, przenigdy, nie związał bym się z dziewczyną z dzieckiem po kominiarzu.
Związek z taką to jakby dobrowolnie wsadzić ku*asa do wrzątku. :ja_pie**ole:

Tuco

2020-11-16, 20:00
#telegonia

pkh

2020-11-16, 20:11
Widzę to historia Pana Bednarka.

janlew

2020-11-16, 20:47
Justynka99 napisał/a:

Też przypuszczam, że nieprawdziwe. Niemniej jednak jest dużo osób, które żyją w związku akceptując dzieci cudze dzieci. Tak długo, jak nikt nikogo nie oszukuje (a w przypadku innego koloru skóry oszustwo raczej nie wchodzi w grę) niczego złego w tym nie widzę. Na pewno to wyłącznie ich decyzja i ich sprawa, a nie inceli, którzy zapłodnią najwyżej skarpetę.



Pffff błahahahaha, nawet mi się zj***ności twego wpisu komentować nie chce, a wniosków tym bardziej

Justynka99

2020-11-16, 22:02
decode21 napisał/a:

a wiec to poto te czarne marsze
hahaha A gdzie podziało się "moje ciało moja sprawa"?



A co to ma wspólnego? Kobieta decyduje czy urodzić, ale czy chce się opiekować cudzym dzieckiem decyduje facet (lub kobieta jeżeli to facet ma z jakiegoś powodu dzieciaka z poprzedniego zwiazku).

Tr...........ty

2020-11-16, 22:27
freaky napisał/a:

Żadne z nich nie zasługuje na szacunek.



Ten chłop czemu winien, że jego panienka się wystawiła nygusowi?