18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia pewnego niezróważonego psychicznie

Rudinxon • 2017-08-25, 07:57
Co się tutaj stało? Ja już nie wiem co się dzieje na tym świecie. Żyjemy w poj***nych czasach. :idzwch*j:


~Velture

2017-08-25, 17:12
voidinfinity napisał/a:



Nie mają identycznego.


W momencie narodzin mają IDENTYCZNE DNA!
Dopiero po narodzinach mogą nastąpić zmiany w ich DNA w wyniku różnych mutacji - zwykle nieszkodliwych i nie mających praktycznie żadnego wpływu na życie.

Podobnie z liniami papilarnymi. Jeśli bliźniak w okresie między 6 a 13 tygodniem dotknie w łonie matki owodni to jego linie papilarne mogą się zmienić i być inne niżeli brata bliźniaka jednojajowego.

Twój kod DNA może być inny niż ten który posiadałeś w momencie narodzin. np. przez promienie uv, dietę i wiele innych czynników i w momencie gdzie wystąpi błąd w podziale komórki to kolejne jej podziały będą posiadały nieco inny kod DNA.
Jest bardzo możliwe, że kod DNA twojej skóry jest inny od kodu DNA twojej przykładowo wątroby.

Obecna technologia nie jest w stanie odróżnić DNA bliźniaków nawet jeśli się znikomo rozróżniły przez ich całe życie.

Odrobiłem lekcje chłopie.

voidinfinity

2017-08-25, 17:45
Velture napisał/a:


W momencie narodzin mają IDENTYCZNE DNA!



Tylko, że orientacja seksualna ujawnia się mniej więcej w okresie pokwitania. Wtedy jak sam mówisz, nie mają identycznego DNA. Bardzo podobne, ale nie identyczne.

Mówiłeś coś o czynnikach środowiskowych. Czyli chcesz powiedzieć, że dwójka bliźniaków jednojajowych może mieć tak różne warunki środowiskowe - że jeden zostaje pedziem a drugi nie? Nie bardzo to widzę - no chyba że jedno dziecko jest chowane w piwnicy, a drugie na strychu. Mówimy o rodzeństwie, które rodzi się w tym samym momencie. Mieszka w jednym domu itd. itp.

Jak delikatne zmiany środowiskowe to mogłyby być?

Dlaczego zatem populacja pedziów w społeczeństwie jest tak niska, skoro wychodzi na to że nawet losowe i pozornie nieistotne czynniki mogą prowadzić do zmiany czegoś tak fundamentalnego jak orientacja seksualna? ;-)

Niestety. Nie da się na to odpowiedzieć tak prosto że DNA, albo czynniki środowiskowe. Jest to przecięcie jednego i drugiego - tak jak w przypadku ludzi, którzy dziedziczą skłonności do używek, mają większą szansę zostać alkoholikami.

Lingula

2017-08-25, 18:05
Velture - ostatnia teoria mowi o zmianach epigenetycznych. Sekwencja DNA, tak jak mowisz, nie przesadza o orientacji seksualnej, ale metylacje tego kodu owszem.

ProVVe

2017-08-25, 18:25
k***a co chwilę ktoś uwagę zwrac dlaczego używany jest rodzaj żeński skoro to facet i ch*j jak krew w piach.... k***a ludzie on j***ł psa, on daje wszystkim dupy, on opie**ala gały, on jest pokręconym zjebem, który nie wie kim k***a jest... Pare razy obskoczyłby wpie**ol i zaraz bedzie wiedział co i jak... j***na przesadna tolerancja

Apolityczny

2017-08-25, 18:56
Bliźniaki jednojajowe mają zawszę identyczne DNA, bo pochodzą z podziału jednej zapłodnionej komórki jajowej, w efekcie czego mamy dwa takie same genetycznie osobniki (klony). DNA nie zmienia się z wiekiem jednostki matoły, to że jeden bliźniak jest pedałem a drugi nie wynika bardziej ze środowiska w jakim zmuszony jest żyć a nie z ich właściwości genetycznych.

manson__

2017-08-25, 19:46
..i ja wniosę coś równie wartościowego do tematu:

Pambuk na prezydenta!!

:aniol:
:orgazm: :ukrzyzowany:

Halibut

2017-08-25, 19:47
Abraxus napisał/a:

celowym wymysłem matki natury która zaszczepiła to ludziom w toku ewolucji w celu ograniczenia rozrodu, żeby zatrzymać zwiększające się przeludnienie.



O k***a! :lol: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EDIT.
A tak na poważnie to już kilka lat temu udowodniono, że pedalstwo jest chorobą, którą w większości przypadków nabywa się w okresie prenatalnym. W poj***nym świecie niestety nauka nie ma nic do gadania, ważniejsza jest cenzura poprawności politycznej.

elfis

2017-08-25, 19:58
Velture
po co piszesz z debilem,
jest tu na Sadolu kilku takich, których podnieca pisanie
taki rodzaj, jak myślę zboczenia,

a piszą na kontrowersyjne tematy, naprzykład skrajnie lewicowe
antykatolickie
papież Jan Paweł
PIS
cebulatctwo

ja odpisując tym idiotom, czerpię czystą przyjemność z ich infantylnych odpowiedzi,
a ich prostactwo mnie śmieszy
tak po prostu




Lingula

2017-08-25, 20:23
Trzymajcie tematu, zlosc i ponizanie uzytkownikow jest wyrazem brakow intelektualnych.

Homoseksualizm nie jest choroba - zostalo to rozstrzygniete przez ekspertow w DSM-IV, czolowej klasyfikacji chorob psychiatrycznych. Homoseksualism nie jest rowniez norma, kiedy zalozymy, ze norma to jedno, badz nawet dwa odchylenia standardowe od sredniej (68 lub 95% populacji).

Faktem jest, ze seksualnosc jest wypadkowa genow i srodowiska. Zmiany epigenetyczne, ktore prowadza do ekspresji jednych i supresji innych genow moga miec kluczowy wplyw na orientacje seksualna. Nie wiadomo jak dochodzi do tych zmian - jesli twierdzicie, ze wasze dziecko jest heteroseksualne bo tak je wychowalisci to jestescie ignorantami.

Apolityczny

2017-08-25, 20:42
Homoseksualizm wynika z nieprawidłowej identyfikacji jednostki nim dotkniętej ze środowiskiem, czyli de facto zaburzeń psychicznych. Geny nie mogą grać tu żadnej roli, nie możliwe jest dziedziczenie pedalstwa. Mutacje i uszkodzenia genów też nie wchodzą w grę, bo musiałby pociągać za sobą więcej nieprawidłowości (zobaczcie ile wad i defektów jest powiązanych np. z zespołem Downa) niż tylko homoseksualizm, w przypadku którego poza nieprawidłową orientacją seksualną osoby nim dotknięte są zupełnie zdrowi.

PS: Jak przeczytałem to stwierdzenie Abraxusa, że Matka Natura zaszczepiła homoseksualizm w ludziach to się poszczałem ze śmiechu :D Czy ty wiesz głąbie jak działa ewolucja i dobór naturalny?! Załóżmy że rzeczywiście w genach zaszła mutacja i danego osobnika zaczęła pociągać ta sama płeć. Tylko jak miałby niby przekazać tą mutacje swojemu potomstwu? :D :D :D :lodowka:

Noside

2017-08-25, 20:55
voidinfinity napisał/a:



Błąd. Obojnaki mają inne niż standardowe kombinacje chromosomów ;-)


Oj tam, trolu internetowy. Prawie dobrze napisałeś


"Obojnaki mają inne niż standardowe kombinacje chromosomów, to błąd ;-) "

Albo masz fiuta i płodzisz dzieci, albo p*zdę i je rodzisz.
W innym wypadku doszło do błędu i masz kolejny problem, poza tymi trolowymi klepkami poluzowanymi.
:lodowka:

voidinfinity

2017-08-25, 21:27
Noniesondze napisał/a:

Albo masz fiuta i płodzisz dzieci, albo p*zdę i je rodzisz.W innym wypadku doszło do błędu i masz kolejny problem, poza tymi trolowymi klepkami poluzowanymi.
:lodowka:



Pewnie nawet nie wiesz, że obojnactwo nie musi się ujawniać w budowie ciała ;-)

Halibut napisał/a:

pedalstwo jest chorobą, którą w większości przypadków nabywa się w okresie prenatalnym.



Wirus pedalstwa? Czego to ludzie nie wymyślą...

Apolityczny napisał/a:

DNA nie zmienia się z wiekiem jednostki matoły, to że jeden bliźniak jest pedałem a drugi nie wynika bardziej ze środowiska w jakim zmuszony jest żyć a nie z ich właściwości genetycznych.



Nie wynika bardziej ze środowiska? Przed chwilą twierdziłeś że wynika. k***a, język polski trudna być.

---

A tak na marginesie po takich tematach można łatwo zobaczyć sp***olenie umysłowe skrajnej lewicy i skrajnej prawicy.

Jedni i drudzy dla udowodnienia swoich tez będą robić k***ę z logiki i ignorować nawet proste fakty.

Nie wierzycie? To odpowiedzcie na moje argumenty z tego posta #5010570

prozal

2017-08-25, 22:23
Syn gej (pedał, ciota itp, itd....) powody:
1. Monoparencyjność (brak jednego z rodziców) lub nadopiekuńcza matka lub oziębły ojciec, wychowanie itp itd,
2. Genetyka - mutacja DNA czy innych rzeczy
Konkluzja:
1. Tak czy inaczej wina rodziców.
2. Przestańcie zaglądać ludziom do wyrka.

Apolityczny

2017-08-25, 22:30
@Voidinfinity
Przeczytaj jeszcze raz zdanie które zacytowałeś.
@prozal
Nie możliwa jest genetyczna geneza pedalstwa- patrz mój wpis wyżej.

Wiewór

2017-08-25, 22:37
Jod123 napisał/a:


Ja się nie znam.
Może spytaj ojca, ewentualnie może twój matka będzie wiedział? :)



M.in. z "Cosmopolitan".
Kiedyś był wywiad na 4 albo 5 stron z jakimś znanym seksuologiem (ani Lew-Starowicz, ani Samson). Prowadziła go redaktorka naczelna.
Nie mam pojęcia, jak w ogóle przeszło to przez cenzurę, bo ten lekarz dosłownie "rozszarpał" redaktorkę.
Każdy politycznie-poprawny i homopozytywny pseudo argument dziennikarki rozbił w puch podając masę bardzo wiarygodnych przykładów.

Oprócz tego w USA działa ruch "uzdrowionych" homoseksualistów. Kiedyś też czytałem parę ich świadectw.
Jest to ruch najbardziej znienawidzony przez homolobby w USA, bo podobno "nie ma większego wroga dla homolobby, jak wyleczony homoseksualista".


Rzeczywiście, kiedyś poświęciłem sporo czasu na czytanie o homoseksualizmie.
Mając maleńkie dzieci, chciałem się dowiedzieć jakich zachowań i błędów należy unikać, aby nie wychować syna na homoseksualistę.


uuu cosmopolitan. Poważna lektura dla poważnych intelektualistów. Z bardziej poważnych czasopism wydawano kiedyś bravo girl z rubryką o seksie.
I te świadectwa wyleczenia opowiadają i opisuję ludzie, którzy wierzą w gadającego węża?
Tak czytam te twoje wypociny i jedyne co mi przychodzi do głowy "katolicki fanatyk".