18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia pewnego niezróważonego psychicznie

Rudinxon • 2017-08-25, 07:57
Co się tutaj stało? Ja już nie wiem co się dzieje na tym świecie. Żyjemy w poj***nych czasach. :idzwch*j:


mygyry

2017-08-25, 08:02
Rozumiem, że znalazłeś to czego szukałeś?

~Velture

2017-08-25, 08:16


Założę się, że typek nie miał silnego męskiego wzorca w domu. Większość pedałów i innych transów pochodzi z rodzin gdzie nie było ojca aby mógł naprostować.


Ja jak chodziłem do podstawówki - już nie pamiętam ile miałem lat i która klasa ale coś między 4 a 6 klasą - to była moda aby się na łyso obcinać. Poprosiłem rodziców czy mogę się tak ostrzyc. Ojciec mi zabronił kategorycznie. Powiedziałem mu, że i tak się obetnę bo wszyscy koledzy tak się obcinają a ten mi odpowiedział, że jeśli to zrobię wbrew jego zakazowi to się do mnie nie będzie odzywał póki mi włosy nie odrosną.
Miesiąc się do mnie nie odzywał. Dosłownie k***a miesiąc nie powiedział ani 1 słowa do mnie po tym jak go osrałem.
Wiele mnie to nauczyło.

drukarka666

2017-08-25, 08:30
Popatrz sobie dokładnie to ujrzysz na tło co się odj***ło. Z rudery do apartamentu i na szczyt kanadyjskiego show-biznesu. r*cha wszystko co jej wejdzie w drogę - młode c*pki; stare c*pki; c*pki, które były ch*jkami. Czarne ch*jki, białe ch*jki, starych managerów, księży, dubajskich szejków, chasydzkich rabinów; policjantów, a nawet samego Trumpa pewnie. Jak parkuje swoje Ferrari i widzi automat do monet to wiesz co robi? Wsadza w niego ch*ja, bo może. Gdyby Sonia Obciągaczka jeszcze żyła to może byłaby w stanie namówić Dobermana, aby ją odj***ć, ale niestety - nie żyje.

Nikt jej k***a nic nie zrobi, dosłownie położyła swojego ch*ja na jedną kartę zwaną show-biznes, a teraz świat mu k***a klaszcze i ją podziwia, to się tam odj***ło.

zonk

2017-08-25, 08:37
Jak to rozumieć jeśli koleś jest transem i robi się za kobietę, a do tego jest lesbijką(lesbijkiem??) Czy jak wtedy będzie r*chał kobietę lesbijkę to będzie to normalny seks mężczyzna - kobieta? No mózg rozj***ny,

janlew

2017-08-25, 08:41
Powinno stać się kolejną twarzą obrońców liberalnej "demokracji".

Wiewór

2017-08-25, 09:00
@up janlew niedługo się zdziwisz bo ubecja w akcie zemsty za emerytury opublikuje listę pederastów w PIS.
Oj będzie śmiesznie. Obstawiam, że turbopedałami są prezes, piotrowicz i ziobro.

Misiek_KRK

2017-08-25, 09:05
Velture napisał/a:



Założę się, że typek nie miał silnego męskiego wzorca w domu. Większość pedałów i innych transów pochodzi z rodzin gdzie nie było ojca aby mógł naprostować.

...


Zgadzam się z Tobą w 100%. Dlatego od zawsze twierdziłem, że homoseksualizm to choroba psychiczna, spowodowana brakiem jednego z rodziców.
Wszyscy znani geje pochodzą z rodzin gdzie najczęściej ojciec odszedł od matki lub ojciec był alkoholikiem olewającym dom, dzieci, rodzinę.

Wiewór

2017-08-25, 09:31
Misiek_KRK napisał/a:


Zgadzam się z Tobą w 100%. Dlatego od zawsze twierdziłem, że homoseksualizm to choroba psychiczna, spowodowana brakiem jednego z rodziców.
Wszyscy znani geje pochodzą z rodzin gdzie najczęściej ojciec odszedł od matki lub ojciec był alkoholikiem olewającym dom, dzieci, rodzinę.


Hmm. Mam kilku kolegów wychowanych bez ojców. Jeden jest sierżantem w policji i pracuje w prewencji. Ma żonę i dziecko.
Drugi pracuje jako magazynier-kierowca. Żona i dziecko.
Trzeci skończył służbę przygotowawczą i pod koniec września przywdziewa bordowy beret i idzie służyć do 6 brygady powietrznodesantowej. Obrobił nie jeden piórnik.
Czwarty wychowany bez ojca. Bawi się w militarną rekonstrukcję historyczną i gania po festynach i piknikach militarnych jako atrakcja. Chciał iść do wojska ale jest chory. Ma narzeczoną i pracuje jako księgowy.
I teraz zaskoczenie. Piąty kolega. Pochodzi z szanowanej wielodzietnej rodziny o tradycyjnych wartościach katolickich czytaj co niedziel zdzieranie kolan i gięcie karków w kościele, później wpie**alanie schabowego i famliada. W domu miał wzór - surowy ojciec, który ich musztrował od dziecka. Tak. Zgadłeś. On jest turbopedałem. Jak zobaczy pałę to ślini się jak wampir na widok krwi. Jeździ z kolegami na wakacje gdzie spokojnie może ssać ku*asy. Spoko z niego gość ale na imprezie zawsze trzeba spać dupą do ściany albo z korkiem w odbycie.
Niestety twoja prawilno-krześcijańska teoria pękła jak bańka mydlana.
Homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną. Nie jest żadną inną chorobą. Jest po prostu jakimś defektem albo nawet nie defektem tylko celowym wymysłem matki natury która zaszczepiła to ludziom w toku ewolucji w celu ograniczenia rozrodu, żeby zatrzymać zwiększające się przeludnienie.

Jo...........23

2017-08-25, 10:20
@Abraxus
Homoseksualizm to dewiacja bez dwóch zdań.
Wg. mojej wiedzy ok. 90% homoseksualistów nabywa to w dzieciństwie/młodości. Lecz nie tyle z braku ojca w rodzinie, co raczej zbyt surowego, nie mającego nigdy czasu dla syna, zimnego i na karcącego bez powodu. Ojca, który nie dał synowi prawdziwej ojcowskiej miłości, przez co syn zaczyna jej szukać u innych facetów, dając im w zamian dupy.

100Burned

2017-08-25, 10:25
Następny filmik;

I ATE MY OWN SHIT.

Wiewór

2017-08-25, 10:29
@up
A jak jest typ pedała, który nie daje dupy tylko rżnie innych pedałów w dupę? Możesz wykonać portret psychologiczny takiego pederasty? :D
Gdzie nabyłeś tę wiedzę? :D Fronda? Skandale? Terlikowski? Wiem. Piszesz tak szczegółowo... może osobiście znasz taki przypadek?

ro...........24

2017-08-25, 10:33
j***ny zwyrol

radek225

2017-08-25, 10:42
Na szafot z takim ścierwem. Seks ze zwierzętami to domena średniowiecznych wsi, a nie 21 wieku.