18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hipokryzja na całego: Tomasz Lis pozywa "wSIECI"

le...........k8 • 2013-10-13, 22:13
"Będę się domagał wysokiego odszkodowania". Tomasz Lis za­po­wie­dział pozew przeciwko Tygodnikowi "wSieci"




Re­dak­tor na­czel­ny "New­swe­eka" za­po­wie­dział pozew przeciwko Tygodnikowi "wSieci" - informuje onet.pl. Tomasz Lis będzie się domagał zadośćuczynienia w związku z okładką tygodnika, który ukaże się jutro.

Wkrótce sprawa trafi do sądu, pozostaje napisanie pozwu i oszacowanie roszczeń. Ponieważ o tej okładce informują największe portale mające miliony odbiorców, a omawiana jest ona także w programach radiowych mających olbrzymią rzeszę słuchaczy, będę się domagał wysokiego odszkodowania

- mówi dziennikarz.

O okładce Tygodnika "wSieci" rozmawiano w kilku programach publicystycznych w rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych.

"Nosił Lis razy kilka, ponieśli i Lisa..." Okładka "wSieci" wywołuje gorącą dyskusję wśród polityków

Zdjęcie pokazało większość portali internetowych, zaprezentował je także osobiście w swoim artykule Tomasz Lis.

CZYTAJ TAKŻE: W najnowszym numerze tygodnika "wSieci" o medialnej nagonce na Kościół. "Czy zatrzymają się dopiero, gdy zaczną ginąć księża?"

źródło: onet.pl/Wuj

Źródło

Oto kilka okładek z gazety, w której redaktorem naczelnym jest Tomasz Lis:





Cytat:

W swojej odpowiedzi na publikację "W Sieci" redaktor naczelny "Newsweeka" napisał też, że ma "słaby wzrok i słuch" i nigdzie nie zauważył "kampanii nienawiści wobec Kościoła", widział za to "materiały o pedofilskich przestępstwach niektórych księży (...)". "Nigdzie, w żadnym medium nie spotkałem się z próbą postawienia jakiegokolwiek znaku równości między księdzem a pedofilem i między Kościołem a pedofilią" - podkreśla Lis, dodając, że nie bardzo rozumie sformułowań o "agresywnym i brutalnym tonie większości relacji medialnych".

Źródło







Ktoś tu chyba popadł w amok.

McMenel

2013-10-14, 08:29
Och a ciemna tłuszcza to kupuje. Całą tą walkę i nienawiść między stronami. Dajecie sobą manipulować Lemingi z jednej jak i drugiej strony....

LICH0

2013-10-14, 08:48
Czas zacząć sezon polowań na "Lisy".

EmPeroR77

2013-10-14, 08:52
Genialne pismo , przede wszystkim szczere i nie zakłamane , a jak wiadomo władze boli prawda............

clf111

2013-10-14, 09:23
Co za bezmyślna okładka. Lis na 100% za to otrzyma wyj***ne w kosmos odszkodowanie i nie sądzę że W Sieci na tym zarobi.

Schabik

2013-10-14, 09:34
k***a dobry jest, składa pozew o okładkę gazety która się jeszcze nie ukazała.

slig01

2013-10-14, 09:36
@clf111 Myślę że W Sieci zarobi na tym tyle kasy że będą dupę setkami podcierać i to swoim gosposiom. Odszkodowania dla Liska nawet nie poczują jeśli w ogóle jakieś będzie. Skandal jest na bank celowy, cała Polska dowie się o tej gazecie, i wielu ludzi zacznie ją kupować. Taki artykuł i nie ma na celu głoszenia prawdy objawionej tylko zrobienie trzęsienia ziemi, żeby zwrócić uwagę ludu na to pismo. Tak czy siak ktoś miał genialny pomysł.

Valkiria_

2013-10-14, 10:02
Abstrah*jąc od ch*ja w dupę dla Lisa, którego szczerze nie potrafię strawić, to ta okładka jest skończonym przegięciem. Owszem, Lis też robił okładki- ale były one na granicy jakiegoś niedomówienia, a nie tak po prostu z grubej rury. To jest po prostu niesmaczne i widać, że ten kto to robił, cierpiał od jakiegoś czasu na chroniczny ból odbytnicy.
Jestem przeciwnikiem zamiatania pod dywan problemu pedofilii z kościele oraz tego, że większość księży to po prostu pazerne na kasę sk***ysyny, które koło miłosierdzia nawet nie stały- a jak żylibyśmy w świecie Chrystusa, to pierwsi by go sprzedali i ukrzyżowali o_O

Din

2013-10-14, 10:04
Ale dlaczego niemiecki mundur? Znacznie lepiej pasowałby kacapski bo:
po 1. Lis jest potomkiem kacapa
po 2. Komunizm jest od dołu do góry ateistyczny. Niemcy nawet sprzążki do pasków mieli z napisem "Gott mit uns" (Bóg z nami). Także wizja kacapa tępiącego wiarę w Boga jest bardziej realna niż nazisty.

slig01

2013-10-14, 10:18
@Valkiria_: Kim jesteś z zawodu? Chętnie się wypowiem zaraz na temat tego co sądzę o "większości" z twojej profesji oraz koło czego nie staliście i będzie to dokładnie tyle samo warte co twoje pieprzenie - czyli wg. Ciebie bardzo dużo. Nie bronię księży pedziów ale takie generalizowanie w stosunku do kogokolwiek to zwykły przejaw frustracji, stulejarstwa i miernoty intelektualnej. Wszędzie są ch*je/zboki etc. zazwyczaj nie więcej niż w średniej populacji. KK ma tylko ten problem, że ich władza jest durna i przez tyle lat tuszowała kolejne takie akcje, a aktualnie j***ne dziennikarskie hieny mają używanie bo znaleźli sobie kolejny kasowy temat zastępczy dla durnego, żądnego sensacji motłochu.

MrZet

2013-10-14, 10:55
Tomcio w swoim serwisie natemat.pl, opowiada o treningu do maratonu, przy okazji lokuje produkty, jak prawdziwy guru dziennikarstwa.

MateuszMmz

2013-10-14, 11:04
Valkiria_ Na granicy jakiegoś niedomówienia? Macierewicz-talib, 2 całujących się księży to są według ciebie NIEDOMÓWIENIA? Mam dla ciebie rade - wyłącz telewizję i poszukaj w internecie kilka opinii na temat Lisa i jego "gazety" (a raczej opiniotwórczego/atakującego chłamu)

Valkiria_

2013-10-14, 11:20
Żeby była jasność- na Lisa nie mogę nawet patrzeć.
Macierewicz- też jebnięty. Dwóch całujących się księży- akurat mnie nie razi. Niech już są sobie gejami, oby byli dobrymi ludźmi.
Szczerze? Ciężko znaleźć na arenie politycznej, dziennikarskiej, celebryckiej czy jakiejkolwiek innej w tym kraju, osoby które jebnięte nie są. Ciężko kupić jakąś gazetę, którą można normalnie przeczytać.
Ciężko włączyć telewizor, żeby nie słyszeć w nim seplenienia Tuska, albo ciamkania Kaczyńskiego.
Efekt taki, że telewizora już nie włączam. Gazet nie czytam. I planuję emigrację do Skandynawii, bo słyszałam, że Anglia się skończyła. A ten kraj został już tak zniszczony przez sk***ysynów wszelkiej maści, że mieszkać się tu nie da. Wielka szkoda, że człowiek za chlebem musi wypie**alać z ojczyzny, bo tutaj zedrą z Ciebie ostatnią parę majtek.

a co do poprzednika, który wywołał mnie do odpowiedzi:
Tyle, że drogi kolego, od księdza - z racji tego jaki "zawód" wybrał, wymaga się więcej niż od "normalnego" człowieka.
Więc nie obchodzi mnie to, że kominiarze, rolnicy, przedstawiciele handlowi, taksówkarze, biznesmeni- mają ciągoty pedofilskie, choć im również należy się ukręcenie ch*ja u samych jaj, ale obchodzi mnie to, że tak duży odsetek pedofilów gnieździ się w kościele katolickim.
Nie uważam się za miernotę intelektualną, z powodu, że posiadam swoje zdanie, którego bronię i bronić będę. Nie narzucam Tobie, że masz myśleć w taki sam sposób jak ja- bo to by było "stulejarstwo" i "miernota intelektualna".

Co do księży- nie zarzucam że wszyscy tacy są. Ale niestety znamienita większość jaką miałam nieprzyjemność w życiu spotkać, charakteryzowała się sk***ysyństwem (i akurat nie o ciągoty pedofilskie tu chodzi. Po prostu sk***ysyni per se). Znam osobiście kilku duchownych, których cenię, poważam i szanuję. M.in ksiądz, który udzielał mi ślubu- fenomenalna osoba.
Co nie zmienia faktu, że jestem zatwardziałym antyklerykałem. A Nieruchomy Poruszyciel, jak patrzy gdzieś z góry na to, co wyprawia się pod jego "szyldem" i w jego imię- to ześle na nas kolejny potop.
I może jestem motłochem, bo obchodzi mnie psychika skrzywdzonych przez sk***ysynów dzieci- które obwinia się o to, że stały się ofiarami i robi z nich agresorów (SIC!) i tym samym krzywdzi je jeszcze bardziej.
I w tym momencie mam wyj***ne na Tuska, na Gronkiewicz-Walc , ministrę Muchę i Kopaczową, i na to, co robią z naszym krajem- bo to widać i słychać, na każdym kroku, więc nie muszę się tym jarać co wiadomości.

~tip.top

2013-10-14, 11:24
Valkiria_, widzę że Ci się udało jednak ;)

Valkiria_

2013-10-14, 11:35
Pokombinowałam ;) as always