18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Hipokryzja na całego: Tomasz Lis pozywa "wSIECI"

le...........k8 • 2013-10-13, 22:13
"Będę się domagał wysokiego odszkodowania". Tomasz Lis za­po­wie­dział pozew przeciwko Tygodnikowi "wSieci"




Re­dak­tor na­czel­ny "New­swe­eka" za­po­wie­dział pozew przeciwko Tygodnikowi "wSieci" - informuje onet.pl. Tomasz Lis będzie się domagał zadośćuczynienia w związku z okładką tygodnika, który ukaże się jutro.

Wkrótce sprawa trafi do sądu, pozostaje napisanie pozwu i oszacowanie roszczeń. Ponieważ o tej okładce informują największe portale mające miliony odbiorców, a omawiana jest ona także w programach radiowych mających olbrzymią rzeszę słuchaczy, będę się domagał wysokiego odszkodowania

- mówi dziennikarz.

O okładce Tygodnika "wSieci" rozmawiano w kilku programach publicystycznych w rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych.

"Nosił Lis razy kilka, ponieśli i Lisa..." Okładka "wSieci" wywołuje gorącą dyskusję wśród polityków

Zdjęcie pokazało większość portali internetowych, zaprezentował je także osobiście w swoim artykule Tomasz Lis.

CZYTAJ TAKŻE: W najnowszym numerze tygodnika "wSieci" o medialnej nagonce na Kościół. "Czy zatrzymają się dopiero, gdy zaczną ginąć księża?"

źródło: onet.pl/Wuj

Źródło

Oto kilka okładek z gazety, w której redaktorem naczelnym jest Tomasz Lis:





Cytat:

W swojej odpowiedzi na publikację "W Sieci" redaktor naczelny "Newsweeka" napisał też, że ma "słaby wzrok i słuch" i nigdzie nie zauważył "kampanii nienawiści wobec Kościoła", widział za to "materiały o pedofilskich przestępstwach niektórych księży (...)". "Nigdzie, w żadnym medium nie spotkałem się z próbą postawienia jakiegokolwiek znaku równości między księdzem a pedofilem i między Kościołem a pedofilią" - podkreśla Lis, dodając, że nie bardzo rozumie sformułowań o "agresywnym i brutalnym tonie większości relacji medialnych".

Źródło







Ktoś tu chyba popadł w amok.

Hrodgar

2013-10-13, 22:21
Słyszałem że naziści również pozwą "wSieci", bo nie chcą aby ich mundur był kojarzony z Tomaszem Lisem.

RockyWood

2013-10-13, 22:21
ch*j z nimi wszystkimi - z tym zwierzęciem, z pedofilami w sutannach, z hitlerowcami.

maczuga z gwoździami im w dupę po wsze czasy!

sz...........an

2013-10-13, 22:29
jakby mnie w takim mundurze pokazali to bym im jeszcze k***a zapłacił :D

HariDee

2013-10-13, 22:29
ch*j w dupe lisowi, jeden z najwiekszych sk***ieli w tym kraju.

Fire_Penguin

2013-10-13, 22:31
Ten Lis jest albo głupi albo nie doj***ny... na uniwersytetach opowiada studentom jak robić ludziom wodę z mózgu, a w telewizji jest taki święty. Co to k***a ma być? sp***alajmy z tej planety.

wiesiors4

2013-10-13, 22:35
Tomasz Lis - osoba, która kontestuje dziennikarstwo jako obiektywne i rzetelne. W dodatku burak ("barany wezmą pilota i przełączą", "widz w Polsce wybaczy wiele, ale nie wybaczy jednego - żeby go traktować poważnie") i co wychodzi na jaw hipokryta, który za krytykę jedynej słusznej opcji i jedynego słusznego zorientowania politycznego zrobi szum. Za to jego okładeczki Newsweeka to takie zajebiste są, bo atakują ludzi o innych poglądach. Brawo. Mam nadzieję, że ten burak przegra proces.

chlop

2013-10-13, 22:41
Żydowi się nie podoba mundurek SS oj jak szkoda

jakuzapk

2013-10-13, 23:26
za lewaków piwa nie będzie.

hgh

2013-10-14, 01:03
Jakby Lis był słowny to już od dawna by nie mógł mówić, bo obiecał że odetnie sobie język.

Pieprzony kłamczuch.

Aragon1988

2013-10-14, 03:45
Moi drodzy napinacze, coś wam się jednak z lekka chyba popie**oliło. Okładka "wSieci" wraz z podpisem jest zdecydowanie agresywniejsza niż newsweekowe. Sorry ale zakrwawiony różaniec w ręce Lisa jednoznacznie wskazuje 'kto chce zniszczyć katolicyzm'. Newsweek też szokuje ale nie kieruje oskarżeń pod adresem konkretnego człowieka, to baardzo duża różnica. A teraz zanim zaczniecie: nie jestem lewakiem, nie jetem lemingiem i nie oglądam nałogowo TVN. Posiadam za to pewną wiedzę z dziedziny socjotechniki i radzę wam byście wyłączyli emocje i 'na zimno' porównali okładki. Wtedy zrozumiecie.

viader80

2013-10-14, 06:10
Zesrała się bieda i płacze. Pokazał facet że nie mam jaj. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

Brenislav

2013-10-14, 06:56
@2up
Mnie bardziej odrzuca dwóch pedałów niż hitlerowiec.
Do tego, czy przypadkiem nie jest właśnie tak, że Lis chce ten katolicyzm zniszczyć?

Darkeduar

2013-10-14, 07:54
"Stanowczo protestuję przeciwko porównywaniu p.Tomasza Lisa do śp. dra Józefa Goebbelsa! P.Lis to, z poglądów, hitlerowiec (jak większość federastów), z usposobienia blond-bestia - ale nie ma nawet 20% zdolności Goebbelsa. Zwykły pachołek." JKM

Fa...........um

2013-10-14, 08:28
@Aragon1988
Czy twoim zdaniem okładka z Macierewiczem w wersji "na taliba" nie atakuje konkretnej osoby i czy nie sugeruje że Antek to pojeb, który zacznie ścinać głowyniewiernym? Jeśli odpowiesz negatywnie mam dla ciebie złą wiadomość - jesteś debilem, albo co gorsza GWno i TVN już totalnie wypaliły ci mózg.