18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lesku73

2022-02-25, 00:33
Vladar napisał/a:

Oto jak Ukraincy kochaja Polakow



j***ć ich wszystkich, niech ruski hitler wybije, zamknąć granicę z ukrainą, wrogiem Polski!

Cupracabra

2022-02-25, 01:15
Profesorowie i doktorzy z Sadistica.

wojtaso1992

2022-02-25, 02:18
k***y j***ne, nie chodzi o żadna moralność czy jebake banderę, jasno trzeba sobie powiedzieć że jak Putin podporządkuje sobie Ukrainę to będzie naciskać na Polskę. Jakim trzeba być debilem oderwanym od rzeczywistości. Wojna obronna na terenie Polski byłaby klęską samą w sobie!!

robsonx79

2022-02-25, 07:47
Ilość kacapskich trolli na tym serwisie przekracza już wszelkie granice...

Bombas

2022-02-25, 21:56
sberek38 napisał/a:

Dożyliśmy czasów, ża gdybym napisał: nie angażować się w ten konflikt, zachować neutralność i pod żadnym pozorem nie wysyłać swoich żołnierzy (nawet nato oznajmiło, że tego nie zrobi), to znajdzie się jakiś ukrainiec-dezerter z Donbasu (sprzed 8 lat, gdy zacząl się tam konflikt), siedzący przed kompem w jakiejś wiosce pod Toruniem, który nazwie mnie putinowską k***ą. Nie łudźmy się, żaden mieszkaniec Ukrainy (gdzie bandera jest oficjalnym bohaterem) nie kiwnałby nawet palcem w obronie Polski, gdybyśmy zostali najechani z obwodu kalingradzkiego, a gotowy byłby nawet cieszyć sie z tego skrycie...


Jesteś debilem, zorientowałeś się może jak ważne znacznie ma teren Ukrainy?
To ci kiepie nie wychodzący z piwnicy i podobnym tobie wytłumaczę:

1 Miejsce pod względem udokumentowanych złóż uranu nadających się do wydobycia w UE
2 Miejsce pod względem zasobów rudy tytanu w UE
2 Miejsce co do rezerw rudy żelaza na świecie
2 Miejsce pod względem zasobów rudy rtęci w UE
3 Miejsce w zasobach gazu łupkowego w UE
4 Miejsce pod względem łącznej ilości surowców na świecie
7 Miejsce pod kątem zasobów węgla na świecie
1 Miejsce pod względem powierzchni gruntów ornych w UE (Może zaspokoić potrzeby żywnościowe 600 milionów ludzi)
3 Miejsce pod względem powierzchni czarnoziemu na świecie
itd. itd.

Gwarantuje ci, że dojdzie do bardzo krwawych starć włącznie z Europą jeśli pojawi się taka konieczność, aktualnie jest grane zachowawczo, USA i UE nie odda Ukrainy śmieciom, bo dobrze wiadomo jakie to stwarza zagrożenia i osłabia sojusz.
W naszym interesie w tym twoim amebo jest żeby Ukraina została niezależna, a w jeszcze większym interesie jest włączenie jej do Europy i sojuszu.

Kacap to twój wróg tyle tylko pomieść w tej swojej pustej bani, pamiętaj o tym to nie jest miły pan który będzie szanował ciebie i twoją własność.
Gdy natrafi się okazja z przyjemnością cię eksterminuje, a potem jebnie spusta na twoje zwłoki i twojej rodziny.
Dobry kacap to martwy kacap - na prawdę wbij sobie to w ten pusty łeb, bo już wie to amerykanin, azjata, afrykanin i pora wreszczie na europejczyka.

W tej gierce nie o Ukrainców chodzi tylko o ten teren jełopie jeden z drugim, no i strefy wpływów na Ukraincach oczywiście.
Ale co ja tam będę tłumaczył jakimś wąstym januszą, weź tam lepiej wypie**alaj mauzera na stacji tankować, a nie takie wysrywy ładujesz, w pakiet weź tych co piwa ci dali, może ci te mauzery będą nosić, bo takimi ubogimi intelektualnie warto manipulować.

Bobik33

2022-02-25, 22:54
Dwiema rękami się podpisuje pod tym panem wyżej. Dobry kacap to martwy kacap. Nie potrafią po dobroci, bo to takie małpy tylko z dżungli skutej lodem.

Aktualnie widać w europie, kto jest kacapskim agentem, kto za dużo forsy dostaje z Rosji. Miło potrzeć na te mordy, które nie wiedzą co ze sobą zrobić, bo jednak zachód jest silny i racjonalny. Całą masą potępia cwe*a putina i jego bzdurne plany.

kalcifer

2022-02-26, 02:24
Coliber napisał/a:

Z jednej strony placówki dyplom,atyczne powinny być nienaruszalne, ale z drugiej niech ch*jki wiedzą że nigdzie nie znajdą poparcia dla tej nielegalnej inwazji



A widzialeś Ty Coliber jakas legalna inwazję? Szczerze mam w to wyj***ne, ale jak cztam coś takiego to ch*j mnie strzela. No k***a zabłysłeś w internetach ziomek.

metyoo

2022-02-27, 10:01
sberek38 napisał/a:

Dożyliśmy czasów, ża gdybym napisał: nie angażować się w ten konflikt, zachować neutralność i pod żadnym pozorem nie wysyłać swoich żołnierzy (nawet nato oznajmiło, że tego nie zrobi), to znajdzie się jakiś ukrainiec-dezerter z Donbasu (sprzed 8 lat, gdy zacząl się tam konflikt), siedzący przed kompem w jakiejś wiosce pod Toruniem, który nazwie mnie putinowską k***ą. Nie łudźmy się, żaden mieszkaniec Ukrainy (gdzie bandera jest oficjalnym bohaterem) nie kiwnałby nawet palcem w obronie Polski, gdybyśmy zostali najechani z obwodu kalingradzkiego, a gotowy byłby nawet cieszyć sie z tego skrycie...



tak samo jak ty teraz! skrycie się z tego cieszysz! rodziny przeżywają tragedię, a ty do tego filozofie doprawiasz! wiadomo, że zawsze lepiej "ich", niż nas! tak sam ja oni nie kiwnęliby palcem dla nas, tak samo my tego nie zrobimy, bo nie mamy żadnej umowy, która by im to gwarantowała, albo nas do tego obligowała. to nie nasza wojna, ale do k***y nędzy, jak widzę to pie**olenie, że uchodźcy bedą nas doić to mnie k***a krew zalewa! to nie sa beżowi pseudo uchodźcy z ajfonami w rękach i ubrani w markowe ciuchy, w większości młode chłopaki, tylko matki z małymi dzieciakami na rekach i z reklamówką z ukraińskiej biedronki w ręku - tyle ile zdążyli złapać w rękę sp***alając przed latającymi nad głowami rakietami i artylerią! tak ciężko to zrozumieć? trzeba być wyjątkowo tępym i głupim niedorozwojem, żeby pie**olić takie farmazony! poza tym dużo ukraińców rzuca spokojne życie u nas w kraju i jedzie napie**alać się z kacapami! bciekawe, czy ty też miałbyś takie jaja, ale wątpię bo siedząc w ciepłym domu, anonimowo pie**olisz kocopoły i myślisz, że jesteś fajny! ch*j w dupe wszystkim tym, którzy w tej sytuacji pie**olą o upa i wracają 80 lat wstecz!

to...........10

2022-03-25, 06:32
sberek38 napisał/a:

Dożyliśmy czasów, ża gdybym napisał: nie angażować się w ten konflikt, zachować neutralność i pod żadnym pozorem nie wysyłać swoich żołnierzy (nawet nato oznajmiło, że tego nie zrobi), to znajdzie się jakiś ukrainiec-dezerter z Donbasu (sprzed 8 lat, gdy zacząl się tam konflikt), siedzący przed kompem w jakiejś wiosce pod Toruniem, który nazwie mnie putinowską k***ą. Nie łudźmy się, żaden mieszkaniec Ukrainy (gdzie bandera jest oficjalnym bohaterem) nie kiwnałby nawet palcem w obronie Polski, gdybyśmy zostali najechani z obwodu kalingradzkiego, a gotowy byłby nawet cieszyć sie z tego skrycie...



Jesteś putinowskim trolem :D

I nie, nie jestem uchodźcą z Donbasu ani w ogóle z Ukrainy.