18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Vladar

2022-02-24, 18:07
Biorąc pod uwagę, że Rosja spłacała długi i była poważnym członkiem globalnej społeczności, nie dziwi mnie, że Putin zaczął swoją agresywną postawę, kiedy Obama i Demokraci zaczęli zbroić Europę Wschodnią od 2014 roku. Więc teraz, gdy wiemy, że Rosja ma prawo do własnego bezpieczeństwa narodowego polityka, co narkotyki USA i Wielkiej Brytanii zamierzają zrobić ze sprzętem wymierzonym w Rosję?

Nie wątpię, że wykorzystają to iw konsekwencji spowodują dodatkowe zgony Europejczyków spowodowane polityką tych, którzy nie pochodzą z Europy kontynentalnej.

Innymi słowy, głupcom powinno lepiej służyć deeskalację wojskowej junty Sudanu, niż próbować wpływać na wyniki poza swoim podwórkiem.

Te zgony dotyczą amerykańskich Demokratów i Wielkiej Brytanii.

sberek38

2022-02-24, 18:16
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Widzę, że ruskie trolle zaczynają się rozpędzac
Won za Don, ruskie k***ie!!!!



Spójrzcie na drugi wers tego komentarza... ukrainiec jak żywy, mądrzy się na sadisticu wyzywając innych od ruskich trolli



Akain

2022-02-24, 18:25
Nie wrzucajcie wszystkich Rosjan do jednego wora. Większość obywateli nie chce wojny i jest przeciwko Putinowi, w całej Rosji twają protesty, oczywiście milicja zatrzymuje protestujących. Większość publicznych osób osądziło Putina za jego działania (muzycy, sportowcy, dziennikarze, pisarze, youtuberzy). Nikt się nie pytał zwykłych ludzi o zdanie, jest rezim który robi co chce i tyle.

T0B1

2022-02-24, 18:27
sberek38 napisał/a:

Ty nic nie zrozumiałeś? To że ruscy to ch*je z kompleksem wyższości, nie znaczy, że Polacy mają ginąć za Ukrainców (któych tysiace dezerterów przebywa już od lat w Polsce)



A gdzie ja pisałem, że mamy się im rzucić do pomocy? Poza ewentualnym wsparciem w postaci sprzętu i żywności nie mieszałbym się w ten konflikt. Nie mniej Ruskich ignorować nie wolno, bo niedługo zaczną interesować się naszymi ziemiami, tak więc ogarnięcie naszego wojska do porządku byłoby jak najbardziej wskazane chociażby z tego względu.

sberek38

2022-02-24, 18:35
T0B1 napisał/a:

A gdzie ja pisałem, że mamy się im rzucić do pomocy? Poza ewentualnym wsparciem w postaci sprzętu i żywności nie mieszałbym się w ten konflikt. Nie mniej Ruskich ignorować nie wolno, bo niedługo zaczną interesować się naszymi ziemiami, tak więc ogarnięcie naszego wojska do porządku byłoby jak najbardziej wskazane chociażby z tego względu.



W takim razie odpowiedziałeś na mój komentarz, w ogóle się do niego nie odnosząc, bo sednem mojego komentarza było właśnie to: "nie ginąć za Ukrainę"

Vladar

2022-02-24, 18:36
Oto jak Ukraincy kochaja Polakow





Pepini

2022-02-24, 18:44
sberek38 napisał/a:

Dożyliśmy czasów, ża gdybym napisał: nie angażować się w ten konflikt, zachować neutralność i pod żadnym pozorem nie wysyłać swoich żołnierzy (nawet nato oznajmiło, że tego nie zrobi), to znajdzie się jakiś ukrainiec-dezerter z Donbasu (sprzed 8 lat, gdy zacząl się tam konflikt), siedzący przed kompem w jakiejś wiosce pod Toruniem, który nazwie mnie putinowską k***ą. Nie łudźmy się, żaden mieszkaniec Ukrainy (gdzie bandera jest oficjalnym bohaterem) nie kiwnałby nawet palcem w obronie Polski, gdybyśmy zostali najechani z obwodu kalingradzkiego, a gotowy byłby nawet cieszyć sie z tego skrycie...



ale wiesz, że Polska nie jest Portugalią i dla nas upadek Ukrainy oznacza bezpośredni konflikt z Rosją? (bądź w przypadku obsadzenia Kijowa swoimi ludźmi prorosyjskiego państwa marionetkowego). Jesteś naiwny, bo nie rozumiesz jak to działa. Rosja nie zaatakuje Polski dopóki jest Ukraina.

NataliaW

2022-02-24, 18:45
Niech się kacapy napie**alaja między sobą. Nam nic do tego, a ci co wyzywają innych od ruskich onuc, pakujcie dupy w mundurki i do Donbasu, na sadolu wojny o banderowska ukraine nie wygracie.

T0B1

2022-02-24, 19:03
sberek38 napisał/a:

W takim razie odpowiedziałeś na mój komentarz, w ogóle się do niego nie odnosząc, bo sednem mojego komentarza było właśnie to: "nie ginąć za Ukrainę"



Odniosłem się do Twojego podejścia do ataku na Ukrainę, że w sumie powinno nam być wszystko jedno bo Ukraince są złe. No to w mojej ocenie nie są, a przynajmniej nie na tyle by mieć wywalone jajca jak ich kacapy tłuką.

fi...........in

2022-02-24, 19:08
Vladar napisał/a:

Oto jak Ukraincy kochaja Polakow



<skrob,skrob> Przecież to całe vk to ruski portal ??

Olashenco

2022-02-24, 19:10
Jak ja k***a kocham to polskie społeczeństwo. Nikt nigdy się tak nie napie**alał między sobą i takiej wojny nie prowadził jaka istnieje między nami Polakami.

DariuszKalafior

2022-02-24, 19:14
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Widzę, że ruskie trolle zaczynają się rozpędzać
Won za Don, ruskie k***ie!!!!



Wyjazd na Ukrainę walczyć !! Ty debilu , mam nadzieję że jakiś Ukrainski imigrant najebie ci tak po łbie krzycząc : ti liachu ! Ti liachu !

Dolcze1234

2022-02-24, 19:18
Już się ludziom zapomniało jak Ukraińcy zabijali Polskie dzieci i nadziewali na drewniane pale obwiązując drutem kolczastym. Ktoś wyżej dobrze napisał... Z nas by się śmiali. Gdybyśmy byli dziś na ich miejscu, taką pomocą by nam posłużyli jak już kiedyś w historii służyli... Żaden putinowiec ze mnie ale fakty to jednak fakty.

tatko

2022-02-24, 19:26
Ano to są skutki obiecywania Ukrainie wejścia do NATO. Wk***iali Putina, wk***ił, i w końcu się wk***ił. Oczywiście wk***iony Ruski tuż za Bugiem nie jest nam na rękę. Ale nasze wojsko leży, mamy 300 dobrych czołgów, 300 ledwo przydatnych i kilkanaście f16. Reszta sprzętu mechaniczne albo śladowe ilości. Po drugie, to banderowcy. Ciągle ich wspieramy, kasa, zabiegi dyplomatyczne. A oni pomniki Bandery rozstawiają. Bohater narodowy. Tak, że możemy trochę pomóc, jakaś pomoc humanitarna, przyjęcie dzieci itd. Ale wojska nie ma co wysyłać...

LoLO_

2022-02-24, 19:28
Pepini napisał/a:

ale wiesz, że Polska nie jest Portugalią i dla nas upadek Ukrainy oznacza bezpośredni konflikt z Rosją? (bądź w przypadku obsadzenia Kijowa swoimi ludźmi prorosyjskiego państwa marionetkowego). Jesteś naiwny, bo nie rozumiesz jak to działa. Rosja nie zaatakuje Polski dopóki jest Ukraina.



Od wielu lat mnie śmieszy to ciągłe straszenie "po ukrainie, rosja zaatakuje Polskę, jak ukraina padnie to mamy ruskich na granicy" no tak mamy ich na granicy od 1989 i jeszcze nic się nie stało i za naszego życia nie stanie :) . Wojna wbrew pozorom jest mega droga, a rosji na wielkoformatową wojnę nie stać.