18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hełm, tarcza, buty ...

teken • 2010-07-31, 13:05
Czyli nietypowa kradzież :ok:



Sry, że taka jakość ale upload z YT nie działa a mam za słabe łącze, żeby wrzucać film 50 mb, a cichy dźwięk to wina filmu.

Vr...........in

2010-07-31, 13:11
I dobrze, takiemu dać medal że przegrania nolifów.

Czarny Murzyn

2010-07-31, 13:25
Po tygodniu płakania przed kompem Tawik postanowił wziąć sprawę w swoje ręce i załatwić sprawę jak prawdziwy mężczyzna... poszedł na policję aby zgłosić że zginęły mu kolczyki i zbroja.

daymaker

2010-07-31, 15:04
Siedzą tylko i graja w te durne gry i wydają tyle kasiory na pierdoły, a robić ni ma komu....


Vireek

2010-07-31, 15:32
To tak jakby-ukradł mu własne "JA"...

AL...........ON

2010-07-31, 15:38
Nie ważne że no life, że gra. Gdybym ja dwa lata pod rząd pucował buty a potem ktoś by mi na nie nasrał to bym skręcił kark.

Thomas_Terkovitz

2010-07-31, 16:38
teken napisał/a:

Sry, że taka jakość ale upload z YT nie działa a mam za słabe łącze, żeby wrzucać film 50 mb, a cichy dźwięk to wina filmu.



No i po ch*j się tłumaczysz? Jest git - można oglądać 8-)

Talisker

2010-07-31, 16:41
teraz będzie musiał wyjść na dwór, świeże powietrze go zabije...

Krusader

2010-07-31, 16:42
Brawo!
Po dwóch latach grania miał level 82.
Tragedia :-?

ares666

2010-07-31, 16:44
Trzeba mieć ładnie naj***ne żeby z takim "czymś" do TV pójść, a Durczok ze śmiechu to chyba się sp***olił z krzesła po skończeniu zapowiedzi.

Talisker

2010-07-31, 16:53
@up
albo znowu stół upie**olił...

adam_małysz_bejbe

2010-07-31, 17:06
Ja pie**olę, niech się psy lepiej zajmą łapaniem prawdziwych bandytów!!! A wy metinowcy na odwyk k***a sp***alajcie i wiecie co oświecę was: TAK ISTNIEJE INNY ŚWIAT NIE TYLKO TEN, W KTÓRYM DOSIADACIE KONIA!!!

jazda123

2010-07-31, 17:18
Co to według ciebie prawdziwy bandyta ??? łamiesz prawo twój problem , wymigiwanie sie ze to "nic takiego" niestety nic ci nie da.

Da...........el

2010-07-31, 17:18
@all-up, wydawanie pieniędzy na rozrywkę to coś złego? Miał prawo wydać pieniądze w taki sposób, miał prawo grać, nie wiecie, czy on był nolifem, ale raczej nie był, bo skąd nolife by miał tyle pieniędzy na granie? Wydał pieniądze, ciężko pracował i jakiś sk***ysyn mu to wszystko zniszczył, i jeszcze, k***a, bronicie tego sk***ysyna... Boziu, zniszcz Ziemię, wstydzę się bycia ziemianinem...

A ciekawe, co powiecie, jak Wam ukradną dokumenty z dysku twardego. Co, pójdziecie na policję, powiecie że plik miał 287 kilobajtów i nie istnieje w rzeczywistości? Też by was, k***y, wyśmiali!

:homer:

Janusz~

2010-07-31, 17:55
Pamiętam jak jakieś 7 - 8 lat temu grałem na PeCecie w Pokemon Silver przez emulator gameboy'a.
Katowałem jak poj***ny. Chciałem zebrać wszystkie możliwe pokemony, ich wszystkie rodzaje, ewolucje itd.
W sumie grę przeszedłem, ale grałem dalej - chciałem osiągnąć cel.
Pewnego razu brat coś zassał z neta i wirus wpie**olił całą partycję dysku.
Tą, z save'ami z moich zasranych pokemonów. Wiem, jak czuje się koleś z tego reportażu.
Określenie nolife to taki modny stereotyp. Podejrzewam, że osoby, które najczęściej je stosują, siedzą pół wieczora przed tv i piją browary, albo fapują się przed filmikami z Redtube.

"Nolife" jako zjawisko społeczne powinno być jasno zdefiniowane.
Równie dobrze można by nolife'em nazwać typa, który co dzień gra po 3 godziny np. w piłkę nożną.
Jak takiemu ktoś ukradnie np. piłkę za 50 zł, buty za 400, ochraniacze ze 50 i rękawice za 100 zł. to co, to nie będzie kradzież?

ch*j z tym, że kradzież była wirtualna. Siano i czas, jaki na rozwój postaci zostały poświęcone były jak najbardziej prawdziwe.