18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hełm, tarcza, buty ...

teken • 2010-07-31, 13:05
Czyli nietypowa kradzież :ok:



Sry, że taka jakość ale upload z YT nie działa a mam za słabe łącze, żeby wrzucać film 50 mb, a cichy dźwięk to wina filmu.

MADAFAKA16

2010-07-31, 18:13
tez gram w gry mmorpg i wk***il bym sie gdybym po kilku latach wszystko stracil :o

avenger1

2010-07-31, 18:29
popie**olony polecam mu gre mmo pt: REAL life epicko trudny rpeg wiele map i trudnych do pokonania przeciwnikow i przeciwnosci losu

teken

2010-07-31, 19:08
czy w każdym temacie muszą byc popie**olone napinacze ? h*j wam do tego, że gra i wydaje na to pieniądze. Też kiedyś grałem 2 lata w MMO, kasy w to nie pakowałem bo to były pirackie serwy. h*j was to boli, że gość gra ?

666mario666 - ja bym powiedzial, że policja postąpiła słusznie i w sumie nalezy im się pochwała, ze sprawę potraktowali poważnie, a gościa nie wyśmiali. W końcu w tym zj***nym państwie każdy ma prawo zgłosić problem na policje.

daymaker

2010-07-31, 19:10
wafel00 napisał/a:

@all-up, wydawanie pieniędzy na rozrywkę to coś złego? Miał prawo wydać pieniądze w taki sposób, miał prawo grać, nie wiecie, czy on był nolifem, ale raczej nie był, bo skąd nolife by miał tyle pieniędzy na granie? Wydał pieniądze, ciężko pracował i jakiś sk***ysyn mu to wszystko zniszczył, i jeszcze, k***a, bronicie tego sk***ysyna... Boziu, zniszcz Ziemię, wstydzę się bycia ziemianinem...

A ciekawe, co powiecie, jak Wam ukradną dokumenty z dysku twardego. Co, pójdziecie na policję, powiecie że plik miał 287 kilobajtów i nie istnieje w rzeczywistości? Też by was, k***y, wyśmiali!

:homer:



Po pierwsze - jakby nie wydawał kasy na pierdoły zamiast normalnie jak człowiek na rozrywkę (czyt. kupić se za to browary i iść w miasto z kolegami) to by Kamil nie musiał przy upie**olonym stole o tym mówić....

Po drugie - nie kryje gościa bo jakbym znał jego adres to bym go podj***ł.

Po trzecie - Nie mieszaj do tego Bozi - toć to ona gry wymyśliła (tak samo jak i inne ciulstwa na tej chorej planecie).

I po czwarte "primo ultimo" - Jak mi ukradną dokumenty z dysku twardego to nie pójdę na Policję bo pierwsze o co taka "k***ę" jak ja zapytają to to czy mam legalnego Windowsa...

(tyle że nie wiem czy masz na myśli k***y = policję, czy k***y = między innymi mnie, pardon jeśli źle zrozumiałem).

matx

2010-07-31, 19:49
@up, to molgbys sobie kupic legalnego windowsa zamiast pic piwo z kolegami .

teken

2010-07-31, 20:01
daymaker napisał/a:



Po pierwsze - jakby nie wydawał kasy na pierdoły zamiast normalnie jak człowiek na rozrywkę (czyt. kupić se za to browary i iść w miasto z kolegami) to by Kamil nie musiał przy upie**olonym stole o tym mówić....

Po drugie - nie kryje gościa bo jakbym znał jego adres to bym go podj***ł.

Po trzecie - Nie mieszaj do tego Bozi - toć to ona gry wymyśliła (tak samo jak i inne ciulstwa na tej chorej planecie).

I po czwarte "primo ultimo" - Jak mi ukradną dokumenty z dysku twardego to nie pójdę na Policję bo pierwsze o co taka "k***ę" jak ja zapytają to to czy mam legalnego Windowsa...

(tyle że nie wiem czy masz na myśli k***y = policję, czy k***y = między innymi mnie, pardon jeśli źle zrozumiałem).

Hah, smieszny jesteś. Ja pracuję, wydaję kasę na oryginalne gry (takie moje hobby), a pomimo to mam znajomych, z którymi się spotykam, piję browar i jakoś mam normalne życie.

Ma...........ry

2010-07-31, 20:02
daymaker napisał/a:

jakby nie wydawał kasy na pierdoły zamiast normalnie jak człowiek na rozrywkę (czyt. kupić se za to browary i iść w miasto z kolegami)

:lol: nie bądź śmieszny, nie dla każdego wyj***nie z kolegami na browar jest rozrywką, inni wolą napie**alać w grę, a inni jechać na dz**ki, a inni obejrzeć film

W stworzenie tej postaci włożył swoją ciężko zarobioną kasę, i sporo czasu.

Smuxer

2010-07-31, 20:31
no troche typek przegial z tymi kolczykami xDD max 30-50 zl kosztuja :P P ale nie wiedzialem ze takie cos mozna na policje zglaszac =o dobrze sie dowiedziec xD

piru

2010-07-31, 21:09
co to za gierka była?

Mephic

2010-07-31, 21:15
Jedna rzecz to płacić za grę raz, przy zakupie. Ale dać się nabierać na ciągłe mikropłatności? Już rypać te abonamenty, to też jest plaga, ale serwery trzeba utrzymać. Natomiast ktoś, kto wydaje 1000 zł na pierścienie, tarcze, topory i pasy cnoty jest jednak mocno popie**olony i po prostu przegrał życie.

Pan Fasola

2010-07-31, 21:45
wafel00 napisał/a:

@all-up, wydawanie pieniędzy na rozrywkę to coś złego? Miał prawo wydać pieniądze w taki sposób, miał prawo grać, nie wiecie, czy on był nolifem, ale raczej nie był, bo skąd nolife by miał tyle pieniędzy na granie? Wydał pieniądze, ciężko pracował i jakiś sk***ysyn mu to wszystko zniszczył, i jeszcze, k***a, bronicie tego sk***ysyna... Boziu, zniszcz Ziemię, wstydzę się bycia ziemianinem...

A ciekawe, co powiecie, jak Wam ukradną dokumenty z dysku twardego. Co, pójdziecie na policję, powiecie że plik miał 287 kilobajtów i nie istnieje w rzeczywistości? Też by was, k***y, wyśmiali!

:homer:


Widzę ty też jesteś nolife skoro porównujesz kradzież jakiejś rzeczy z gry do jakichś ważnych dokumentów. Takie typowe nolifowe argumenty...

Diesel9.1

2010-07-31, 22:39
złodzieje byli, są i będą... każdy z was coś w życiu zaj***ł bądź dopiero ukradnie coś przyszłości... przecież jesteśmy polakami nie?

Lupi

2010-07-31, 22:57
Mozna mozna... Ludzie ale pomyslcie jasno bo wam mozdzki sie przegrzewaja - Jesli wbije ci na chate zajebe powiedzmy - kolekcje PIW (tak sa takie ) z calego swiata, to co nie zglosisz teggo? A jak zglosisz to powinienes w tym samym momencie zwyzywac sie od j***nego alkocholika- no jak to tak tyle piw w domu? MENEL i tyle.

Wydal kase na co chcial. Moze gral 1h dziennie przez 3 lata sie dorobil a mu jakis ch*jek ukradl w 1 godzine wszystko? Zlodziejstwo to zlodziejstwo i trza je tepic -

A ty tam co pijesz piwo a masz nielegalnego windowsa. powiem ładnie - nie pij 1 browara dzien w dzien przez miech i bedziesz mial. A jak nie... TO WYpie**alAJ NA LINUKSA zlodzieju. ot co

tytuł użytkownika

2010-07-31, 23:03
jak się k***a kupuje za PLNy zamiast samemu zdobyć to nie jest to gra...