18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hełm, tarcza, buty ...

teken • 2010-07-31, 13:05
Czyli nietypowa kradzież :ok:



Sry, że taka jakość ale upload z YT nie działa a mam za słabe łącze, żeby wrzucać film 50 mb, a cichy dźwięk to wina filmu.

Ap...........or

2010-07-31, 23:42
@tytuł
Co ty pie**olisz.
Doszedł do wszystkiego sam, to za co płacił to są bonusy do przedmiotów.
Coś co k***esko rzadko dropi,a i tak tylko max 2
Przy kupnie możesz i ich dodać nawet 5
Za to płacił
P.S. Ta gierka to Metin2
Okryta chwałą prawie jak Tibia, tylko w 3D

Pan Fasola

2010-08-01, 00:14
Lupi napisał/a:

Mozna mozna... Ludzie ale pomyslcie jasno bo wam mozdzki sie przegrzewaja - Jesli wbije ci na chate zajebe powiedzmy - kolekcje PIW (tak sa takie ) z calego swiata, to co nie zglosisz teggo? A jak zglosisz to powinienes w tym samym momencie zwyzywac sie od j***nego alkocholika- no jak to tak tyle piw w domu? MENEL i tyle.

Wydal kase na co chcial. Moze gral 1h dziennie przez 3 lata sie dorobil a mu jakis ch*jek ukradl w 1 godzine wszystko? Zlodziejstwo to zlodziejstwo i trza je tepic -

A ty tam co pijesz piwo a masz nielegalnego windowsa. powiem ładnie - nie pij 1 browara dzien w dzien przez miech i bedziesz mial. A jak nie... TO WYpie**alAJ NA LINUKSA zlodzieju. ot co


Ty nie pij piwa i odłóż na słownik ortograficzny.

camonoka

2010-08-01, 01:21
Pan Fasola napisał/a:


Widzę ty też jesteś nolife skoro porównujesz kradzież jakiejś rzeczy z gry do jakichś ważnych dokumentów. Takie typowe nolifowe argumenty...



Może i ważnymi dokumentami te przedmioty nie były, ale pieniądze włożone w nie były, więc wartościowe są dla właściciela i tego co to ukradł. Więc proszę przestańcie już pie**olić głupoty w stylu "mógł zająć się czymś pożytecznym" etc. Chciał to inwestował kasę i marnował na nią czas. Może jest nolife'm, może nie. Jakbym grał w mmorpg i ktoś ukradł by mi postać czy coś tam w tej grze, to bym to zgłosił, to taka sama kradzież jak przykładowo wyniesienie czegoś ze sklepu.

daymaker

2010-08-01, 09:07
teken napisał/a:

Hah, smieszny jesteś. Ja pracuję, wydaję kasę na oryginalne gry (takie moje hobby), a pomimo to mam znajomych, z którymi się spotykam, piję browar i jakoś mam normalne życie.



Co innego wydać raz w miesiącu 200zł na grę, a co innego 1000zł na kolczyki i zbroję i nabijać kieszenie obrzydliwie bogatym producentom za pierdoły...

A jeżeli dla kogoś kilka tekstur w grze jest warte tyle kasy to ja już serio nie mam argumentów i idę na piwo....

Lashlo

2010-08-01, 10:54
daymaker napisał/a:

a co innego 1000zł na kolczyki i zbroję i nabijać kieszenie obrzydliwie bogatym producentom za pierdoły...


Tyle, że jeśli kupujesz przedmioty w grze (od innych graczy zazwyczaj) to nawet grosz nie trafia do producentów owej gry.
Po pierwsze handel wirtualnymi przedmiotami za prawdziwe pieniądze łamie regulamin większości gier MMORPG, wiec gracze sprzedają swój czas potrzebny na zdobycie przedmiotu nie sam przedmiot ;-)

Shadow

2010-08-01, 13:24
Tak dla porównania, dla tych co nie przyjmują tego do wiadomości:

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=kalonline

Lista aukcji wraz z cenami na jednym z naszych popularnych portali aukcyjnych. A ta gierka nie jest u nas aż tak znana :)
Handel wirtualnymi rzeczami z gier to niezły zarobek. Panują w nich prawdziwe prawa rynkowe, a prawdziwe pieniądze są tam w użytku odkąd tylko takie gry powstały.

BTW. jego kasa, jego sprawa co z nią robi. Jeden lubi dz**ki, drugi piwo inny wydaje parę tysięcy na sprzęt sportowy (np rower za 32 tys zł). Zarobił, wydał jak chciał w "legalny" sposób (można by się sprzeczać w niektórych kwestiach, ale przyjmijmy że zakup był legalny) i nie sądzę, że ktoś ma prawo mu mówić jak ma rozporządzać swoim majątkiem.

zonk

2010-08-01, 15:54
Po pierwsze mam wrażenie że tutaj zrobił się wysyp gimbusów. Gdzie sie podział dawny sadistic ?

Po drugie skoro tych "rzeczy" nie można zdobyć w tej grze tylko kupić i to od innych graczy, to skąd do ch*ja pana Ci inni gracze to mają ?

Dodus

2010-08-01, 16:50
Pan Fasola napisał/a:


Widzę ty też jesteś nolife skoro porównujesz kradzież jakiejś rzeczy z gry do jakichś ważnych dokumentów. Takie typowe nolifowe argumenty...



Jestes debilem!!
Kradzież to kradzież i nie ważne czy rzeczy z gry, dokument czy cukierki w sklepie. Za kradzież powinna być kara.
Po za tym nie wiem czemu się przypie**alacie, że koleś gra? Zarobi pieniądze kupi sobie itemke inny całość przepije (większości chyba bliżej do drugiego modelu) ale gówno wam do tego.

Lashlo

2010-08-01, 17:47
SQT napisał/a:

Po drugie skoro tych "rzeczy" nie można zdobyć w tej grze tylko kupić i to od innych graczy, to skąd do ch*ja pana Ci inni gracze to mają ?


Można. Ale droprate jest pewnie mały, jak to na każdym globalu.
Więc, komu się pofarci i coś wypadnie to sprzedaję. ;)

zonk

2010-08-01, 19:43
Dodus napisał/a:



Jestes debilem!!
Kradzież to kradzież i nie ważne czy rzeczy z gry, dokument czy cukierki w sklepie. Za kradzież powinna być kara.
Po za tym nie wiem czemu się przypie**alacie, że koleś gra? Zarobi pieniądze kupi sobie itemke inny całość przepije (większości chyba bliżej do drugiego modelu) ale gówno wam do tego.


lepiej poczytaj i dowiedz się że takie coś przeradza się w nałóg, i jak dzieciaki wydawały kieszonkowe na grę, a potem zawalały szkołę i inne dziedziny życia, tak ten koleś, który wiekowo już nie jest dzieckiem może dopiero mieć ciężko w prawdziwym życiu skoro nadal dla niego istnieje tylko wirtualny świat. A takie bajki jak ktoś tu wspomniał że typ może gra godzinę dziennie to nie uwierzę w to....

cyklop28

2010-08-01, 23:07
Diesel9.1 napisał/a:

złodzieje byli, są i będą... każdy z was coś w życiu zaj***ł bądź dopiero ukradnie coś przyszłości... przecież jesteśmy polakami nie?



Grozisz mi?

Jak mawia stara mariola.... Spieeerdaaaalaj

KENTA

2010-08-03, 00:14
SQT napisał/a:

Po drugie skoro tych "rzeczy" nie można zdobyć w tej grze tylko kupić i to od innych graczy, to skąd do ch*ja pana Ci inni gracze to mają ?



Taniej kupić drożej sprzedać ? Ty chyba z Polski nie jesteś.


btw. Grałem w to gówno przez chwilę i wiem że jest tam od ch*ja złodziei(nie wydawałem kasy,sam zdobywałem)

szakal_torun

2010-09-09, 00:24
Talisker napisał/a:

teraz będzie musiał wyjść na dwór, świeże powietrze go zabije...



Oj tam od razu zabije wyjdzie na 15 min na początek z piardem w słoiku i będzie się inhalował co 2 minuty...