18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

protos

2014-01-07, 08:45
Macary napisał/a:



r*chałeś się w toalecie, współczuję. Lepiej by było jak byś napisał, że r*chałeś bez się, ale rozumiem, że sobie szczotkę od kibla w dupala wpychałeś.



A skąd ty wiesz ? Z tobą się nie r*chałem więc nie oceniaj. Zazdrościsz mi bogatego życia sexualnego i tyle :P

-a...........a-

2014-01-07, 12:09
@larrisa
z tego co piszesz to jesteś po prostu niewyżytym k***iszonem. Też jestem kobietą i też mam chłopaka i po prostu to co piszesz jest dla mnie po prostu niepojęte. Teraz się nie dziwię dlaczego faceci mają takie nastawienie jakie mają do kobiet (jak do szmat). Taka z ciebie katoliczka? Aha i dla twojej wiadomości Święta Bożego Narodzenia to nic innego jak zajumane przez katoli święto poganom po to, żeby w pełni wyprzeć chrześcijaństwo z Polski (żeby nam Czesi na dupala nie najechali, dlatego Mieszko I chrzest przyjął i ożenił się z czeską księżniczką Dobrawą), bo dla pogan to było najważniejsze święto w całym roku. Poza tym k***a co choinka i pierogi w barszczu mają do narodzin kolesia, który nie wiadomo czy kiedykolwiek istniał (Biblia to takie samo wiarygodne źródło jak komiksy o superbohaterach). No k***a, nie dość, że to puszczalskie to jeszcze nic nie wie i wierzy w takie bajeczki. :facepalm: Nie przyznawaj się w internetach, że jesteś kobietą, bo mi wstyd przynosisz. :facepalm:

@WilkuDEVGRU
zwracam honor i przepraszam za atak, jak będę miała wolne to wypiję Twoje zdrowie, bo podoba mi się Twój tok myślenia. :piwo:

Aha i jeszcze jedno larrisa: wyzywanie człowieka od biedaków tylko pokazuje jakże twój nędzny poziom. Jakim trzeba być przykrym człowiekiem (a raczej podczłowiekiem), żeby wyzywać kogoś od "biedaków"... Jesteś szmatą fizyczną jak i mentalną. :D

kalibko

2014-01-07, 14:01
gniady jej dosiadł :D

su...........o1

2014-01-07, 14:32
larrisa napisał/a:

nigdy go nie wych*jalam, jedynie zabawialam sie z kobietami, ale przy jego obecnosci lub jego wiedzy:*



To jesteś zwykłą lesbą, a do wszystkich homo to pewnie dobrze wiesz jaki jest stosunek na tym portalu. :kupa:
P.S. a w awatarze to nazywasz cyckami? :D Ja widzę tylko jakieś krowie wymiona cyganki po piętnastym karmieniu. I naprawdę nie masz podstawy do oceniania innych po ich doświadczeniu seksualnym.
Na koniec kulturalne:

Pozdrawiam

Ne...........es

2014-01-07, 18:19
larrisa napisał/a:

milfy są najlepsze. ze wszystkim moich seksów w układzie 2k+1m to właśnie milfy (jedna 35lat, druga koło 40) wspominam najlepiej. z jedną umówiłam się potem na mój jedyny (póki co) lesbijski seks :D młodsze może ładniejsze, ale w ch*j marudne, zanudzić się można. milfy jadą na ostro i lubią eksperymentować. polecam, panowie




jak ci juz wczesniej normalni ludzie napisali: zamknij ta dz**karska morde i wyjdz

ile tu tepych,pustych szmat ostatnio na sadolu sie pojawilo :shock: glupie k***y

protos

2014-01-07, 18:41
@up nie obrazaj dam

Ne...........es

2014-01-07, 20:31
protos napisał/a:

@up nie obrazaj dam



Ty żeś k***a dame widzial :samoboj:

protos

2014-01-07, 21:08
@up a zebys wiedzial prawicowa suko

WilkuDEVGRU

2014-01-07, 23:51
larrisa napisał/a:



no, no, psychologu, widze, ze znasz mnie lepiej, niz ja siebie. nigdy go nie wych*jalam, jedynie zabawialam sie z kobietami, ale przy jego obecnosci lub jego wiedzy:*
ojoj, ateista? a pod choinke co dostales? jak potrawy na boze narodzenie?
nic nie warty to zapewne jestes ty. zaraz pojdziesz na ch*ja warte studia, jakies budownictwo, kolejne kilka lat bedziesz darmozjadem, a po studiach bedziesz r*chany w dupe za 2tysiace miesiecznie. super:)
aha, p*zdaku - wez nie stawiaj spacji przed znakami interpunkcyjnymi, bo to az boli. GL w podbojach seksualnych, pogadamy za 10lat, gdy lozko ci sie znudzi. po co ja w ogole dyskutuje z ludzmi, ktorzy zar*chali z 2,3 razy w swoim nedznym zyciu i jeszcze nie wiedza, co to seks:( na pewno jestem wiecej warta niz ty :* przynajmniej mam zajebista prace i nie jestem na nedznym utrzymaniu rodzicow za 3.5 k miesiecznie na rodzine liczaca piec osob
w ogole wskaz mi miejsce, gdzie napisalam, ze lubie sie r*chac w miejscu publicznym :-) ja akurat tego nie lubie, ale wmawiaj sobie, biedaku

\


Powiem ci tak ,jeżeli mam zarabiać sporo kasy jak to mówisz i mieć taki poziom IQ to już wole być biedny.

Dla twojej wiedzy , mam siostrę młodszą i starsza. Młodsza ma 7 lat , a starsza 23. Moja mamuśka pracuje na czarno bo pie**oli ten j***ny ZUS i uwierz kasy mi nie brakuje , ale też nie jest kolorowo.Mam tylko Mamuśkę i siostry , które bardzo kocham.

Idę jak najbardziej na studia , później po studiach do szkoły oficerskiej i mam zamiar ją ukończyć. Walczę o swoje w życiu i nie zamierzam być r*chany w dupę przez pracodawcę. Pomyśl o tym że większość ludzi po prostu ma różne problemy w życiu i dla niego zarabianie 2k miesięcznie i mieć z czego utrzymać rodzinę to jest coś. Niestety pracę im zabierają takie osoby jak ty , nawet nie chce się domyślać jak dostałaś tą w ch*j zajebistą pracę.


Czytając twoje bzdury , tak uważam że jesteś pusta i mniej warta ode mnie , ponieważ uważasz się za lepszą , a właśnie dzięki mojej "biednej" rodzinie wiem jakie są najważniejsze sprawy w życiu.


W przeciwieństwie do ciebie , chce dostać się do wojska i pomagać ludziom , niestety na Afganistan już nie zdążę. Chciałbym oddać swoje życie w dobrej sprawie jeżeli będzie taka możliwość, a nie zapchać sobie kieszenie kasą i traktować siebie z poniżeniem.

Tak , masz racje kochałem się z dziewczyną 2 razy w życiu . Tylko to były moje dwa najwspanialsze razy i nie robiłem tego bo muszę , bo mam chcice. Dla mnie kobieta która kocham to jest coś więcej niż tylko to czym jest dla ciebie twój partner. Przyznam że mogłem w ch*j razy "r*chać" się jak to mówisz , ponieważ większość kobiet uważa że jestem przystojny , ale naprawdę to nie jest mój cel w życiu .

Pewnie znajdą się osoby które stwierdzą że "chyba mnie poj***ło" ale cóż zrobić , nie moja wina.

P.s : nie pisz mi na PW że to była prowokacja , bo w żadnym wypadku to nie wyglądało na typową chamską prowokacje.



-andromeda-
Dziękuję i ja wypije twoje zdrowie , za to że są kobiety które się jeszcze cenią bardziej niż diament ;)

Kardio_Error

2014-01-07, 23:59
k***a ci nie odpisze bo musi obciągać w kiblu

Ne...........es

2014-01-08, 00:22
protos napisał/a:

@up a zebys wiedzial prawicowa suko



zastanawiam sie czy jestes pantoflarzem, czy jakas kobiecą k***ą co sie podszywa na sadolu jako facet ^^ tak czy siak, masz zdjecie jakiegos cwe*a wiec ci powiem wprost: nie sraj tyle z bolu dupy, i sie odpie**ol ;-)

a i btw. @protos przestan mnie sledzic na sadolu, i odpisywac na kazdego komenta hejtem. nie masz nic lepszego do roboty glupia p*zdo?

rozkurwioinator

2014-01-08, 06:07
k***a jaki wstyd mieszkać w tym mieście myślałem masa pedałów w rurkach to już źle ale k***a to już powoli zaczyna miasto przeistaczać w Radom, albo gorzej .....W SOSNOWIEC :cry: :shock:

WepShot

2014-01-08, 16:49
Szczecin, Brazyliczyk,, Bogaty, Wyr*chał... follow..... Pogoń.... Hernâni?
:banany:

protos

2014-01-09, 23:32
Nexures napisał/a:



zastanawiam sie czy jestes pantoflarzem, czy jakas kobiecą k***ą co sie podszywa na sadolu jako facet ^^ tak czy siak, masz zdjecie jakiegos cwe*a wiec ci powiem wprost: nie sraj tyle z bolu dupy, i sie odpie**ol ;-)

a i btw. @protos przestan mnie sledzic na sadolu, i odpisywac na kazdego komenta hejtem. nie masz nic lepszego do roboty glupia p*zdo?



k***a nie mam co robić tylko Ciebie śledzić ... opanuj się.
To moje zdjęcie na awatarze. A śledzisz to ty mnie a nie ja Ciebie.