18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ne...........es

2014-01-06, 17:14
tradycyjnie: "kobiety" naszych czasow :mrgreen:

ma...........80

2014-01-06, 17:17
Przystojny i bogaty brazylijczyk w toalecie... ja pie**ole. Nawet BongMan nie wymyśliłby takiej histerii.


-a...........a-

2014-01-06, 17:19
nie wiem kto głupszy: laska, która napisała tego hejta, k***iszon, który się puścił w kiblu czy banda jełopów, która polubiła tego hejta. :facepalm:

ellsworth

2014-01-06, 17:35
Jak można w publicznym kiblu?!? Ja się tam brzydzę drzwi dotknąć, a oni... aż sie niedobrze robi.

WilkuDEVGRU

2014-01-06, 17:39
Ja pie**ole

Weź tutaj znajdź jakąś porządną dziewczynę . Widzisz taka fajna z ładnym uśmiechem i sympatycznym wyrazem twarzy , a później okazuje się że j***ła się na prawo i na lewo . Osobiście jakbym spotkał taka laskę to z chęcią bym jej zaj***ł , no ale kobiet nie można w ten sposób tykać , nawet takich szmat.

Osobiście uważam że kobieta powinna być niewinna dziewoją , a nie pie**olnięta szmata która myśli że może uprawiać seks dla zabawy i chęci z byle kim. Jak już ma taka chcice to niech idzie do dobrego kumpla , to jest mniej chore.

Jeżeli tamta myślała że naprawdę tamten ja zerżnie i będą się kochali do końca życia i będzie romantycznie, to naprawdę musi mieć ubogie IQ .

Zresztą , większość kobiet to głupie c**y i tyle. Znacie jakąś dziewice w wieku 18 lat ? Bo ja nie za bardzo .


Dziewczyno jeżeli myślisz że jak masz chłopaka i po miesiącu czy dwóch prześpisz się z nim i myślisz że go to zatrzyma i będziecie razem do końca twojego zeszmaconego życia to jesteś w błędzie . Właśnie bardziej taka szmata odstrasza jako partnerka , ale za to można z nią być bo przynajmniej robi loda i przyjmuje na twarz "z miłości"

me...........wa

2014-01-06, 18:14
A dajcie wy spokój... Chodzicie do obory i narzekacie, że świnie tam są... Facet jak jest mądry, to wie, gdzie szukać normalnych kobiet.

Albo jak je rozpoznać

_Radzias

2014-01-06, 18:26
bialyidumny napisał/a:

widzisz i nie grzmisz -.-



Widzę, widzę. Tylko że k***a plastik prądu nie przewodzi !!!

maddog77

2014-01-06, 18:35
Szczecin przeprasza za wyżej wymienioną.

wÃ...........da

2014-01-06, 18:52
ona się z nim kochała a on ją rżną

larrisa

2014-01-06, 19:14
jarasz napisał/a:

kochała się w toalecie... dama k***a




nie, żebym broniła puszczających się na prawo i lewo dziewczyn (tymi gardzę), ale co jest złego w samym seksie w toalecie? nawet nie wiesz, ile osób ma fantazję, by bzykać się w miejscu publicznym lub po prostu mają taką chcicę, że zostaje im toaleta. uwierz mi, że więcej odgłosów z kibla słyszałam w restauracjach uznawanych za ekskluzywne, niż w jakichś studenckich klubach. w większości przypadków tych seksiarzy z restauracji to były małżeństwa czy jakieś pary (gpsy na palcach, ich rozmowa, którą podsłuchałam, zachowanie itd.). gdybyś przeszedł obok takiej kobiety, to uznałbyś ją za prawdziwą damę, a nawet nie potrafisz sobie wyobrazić, co ona robi ze swoim facetem ;) seks tylko w łóżku? to dopiero musi być nuda

-a...........a-

2014-01-06, 19:42
WilkuDEVGRU napisał/a:


Zresztą , większość kobiet to głupie c**y i tyle. Znacie jakąś dziewice w wieku 18 lat ? Bo ja nie za bardzo .



A ja znam starsze niż 18 lat. Są ładne i inteligentne, ale nie pójdą z byle kim do łóżka. Bo nie dla psa kiełbasa. 8-)

Poza tym nie ogarniam: facet może bzykać, a laska to co, ma trzymać do ślubu? No chyba cię człowieku poj***ło.

su...........o1

2014-01-06, 20:03
larrisa napisał/a:

seks tylko w łóżku? to dopiero musi być nuda



To ja tam wolę być już nudziarzem i robić to we własnym i czystym łóżku niż w miejscu, gdzie ktoś przed chwilą srał. Wszy łonowe/żółtaczka tam w gratisie?

WilkuDEVGRU

2014-01-06, 20:09
-andromeda- napisał/a:



A ja znam starsze niż 18 lat. Są ładne i inteligentne, ale nie pójdą z byle kim do łóżka. Bo nie dla psa kiełbasa. 8-)

Poza tym nie ogarniam: facet może bzykać, a laska to co, ma trzymać do ślubu? No chyba cię człowieku poj***ło.



A czy ktoś tutaj mówi że facet może?

Sam pierwszy raz zrobiłem z dziewczyną którą kocham ,a było to nawet niedawno . Rzuciła mnie , przykre ale prawdziwe. Miałem od tamtej sytuacji wiele propozycji , ale uwierz jakoś nie miałem ochoty i po prostu uważam że facet też powinien mieć swoją godność .
Facet który puszcza się ze szmatami sam staje się szmatą.

Możecie się panowie nie zgodzić ale takie moje zdanie .

Chcecie to r*chajcie , nie chcecie to nie . Nic mnie to nie obchodzi.
To że znasz dziewice to można chwalić ,ale naprawdę to rzadkość w naszym świecie .

Przeważnie hormony wygrywają nad zdrowym rozsądkiem

larrisa

2014-01-06, 20:14
supergrzybo1 napisał/a:



To ja tam wolę być już nudziarzem i robić to we własnym i czystym łóżku niż w miejscu, gdzie ktoś przed chwilą srał. Wszy łonowe/żółtaczka tam w gratisie?



r*chając się w publicznej toalecie czy w innym miejscu, to tylko robisz to na stojąco, no chyba że uważasz, że tak też łatwo złapiesz <ok>
w ogóle żółtaczka :_______DDDDD
hpv i wszy owszem, ale tym się możesz zarazić poprzez dotknięcie klamki czy pod prysznicem na basenie, ale z tą żółtaczką to cię jebie ostro