18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WilkuDEVGRU

2014-01-06, 20:18
supergrzybo1 napisał/a:



To ja tam wolę być już nudziarzem i robić to we własnym i czystym łóżku niż w miejscu, gdzie ktoś przed chwilą srał. Wszy łonowe/żółtaczka tam w gratisie?



Przeczytać i popatrzeć na avatar. Od razu można wywnioskować że to jakaś niewyżyta cichodajka, jeżeli preferuje takie miejsca jak publiczny kibel .Dziewczyno można to robić w toalecie , ale osobiście wolałbym żeby to byłą moja toaleta i żeby to miało jakiś charakter ,a nie łatwe i szybkie dochodzenie do orgazmu bo ludzie czekaja w kolejce do klopa.

larrisa

2014-01-06, 20:26
WilkuDEVGRU napisał/a:



Przeczytać i popatrzeć na avatar. Od razu można wywnioskować że to jakaś niewyżyta cichodajka, jeżeli preferuje takie miejsca jak publiczny kibel .Dziewczyno można to robić w toalecie , ale osobiście wolałbym żeby to byłą moja toaleta i żeby to miało jakiś charakter ,a nie łatwe i szybkie dochodzenie do orgazmu bo ludzie czekaja w kolejce do klopa.



spoko, jestem 2lata w związku, tępy gniocie. masz 18 lat, gówno wiesz o seksie, za 5,10 lub 15 lat dopiero zobaczysz, co cię kręci w łózku i żebyś się k***a nie zdziwił, jak to będą miejsca publiczne. miałeś tych stosunków pewnie kilka w tym swoim krótkim życiu i dla ciebie zwykłe "po bożemu" to coś wielkiego. będąc długo w związku szuka się czegoś innego i to zrozumiesz po czasie. w ogóle piszesz "osobiście wolę", czyli ch*j ci do tego, co kto lubi, a akurat seks w miejscu publicznym to fantazja wielu osób i nie ma to nic wspólnego z cichodajstwem. a co do cycek, to skoro przeszkadzają ci balony, to chyba strony pomyliłeś

su...........o1

2014-01-06, 21:07
Cytat:

hpv i wszy owszem, ale tym się możesz zarazić poprzez dotknięcie klamki czy pod prysznicem na basenie, ale z tą żółtaczką to cię jebie ostro



Prawdę mówiąc... w dupie mam czym, czy żółtaczką czy diabli wiedzą czym, ale nie muszę mieć dyplomu z medycyny, żeby wiedzieć, że jest to potencjalna groźba złapania niechcący jakiegoś syfu. O inhalowaniu się publicznym gównem nie wspominając.

larrisa

2014-01-06, 21:26
supergrzybo1 napisał/a:



Prawdę mówiąc... w dupie mam czym, czy żółtaczką czy diabli wiedzą czym, ale nie muszę mieć dyplomu z medycyny, żeby wiedzieć, że jest to potencjalna groźba złapania niechcący jakiegoś syfu. O inhalowaniu się publicznym gównem nie wspominając.



no to ty kurde mocny twardziel jesteś, skoro nigdy nie korzystałeś z publicznej toalety (bo, wnioskując po twoich obawach przed syfem, boisz się stać w kiblu). pewnie wyjeżdżając na wycieczki też nie sikałeś i nie robiłeś kupy przez dwa tygodnie. klamki pewnie zawsze otwierasz w rękawiczkach. na basenie pewnie nigdy nie byłeś, bo taki jesteś ostrożny! no, no - szacun.
aha, pocieszę cię - ponad połowa facetów ma hpv :* może i ty go masz!:')

Clint_Eastwood

2014-01-06, 21:32
Fakt to i prawda powszechnie znana..polka chętnie poleci na czarnego banana....

Drodzy sadole , jak widzimy zaistniały tu aż dwa(!) czynniki decydujące o zjawisku tak zwanego dania dupy:
-obcokrajowiec
-bogaty
Dziękuję ,dobranoc.

su...........o1

2014-01-06, 21:48
larrisa napisał/a:

no to ty kurde mocny twardziel jesteś, skoro nigdy nie korzystałeś z publicznej toalety (bo, wnioskując po twoich obawach przed syfem, boisz się stać w kiblu). pewnie wyjeżdżając na wycieczki też nie sikałeś i nie robiłeś kupy przez dwa tygodnie. no, no - szacun.



Po prostu cenię sobie seks w warunkach higienicznych (bo o tym jest mowa - o seksie w kontekście publicznego kibla, a nie o samym korzystaniu z kibla w celu, w jakim rzeczywiście powstał?).

larrisa

2014-01-06, 21:56
supergrzybo1 napisał/a:



Po prostu cenię sobie seks w warunkach higienicznych (bo o tym jest mowa - o seksie w kontekście publicznego kibla, a nie o samym korzystaniu z kibla w celu, w jakim rzeczywiście powstał?).


a ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem? pisałam, że takie numerki są na stojąco. jedyne, czego dotykasz, to podłogi butem, czyścioszku
poza tym wiadomo, że jesteś obleśny po tym stwierdzeniu że masz w dupie, co możesz złapać. oznacza to, żegówno wiesz o tych chorobach. nie wiesz, czym gdzie się zarazisz, więc zapewne hpv w tobie pływa już od dawien dawna

WilkuDEVGRU

2014-01-06, 23:50
larrisa napisał/a:



za 5,10 lub 15 lat dopiero zobaczysz, co cię kręci w łózku i żebyś się k***a nie zdziwił



Patrząc na twój wiek , jak już chcesz mi wypominać , to niezła kurewka z ciebie . Co z tego że masz chłopa , jak pewnie nie raz miałaś ochotę go wych*jać .

Sex po bożemu ? Nie w moim wykonaniu , ateista nie może robić tego po bożemu ;)

Po za tym nie unoś się tak , jesteś tylko zwyczajna nic nie warta istotą na tym świecie . Jesteś kobietą i tyle mi starczy żeby sprostować cała twoja wypowiedź .

protos

2014-01-07, 00:48
Się podniecacie ja już r*chałem się i w toalecie i w samochodzie i w parku i na imprezie grupowo, w kinie też a i w samolocie też raz się udało w toalecie to zrobić. Życie trzeba sobie urozmaicać :D nie ważne czy jesteś katolikiem, faszystą czy ateistą.

Kardio_Error

2014-01-07, 00:51
nie ma to jak r*chać przy odgłosach pierdów lecących z kabiny obok... i te zapaszki ehhh


nie no same k***y

Riva

2014-01-07, 01:06
kickyourheadoff napisał/a:

Aż dziwne, że nie z Radomia, Sosnowca lub Łodzi



Bo z Łodzi pochodzą tylko szanujące się kobiety,a przynajmniej ja tylko takie znam

Macary

2014-01-07, 06:51
protos napisał/a:

Się podniecacie ja już r*chałem się i w toalecie i w samochodzie i w parku i na imprezie grupowo, w kinie też a i w samolocie też raz się udało w toalecie to zrobić. Życie trzeba sobie urozmaicać :D nie ważne czy jesteś katolikiem, faszystą czy ateistą.



r*chałeś się w toalecie, współczuję. Lepiej by było jak byś napisał, że r*chałeś bez się, ale rozumiem, że sobie szczotkę od kibla w dupala wpychałeś.

WilkuDEVGRU

2014-01-07, 07:18
Macary napisał/a:



r*chałeś się w toalecie, współczuję. Lepiej by było jak byś napisał, że r*chałeś bez się, ale rozumiem, że sobie szczotkę od kibla w dupala wpychałeś.




Gościu przecież wiadomo że ściemnia. Zobacz na jego profilowe

larrisa

2014-01-07, 08:22
WilkuDEVGRU napisał/a:



Patrząc na twój wiek , jak już chcesz mi wypominać , to niezła kurewka z ciebie . Co z tego że masz chłopa , jak pewnie nie raz miałaś ochotę go wych*jać .

Sex po bożemu ? Nie w moim wykonaniu , ateista nie może robić tego po bożemu ;)

Po za tym nie unoś się tak , jesteś tylko zwyczajna nic nie warta istotą na tym świecie . Jesteś kobietą i tyle mi starczy żeby sprostować cała twoja wypowiedź .



no, no, psychologu, widze, ze znasz mnie lepiej, niz ja siebie. nigdy go nie wych*jalam, jedynie zabawialam sie z kobietami, ale przy jego obecnosci lub jego wiedzy:*
ojoj, ateista? a pod choinke co dostales? jak potrawy na boze narodzenie?
nic nie warty to zapewne jestes ty. zaraz pojdziesz na ch*ja warte studia, jakies budownictwo, kolejne kilka lat bedziesz darmozjadem, a po studiach bedziesz r*chany w dupe za 2tysiace miesiecznie. super:)
aha, p*zdaku - wez nie stawiaj spacji przed znakami interpunkcyjnymi, bo to az boli. GL w podbojach seksualnych, pogadamy za 10lat, gdy lozko ci sie znudzi. po co ja w ogole dyskutuje z ludzmi, ktorzy zar*chali z 2,3 razy w swoim nedznym zyciu i jeszcze nie wiedza, co to seks:( na pewno jestem wiecej warta niz ty :* przynajmniej mam zajebista prace i nie jestem na nedznym utrzymaniu rodzicow za 3.5 k miesiecznie na rodzine liczaca piec osob
w ogole wskaz mi miejsce, gdzie napisalam, ze lubie sie r*chac w miejscu publicznym :-) ja akurat tego nie lubie, ale wmawiaj sobie, biedaku