18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hej córcia, zabijemy się?

Flodzia • 2021-05-29, 14:52

Pożegnaj się z tatą i w drogę.


[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2021-05-30, 00:54 ]
Autentyczność filmu potwierdzona linkiem dzięki użytkownikowi PowerBoBass, (klik)

Olashenco

2021-05-30, 15:23
Oglądam wszystko jak leci na sadolu, ale to gówno to już popie**olona akcja i przeada :shock:

raval87

2021-05-30, 16:13
goral__ napisał/a:

ja pie**ole!!!
jestem tutaj długo, widziałem wszystko, od odcinanych kończyn po wkładanie cukinii do dupy ale takie akcje powodują u mnie taki żal i smutek jak nic na świecie.
Jak można zabić takie istnienie ?
Przecież takie dziecko nawet w życiu nie pomyślało o nikim negatywnie, a jedyny błąd to taki, że się urodziło w niewłaściwym miejscu i zapewnie czasie.
Ja pie**ole no gdzie jest bóg k***a:(



spokojnie, dzieciak przeżył bez większego uszczerbku. l Klientka też przeżyła a policja chce dla niej aresztu.

ProVVe

2021-05-30, 17:15
Eee u nas tez w Pl takie akcje były. Jedyne co mnie zastanawia to co czuja takie osoby do podkreślam swojego dzieciaka. Musi wpakowac milion kcal wysiłku, czasu, kasy no wszystkiego... Do psa czy innego stwora się człowiek przywiązuję, a tutaj masz coś stworzonego przez siebie, a mimo to chcesz mu strzelić "siatę". Przysięgam pomyliłem drogi w zyciu i badanie takich osób czy seryjnych morderców to byłaby moja nowa ścieżka. Tylko k***a musiałaby przeżyć

saikomiki

2021-05-30, 17:22
fotelik dziecięcy i miejsce za kierowcą nie pomogły?

San.Escobar

2021-05-30, 17:23
[quote="Yena"][quote="sens_"]
Nie ma kuźwa kto jest gorszy. I faceci i kobiety dają popalić. Równo, k***a. Obie strony. Dlatego debatowanie nad tym ma taki sens jak u k***y stringi. Pojebów nie brakuje. Parę lat temu była sprawa że jakiś wana be policeman zadźgał rodziców swojej eks i ranił dziewczynę w brzuch w 8 miesiącu ciąży. Bo zaj***niec nie chciał zostać tatą. Dziecko urodziło się żywe i zmarło po 2 miesiącach. Użalam się teraz i pie**olę że wszyscy faceci są źli? Nie. Bo nie są.
San.Escobar napisał/a:


Jak się patrzy pannie w pierwszej kolejności na dupę a nie na charakter to nie ma co biadolić, że później obciąga wszystkim kolegom dookoła.



Nie rozumiem. Wychodzi na to, że każdy przystojniak też ma lizać każdą p*zdę? Jakoś tak nie mamy. Także babsztylu zamknij już mordę, fakty zostaną faktami. Wiadomo, że i jedna i druga strona dopuszcza się zdrady, problem w tym, że 75% to kobiety i jeszcze k***a więcej praw chcecie. Jezu jak ja chciałbym żeby równouprawnienie faktycznie miało miejsce.
Przepraszam , że tak powiedziałem.

Yena

2021-05-30, 17:39
[quote="Xson33333"][quote="Yena"][quote="Xson33333"][quote="Yena"]
Uuuu.... uuuuu.... za k***ienie się zabierasz? No to grubo stulejarzu, widzę że Twój komentarz życia. Masz ból dupy bo za bardzo Ci pojechałam czy zbyt intensywnie bawiłeś się z kolegami? XD
Xson33333 napisał/a:


pokaż cycki lepiej, bo i tak nic błyskotliwego do powiedzenia nie masz



Cóż, ostatnie cycki które widziałeś w życiu i tak zostaną cyckami twojej mamusi.

[quote="San.Escobar"][quote="Yena"]
sens_ napisał/a:


Nie ma kuźwa kto jest gorszy. I faceci i kobiety dają popalić. Równo, k***a. Obie strony. Dlatego debatowanie nad tym ma taki sens jak u k***y stringi. Pojebów nie brakuje. Parę lat temu była sprawa że jakiś wana be policeman zadźgał rodziców swojej eks i ranił dziewczynę w brzuch w 8 miesiącu ciąży. Bo zaj***niec nie chciał zostać tatą. Dziecko urodziło się żywe i zmarło po 2 miesiącach. Użalam się teraz i pie**olę że wszyscy faceci są źli? Nie. Bo nie są.
Nie rozumiem. Wychodzi na to, że każdy przystojniak też ma lizać każdą p*zdę? Jakoś tak nie mamy. Także babsztylu zamknij już mordę, fakty zostaną faktami. Wiadomo, że i jedna i druga strona dopuszcza się zdrady, problem w tym, że 75% to kobiety i jeszcze k***a więcej praw chcecie. Jezu jak ja chciałbym żeby równouprawnienie faktycznie miało miejsce.
Przepraszam , że tak powiedziałem.



Zamknąć mordę możesz Ty. Gówno mnie obchodzi że jesteś rogaczem i nie radzisz sobie z kobietami, wcale mi się nie chce czytać twoich gorzkich żali. Jak masz problem to zamień sadola na terapeutę, a nie żal się randomom z internetu.

drmabuse71

2021-05-30, 20:45
a mi się wydaje, że to próba przekonania tatusia, aby jechał spokojnie z rodziną w samochodzie.

jak widać próba nie zdała egzaminu.

MordaWKubełSzmato

2021-05-30, 21:26
[Magik] napisał/a:

Niech sie glupia c**a sama zajebie ale co jej dzieciak zrobil... szkoda ze nie przezyla, chetnie bym popatrzyl jak dostaje deskoterapie i strzal w ten pusty leb



co, spinasz dupe bo ci r*chanie zaj***ła, pedofilu?

szpachla997

2021-05-31, 16:23
Szmacie nawet nagrobka bym nie postawił , dziecka szkoda :( a Kórwa niech bedzie teraz j***na przez bezlebuba w dupsko na 5 batów!

DirtyRay

2021-06-01, 10:43
Zwróćcie uwagę na wygląd i kolor fotelika dla dziecka. Ten na którym siedzi dziewczynka jest w skali szarości oraz zagłówek ma białe boczki i szary środek gdy ten na nagraniu z wypadku posiada wyraźne białe detale po środku (siedzisko i plecki). Dodatkowo na nagraniu widać że na foteliku koło lewej ręki dziewczynki (na nagraniu prawa strona) widać wyraźnie instrukcję dot. Poduszek powietrznych i ułożenia fotelika.. na tym drugim już tego nie ma.

Oczywiście nie jestem śledczym ale rzuciło mi się to w oczy.. szczególnie po wejściu w link..

Mam nadzieję że to fake.. :roll:

eb

2021-06-01, 21:56
Od dzieci wara wy szmaty!!!!!