18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hej córcia, zabijemy się?

Flodzia • 2021-05-29, 14:52

Pożegnaj się z tatą i w drogę.


[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2021-05-30, 00:54 ]
Autentyczność filmu potwierdzona linkiem dzięki użytkownikowi PowerBoBass, (klik)

Payan

2021-05-29, 17:50
Tatuś ku*asiarz musiał zdradzić. A szmata innego rozwiązania nie widziała, jak zaj***ć siebie i dziecko.

Bonifacy69

2021-05-29, 17:51
Szkoda tych służb że taka c**a im roboty dołożyła. Dzieciaka też bo co komu winne że matkę idiotkę miała.

matek87

2021-05-29, 17:52
Que stupida vjeja loca de puta madre, descarada ascerosa

Exclip

2021-05-29, 17:52
Co za poj***na kretynka

luxpiotr

2021-05-29, 18:04
matek87 napisał/a:

Que stupida vjeja loca de puta madre, descarada ascerosa



Nie wiem co mówisz ale się zgadzam

dejwid092

2021-05-29, 18:05
Taka szmata powinna przeżyć ale sparaliżowana do końca życia z pełną świadomością. Chciała się zabić krzyż na drogę ale ciągnąć za sobą dziecko to już nie kobieta to nawet nie k***a. Tfu na jej grób

San.Escobar

2021-05-29, 18:14
[quote="Yena"]
Zasysacz napisał/a:

Choroba psychiczna ale jako stały element u większość kobiet coś z głową, wcale mnie to nie dziwi. Potrafią zrobić absolutnie wszystko aby uprzykrzyć zycie dla byłego faceta. A nie daj bóg ten ignoruje jej zaczepki albo co gorsza wiedzie lepsze życie po rozwodzie, to juz absolutny amok.
I chyba tylko kobieta potrafi tak perfidnie dziecko nastawiać przeciw ojcu, wiem bo widziałem takie zachowanie wielokrotnie i nigdy od strony faceta.[/quote
Skończ pie**olić.



gorzej, że nie jest jedynym, który widział jak ludzie potrafią być ścierwem dla byłej miłości i faktoza.. w drugą stronę jeszcze się nie spotkałem. Podobnie ze zdradami, a całe dzieciństwo w TV i wszędzie to faceci byli tymi co robią krok w bok. Nie mówię, że takich nie ma, ale znam jednego i to z widzenia i całkiem sporo zdradzających dam :)

Bourbonable

2021-05-29, 18:26
@Flodzia zakłamana Franco jednak sp***oliłaś jakoś z tego fotelika.

sens_

2021-05-29, 18:32
[quote="Yena"]
Zasysacz napisał/a:

Choroba psychiczna ale jako stały element u większość kobiet coś z głową, wcale mnie to nie dziwi. Potrafią zrobić absolutnie wszystko aby uprzykrzyć zycie dla byłego faceta. A nie daj bóg ten ignoruje jej zaczepki albo co gorsza wiedzie lepsze życie po rozwodzie, to juz absolutny amok.
I chyba tylko kobieta potrafi tak perfidnie dziecko nastawiać przeciw ojcu, wiem bo widziałem takie zachowanie wielokrotnie i nigdy od strony faceta.[/quote
Skończ pie**olić.



Niestety ma rację baby to przebrzydłe manipulatorki

ad3k77

2021-05-29, 18:34
Przecież widać, że to nie ten sam fotelik. Ten na wypadku ma białe wstawki. Ale mimo wszystko jeśli to prawda to j***ć takie idiotki. Brak słów.

qfeel

2021-05-29, 18:34
[quote="San.Escobar"]
Yena napisał/a:


gorzej, że nie jest jedynym, który widział jak ludzie potrafią być ścierwem dla byłej miłości i faktoza.. w drugą stronę jeszcze się nie spotkałem. Podobnie ze zdradami, a całe dzieciństwo w TV i wszędzie to faceci byli tymi co robią krok w bok. Nie mówię, że takich nie ma, ale znam jednego i to z widzenia i całkiem sporo zdradzających dam



One nie zdradzają... One przeżywają przygodę, etc. itp, itd...

Flodzia

2021-05-29, 18:54
ad3k77 napisał/a:

Przecież widać, że to nie ten sam fotelik. Ten na wypadku ma białe wstawki.


Przyjrzyj się uważnie i porównaj jeszcze raz :-P

LubięFacetów

2021-05-29, 19:08
Co za fejk. Kto niby wrzucił to nagranie do Internetów?

~Angel

2021-05-29, 19:30
Karmazon napisał/a:

Ścierwo pie**olone. Widać po ryju że psychiczne gówno.



Matka też normalna się nie wydaje :krejzi: