18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hej córcia, zabijemy się?

Flodzia • 2021-05-29, 14:52

Pożegnaj się z tatą i w drogę.


[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2021-05-30, 00:54 ]
Autentyczność filmu potwierdzona linkiem dzięki użytkownikowi PowerBoBass, (klik)

Yena

2021-05-29, 23:27
[quote="Xson33333"][quote="Yena"]
Xson33333 napisał/a:


Masz rację, walę na klawiaturę i nawet po sobie nie sprzątam, wołam mamusie żeby za mnie to robiła
Co u twojego bety? trzyma się, lepiej się mu przyjrzyj bo z taką durną kwoką żaden nie wytrzyma



A u mojego spoko, jedzie na poligon. To jak to z Tobą jest, mieszkasz z mamusią bo jesteś przegrywem, czy 14 letnim gówniakiem? Alfo interneów XD XD XD

polakwrocek

2021-05-29, 23:36
Co się spinacie ? Dla lewaka to tylko późna aborcja płodu połączona z samo-eutanazją. Wszystko zgodne z progresywnym poglądem na świat.

Rob3rt88

2021-05-29, 23:38
jestem poj***ny, i to mocno , zajebac dziecko(nie wlasne, chociaz moze wlasne tez) to nie problem dla mnie dla korzysci dla wlasnego zycia.

Jednak nigdy nie zrozumie jak mozna zabic WLASNE dziecko z zemsty na kims.... k***a, nie pojmuje

barosz

2021-05-30, 00:01
Powiem Wam moi mili sadole, że włączyłem ten filmik z nadzieją, że mała przeżyła. Nie wiem dlaczego ale cały czas liczę, że mimo wszystko matka zapięła dzieciaka i jakoś się jej udało. Wiem, wiem... gadanie "tatusia" , ale tak mam córkę i jak wyobrażę sobie moją córkę (niespełna 2L) w takiej sytuacji to aż mnie w gardle ściska.

Xs...........33

2021-05-30, 00:24
[quote="Yena"][quote="Xson33333"]
Yena napisał/a:


A u mojego spoko, jedzie na poligon. To jak to z Tobą jest, mieszkasz z mamusią bo jesteś przegrywem, czy 14 letnim gówniakiem? Alfo interneów XD XD XD



On na poligon, a ty się będziesz k***ić z menelami z pod sklepu xD

Yena

2021-05-30, 01:03
[quote="Xson33333"][quote="Yena"]
Xson33333 napisał/a:


On na poligon, a ty się będziesz k***ić z menelami z pod sklepu xD



Uuuu.... uuuuu.... za k***ienie się zabierasz? No to grubo stulejarzu, widzę że Twój komentarz życia. Masz ból dupy bo za bardzo Ci pojechałam czy zbyt intensywnie bawiłeś się z kolegami? XD

[quote="Xson33333"][quote="Yena"]
Xson33333 napisał/a:


On na poligon, a ty się będziesz k***ić z menelami z pod sklepu xD



Uuuu.... uuuu.... za k#rwie nie się zabierasz? Widzę że twój komentarz życia. Masz ból d@py bo za bardzo Ci pojechałam czy zbyt intensywnie bawiłeś się z kolegami i zwieracze puszczają? XD

masternik

2021-05-30, 01:38
Z artykułu wynika że dziecko przeżyło! Matka też oby miała teraz piekło na ziemi...

PaleStale

2021-05-30, 01:41
szkoda dziecka , taka murzyńska k***a nawet nie zasługuje żeby żyć . karmili czarną k***e z procy oby spotkało ją tą samą


Tuco

2021-05-30, 01:44
Zasysacz napisał/a:

Choroba psychiczna ale jako stały element u większość kobiet coś z głową, wcale mnie to nie dziwi. Potrafią zrobić absolutnie wszystko aby uprzykrzyć zycie dla byłego faceta. A nie daj bóg ten ignoruje jej zaczepki albo co gorsza wiedzie lepsze życie po rozwodzie, to juz absolutny amok.
I chyba tylko kobieta potrafi tak perfidnie dziecko nastawiać przeciw ojcu, wiem bo widziałem takie zachowanie wielokrotnie i nigdy od strony faceta.


My używamy krótkiego "gdzie diabeł nie może, tam babę pośle". Takie to już ma rozmyte znaczenie, ale ja wiem, że to o czym piszesz, najlepiej tłumaczy sens tego przysłowia.
Tak się buntują i żalą j***ne feministki, że stulecia patriarchatu, że chłopcy są be, bo pierdzą, bekają i samo zło, ale prawda jest taka, że wszyscy mamy wśród swoich chore głowy. Póki co, jedynym najlepszym sposobem na spokój jest bycie czujnym na to kim się otacza i unikanie takich chorych jednostek.

xv89

2021-05-30, 03:37
petru23 napisał/a:

Mega poj***na akcja. Aż mi się łapy trzęsą. Mam. Córkę niewiele starsza.
Całe szczęście moja baba nie ma prawka.



Nie żebym Cię straszył, ale jak wsiądziesz za kierownicę bez tego dokumentu, to wbrew pozorom kierownica nie razi prądem, a samo auto nie zawiadamia drogówki, także bez tego dokumentu też można z powodzeniem je prowadzić.

notak

2021-05-30, 06:02
[quote="Yena"]
Zasysacz napisał/a:

Choroba psychiczna ale jako stały element u większość kobiet coś z głową, wcale mnie to nie dziwi. Potrafią zrobić absolutnie wszystko aby uprzykrzyć zycie dla byłego faceta. A nie daj bóg ten ignoruje jej zaczepki albo co gorsza wiedzie lepsze życie po rozwodzie, to juz absolutny amok.
I chyba tylko kobieta potrafi tak perfidnie dziecko nastawiać przeciw ojcu, wiem bo widziałem takie zachowanie wielokrotnie i nigdy od strony faceta.[/quote
Skończ pie**olić.



sama nie pie**ol,
ci którzy mają trochę doświadczenia, wiedzą że większość bab ma coś z deklem

Ay...........ya

2021-05-30, 08:19
Zasysacz napisał/a:

Choroba psychiczna ale jako stały element u większość kobiet coś z głową, wcale mnie to nie dziwi. Potrafią zrobić absolutnie wszystko aby uprzykrzyć zycie dla byłego faceta. A nie daj bóg ten ignoruje jej zaczepki albo co gorsza wiedzie lepsze życie po rozwodzie, to juz absolutny amok.
I chyba tylko kobieta potrafi tak perfidnie dziecko nastawiać przeciw ojcu, wiem bo widziałem takie zachowanie wielokrotnie i nigdy od strony faceta.

Odezwał się zdrowy psychicznie przedstawiciel troskliwych tatusiów i obrońca życia. Wyjmij głowę z tyłka i zaakceptuj fakt, że to nie kwestia płci, tylko kwestia tego, że niezależnie od płci jedni ludzie rodzą się normalni, a drudzy kur*ami. Dlatego są ojcowie i matki, którzy oddaliby życie za dzieciaka, ale są też i tacy, co za cel życia obierają ciupciać wszystko, co się rusza albo uprzykrzać życie innym. Z tym nastawianiem dzieci przeciwko ojcom to ostrożnie - tatusiowie z żyłami wypełnionymi alko codziennie przed polskimi sądami dowodzą, że zła żona nastawia dzieci przeciwko niemu - tylko jakoś tak im umyka fakt, że dzieci musiały chwilę wcześniej uciekać przed naj***nym tatusiem przez okna, bo tatuś zaczął wymachiwać nożem, bo mama nie chciała oddać 500+ na prytki, żebrać o jedzenie u znajomych, widzieć schlanego starego leżącego pod sklepem, a nienawiść, jaką darzą ojca nie ma nic wspólnego z działaniem matki, tylko z sadystycznym zamiłowaniem tatusia do butelki i awantur. Denerwuje mnie to generalizowanie niemiłosiernie - siądzie taki mikropenisek jak ty, co to nigdy za cycka innego, niż ten matki, nie trzymał i wywala teksty, jakie to kobiety ZUE, bo nie obiągają, jak im drzwi otworzy, albo nadal boli dupsko polaniu od mamy, jak kiedyś zepsuł gameboya. Nie przekładaj swoich totalnie chorych doświadczeń na całą płeć. Miałam tatusia, którego w nadal nienawidzę za to, jak niszczył rodzinę, bił nas i okradał - dziś jestem DDA, ale nie jestem tak porąbana jak ty, by uważać, że wszyscy mężczyźni są źli (ty jesteś tylko tępy). Można być takim durniem jak ty i bawić się w generalizowanie - ale można też zaakceptować fakt, że ludzie bywają różni i szukać szczęścia bez wymachiwania szabelką na każdego przedstawiciela "znienawidzonej rasy". Polecam to drugie, jak się człowiek upora ze sobą, to można znaleźć wartościowego partnera (wiadomo już czego unikać w innych ludziach) i zbudować z nim zdrową rodzinę.

A resztki suczy z filmiku powinni zmielić i rzucić jako karmę dla ryb.

ad3k77

2021-05-30, 10:11
Flodzia napisał/a:

Przyjrzyj się uważnie i porównaj jeszcze raz



Racja. A to głupia p*zda. Jak moja była żona.

panar3

2021-05-30, 12:11
Zasysacz napisał/a:

Choroba psychiczna ale jako stały element u większość kobiet coś z głową, wcale mnie to nie dziwi. Potrafią zrobić absolutnie wszystko aby uprzykrzyć zycie dla byłego faceta. A nie daj bóg ten ignoruje jej zaczepki albo co gorsza wiedzie lepsze życie po rozwodzie, to juz absolutny amok.
I chyba tylko kobieta potrafi tak perfidnie dziecko nastawiać przeciw ojcu, wiem bo widziałem takie zachowanie wielokrotnie i nigdy od strony faceta.



Kiedyś tzw. histerię', po ludzku: wściek macicy leczyło się poprzez sterylizację... W tym tu wypadku należałoby wypalić k***ie macicę gorącymi węglami, k***a!

Xs...........33

2021-05-30, 14:54
[quote="Yena"][quote="Xson33333"][quote="Yena"]
Uuuu.... uuuuu.... za k***ienie się zabierasz? No to grubo stulejarzu, widzę że Twój komentarz życia. Masz ból dupy bo za bardzo Ci pojechałam czy zbyt intensywnie bawiłeś się z kolegami? XD
[quote="Xson33333"]
Yena napisał/a:


Uuuu.... uuuu.... za k#rwie nie się zabierasz? Widzę że twój komentarz życia. Masz ból d@py bo za bardzo Ci pojechałam czy zbyt intensywnie bawiłeś się z kolegami i zwieracze puszczają? XD



pokaż cycki lepiej, bo i tak nic błyskotliwego do powiedzenia nie masz