18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Heinrich Himmler o gejach

Tomikchomik1 • 2014-08-08, 22:57
"Krótka wypowiedź Himmlera na temat homosiów.
Co by nie mówić o tym zwierzaku w ludzkiej skórze, miał trochę racji.

"Niektórzy homoseksualiści uważają, że to co oni robią jest ich prywatnym życiem. Lecz życie seksualne nie jest już prywatną sprawą, ponieważ dotyczy przeżycia narodu. (...) Dlatego też wszyscy musimy zrozumieć, że nie możemy tej chorobie pozwolić rozwijać się w Niemczech i musimy ją zwalczać… To jest bardzo ważne, abyśmy ich wytępili, nie z zemsty, ale z konieczności życiowej.”

Henrich Himmler, Reichsfuerher SS. Przemówienie do lejtnantów SS, 1937 rok
"

Szukałem, także raczej nie było, a jeśli już, to możecie mnie poćwiartować, spalić na stosie, a materiał z tego wrzucić na harda, ku uciesze społeczności:)

Liton

2014-08-08, 23:00
Ciekawe czy idąc do komory gazowej jako słowian też byś mu kibicował?

misiorysio

2014-08-08, 23:05
trochę racji? podstawą jego wypowiedzi było założenie że życie seksualne nie jest sprawą prywatną, a z całej tej wypowiedzi aż tak spodobał ci się fragment o pedałach?

Zycie seksualne jest to chyba najbardziej prywatna sprawa jaką możemy mieć.
A całe to pie**olenie o tych pedałach jest już męczące, prawda jest taka, że geje rodzili się, rodzą się i będą się rodzić. Nic na to nie poradzimy, ważne tylko żebyśmy nie pozwolili tym kilku pie**olniętym ciotą które odczuwają potrzebę afiszowania się z własną seksualnością, wejść nam na głowę, a reszta niech robi ze swoimi dupami co chcą, ich srajdziura ich sprawa..

aa...........am

2014-08-08, 23:22
z zycia heinricha jak ktos kiedys o nim nie czytal. byl wegetarianinem, czesto słabł podczas wizyt w obozach, nigdy nie chodzil na egzekucje, bał sie krwi(gdy ja widzial mdlał). mowi sie rowniez o jego zachowaniu ze mogl byc gejem ale mocno sie maskowal. reasumujac nie zwierzak tylko c**a. im ktos bardziej c**owaty tym bardziej zły. takze radze wam uwazac na kumpli ktorych kiedys tyraliscie ;-)

cholonek

2014-08-08, 23:24
Tomikchomik1 napisał/a:

"
Niektórzy homoseksualiści uważają, że to co oni robią jest ich prywatnym życiem. Lecz życie seksualne nie jest już prywatną sprawą, ponieważ dotyczy przeżycia narodu. (...) Dlatego też wszyscy musimy zrozumieć, że nie możemy tej chorobie pozwolić rozwijać się w Niemczech i musimy ją zwalczać… To jest bardzo ważne, abyśmy ich wytępili, nie z zemsty, ale z konieczności życiowej.”


... powiedział Heinrich Himmler, po czym opie**olił gałę Adolfowi. :amused:

żmij

2014-08-08, 23:36
Słowo "homoś" jest strasznie pedalskie. Nie można mówić "pedał"? Po staremu, swojsko.

dubbeat

2014-08-08, 23:42
Heinrich Himmler, to prawdopodobnie największy hipokryta wśród nazistów, jako dowód przytaczam cytat z Wikipedii

"Wyglądał jak przeciętny urzędnik. Miał mizerny wygląd, słaby wzrok i był niewysoki. Inny nazistowski zbrodniarz Albert Forster wyraził się kiedyś o nim: „Gdybym wyglądał tak jak Himmler, nie powiedziałbym ani słowa o rasie”"

Bittone

2014-08-08, 23:48
ja tam do gejów nic nie mam, nawet szacunku ;-)

LatajacyPancernik

2014-08-09, 00:04
Homoseksualiści to też ludzie. Byli i zawsze będą i powinniśmy uszanować ich prawa.

sn...........r9

2014-08-09, 00:08
Całkowicie się nie zgadzam, jestem za tym żeby homosie robili se co chcą we własnym domu, najlepiej tak, aby nikt tego nie widział i nie słyszał. Niestety nadal mamy w jewropie stronnictwa, które chcą z seksualności homosiów uczynić sprawę publiczną, a ponadto narzucić wszystkim swoje poglądy i kontrolować każdą dziedzinę życia swoich poddanych, w zamian zdzierając z nich horrendalnie wysokie podatki. A najzabawniejsze jest to, że wszystkich, którzy się z nimi nie zgadzają, wyzywają od nazistów.

PA...........SM

2014-08-09, 00:26
Za Heinricha Himmlera stawiam kratę zimnego piwa :) To jeden z największych przywódców światowych XX wieku !!! Niech mu ziemia lekką będzie. Amen

Presty

2014-08-09, 00:39
"Niektórzy homoseksualiści uważają, że to co oni robią jest ich prywatnym życiem. Lecz życie seksualne nie jest już prywatną sprawą, ponieważ dotyczy przeżycia narodu."

He, fajnie to brzmi patrząc na zdeklarowanyych singli i koniobijców, którzy cycki widzieli tylko w postaci jpg czy mpg...

Ku...........cz

2014-08-09, 09:39
Najlepsze jest to ilu wśród nich było pedałów :) Tak samo z żydami. Mordowali żydów ale sami w swoich szeregach mieli ich setki

_R...........s_

2014-08-09, 10:27
Nowy autorytet sadola? Rozpie**alacie mnie ludzie, może zacznijcie jeszcze wrzucać mądrości stalina, hitlera, mussoliniego, mao, kima, ks. tiso czy innego z największych zjebów XX wieku?

Podnieca was totalitarny świat, w którym państwo zagląda wam do życia, łóżek i do głów? j***ni k***a debile.

Bankracy

2014-08-09, 10:33
@up ja zaczne wrzucać mądrości kaczyńskiego