18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Heinrich Himmler o gejach

Tomikchomik1 • 2014-08-08, 22:57
"Krótka wypowiedź Himmlera na temat homosiów.
Co by nie mówić o tym zwierzaku w ludzkiej skórze, miał trochę racji.

"Niektórzy homoseksualiści uważają, że to co oni robią jest ich prywatnym życiem. Lecz życie seksualne nie jest już prywatną sprawą, ponieważ dotyczy przeżycia narodu. (...) Dlatego też wszyscy musimy zrozumieć, że nie możemy tej chorobie pozwolić rozwijać się w Niemczech i musimy ją zwalczać… To jest bardzo ważne, abyśmy ich wytępili, nie z zemsty, ale z konieczności życiowej.”

Henrich Himmler, Reichsfuerher SS. Przemówienie do lejtnantów SS, 1937 rok
"

Szukałem, także raczej nie było, a jeśli już, to możecie mnie poćwiartować, spalić na stosie, a materiał z tego wrzucić na harda, ku uciesze społeczności:)

MalinowySasza

2014-08-09, 14:18
Osobiście uważam, że raczej wszyscy powinni rozróżniać pedała od geja, czy murzyna od czarnoskórego. Tak, jestem homofobem w stosunku do pedała biegającego z dildo w dupie przed moim domem, też jestem rasistą w stosunku do murzyna obwieszonego łańcuchami, który żyje z socjalu. Jeśli gej, murzyn są normalnymi osobami, które pracują i nie emancypują swojej odmienności to nie mam nic przeciwko, aby mieć takie osoby za sąsiadów.

blade87

2014-08-09, 14:28
@Liton

Ty k***a "słowianie" naucz się najpierw po polsku pisać...

Oberbol

2014-08-09, 15:28
A w tagach "jedyna prawda" - no k***a... :samoboj:

Zanzazaar

2014-08-09, 15:45
Liton napisał/a:

Ciekawe czy idąc do komory gazowej jako słowian też byś mu kibicował?

Ciekawe, że Polacy skończyli w komorach bo polscy idioci nie potrafili się układać z Hitlerem. A tak niewiele brakowało by nam się nie dostało i jeszcze ruskim dokopać.

Liton

2014-08-09, 16:25
Zanzazaar napisał/a:

Ciekawe, że Polacy skończyli w komorach bo polscy idioci nie potrafili się układać z Hitlerem. A tak niewiele brakowało by nam się nie dostało i jeszcze ruskim dokopać.



Na szczęście rządy w XX leciu międzywojennym składały się z ludzi, którym dzisiejsza władza mogłaby jedynie buty czyścić. Oni nie dali sobie wcisnąć kitu o miłości Hitlera do Polski. :idzwch*j: