18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Heinrich Himmler o gejach

Tomikchomik1 • 2014-08-08, 22:57
"Krótka wypowiedź Himmlera na temat homosiów.
Co by nie mówić o tym zwierzaku w ludzkiej skórze, miał trochę racji.

"Niektórzy homoseksualiści uważają, że to co oni robią jest ich prywatnym życiem. Lecz życie seksualne nie jest już prywatną sprawą, ponieważ dotyczy przeżycia narodu. (...) Dlatego też wszyscy musimy zrozumieć, że nie możemy tej chorobie pozwolić rozwijać się w Niemczech i musimy ją zwalczać… To jest bardzo ważne, abyśmy ich wytępili, nie z zemsty, ale z konieczności życiowej.”

Henrich Himmler, Reichsfuerher SS. Przemówienie do lejtnantów SS, 1937 rok
"

Szukałem, także raczej nie było, a jeśli już, to możecie mnie poćwiartować, spalić na stosie, a materiał z tego wrzucić na harda, ku uciesze społeczności:)

Castagiro

2014-08-09, 10:56
No i jakoś im się nie udało...

midnightc

2014-08-09, 11:08
Na takiej samej zasadzie trzeba by wytępić księży, oni też się nie rozmnażają.

LatajacyPancernik

2014-08-09, 11:09
Himmler to był zbrodniarz wojenny, który nie miał za grosz szacunku do ludzkiego życia, nie mówiąc tutaj o prawach człowieka. Był to beztolerancyjny prostak jakich dużo dzisiaj w świecie.

thewhitestar

2014-08-09, 11:15
Macie k***a idoli, poj***na dzieciarnia...

pa...........lo

2014-08-09, 11:18
Ech. Kolejny "prawiczek", który myśli że dostanie browary za pie**olenie o gejach.
Nudne.

ellsworth

2014-08-09, 11:29
No to wszystkich bezdzietnych również do gazu. W końcu to kwestia "konieczności życiowej". Tomikchomik1, jesteś skończonym idiotą.

gigaherc

2014-08-09, 11:29
1. Czy ta opcja z poćwiartowaniem jest aktualna?
Jeśli tak to prosimy o adres, bo chcemy zrobić u Ciebie małą imprezkę sadoli.

2. Homoseksualizm jest zwykłym zboczeniem, tak samo jak niektórzy lubią orgie tak geje lubią w dupala. Jest to spowodowane skrzywioną psychiką oni się tacy nie rodzą. Tak samo jak np. ludzie z nerwicą lub żołnierze z zespołem stresu postwojennego itp. Leczenie u psychologa powinno pomóc im przezwyciężyć ich traumy i skandaliczne zachowania jak np. uprawianie sexu z tą samą płcią. Homoseksualiści zniząją się do poziomu małp i innych zwierząt które robią to dla przyjemności i są pozbawione zasad moralnych.

3. j***ć nazistów, chociaż byli wytrawnymi sadolami zabawiali się kosztem naszych rodzin, a krzywd wyrządzonych rodzinie się nie zapomina.

To...........sX

2014-08-09, 11:46
Liton napisał/a:

Ciekawe czy idąc do komory gazowej jako słowian też byś mu kibicował?



słowian? A nie k***a słowianin ?

Samudaripen

2014-08-09, 12:43
Przecież badacze nazizmu udowodnili, że Himmler miał nastoletnich kochanków :D Czyli jak każdy homofob był ukrytym gejem :szczerbaty: Oczywiście POlaczki z sadistic'a wyznają swastykę, krzyż oraz orła w koronie więc nie wiedzą co to wolność, bo są tępi i dlatego plują na tęczę LGBTQ.

bloodlikevine

2014-08-09, 12:46
Cwaniak w necie p*zda w świecie ;) już widzę jakbyś tępił homosiów. Przyszłoby Ci stanąć koło takiego i dać mu w morde to byś się zesrał ze strachu bo okazałoby się że jest 2 razy wiekszy od ciebie. Ale za ten post szacun gimbów zyskasz zapewne :d

ksz-ksz

2014-08-09, 13:02
No cóż, zwykła faszystowska gadka. Zakazać, nakazać, skontrolować. Idąc dalej tym tokiem myślenia, ludzie bezpłodni są bezwartościowi. Wyleczyć na siłę się nie da, więc może od ręki zutylizować? Przy okazji kobiety po 45 roku życia też, bo to już dzieci w tym wieku mieć nie będzie, no i dziadków w wieku emerytalnym, bo któremu by się jeszcze chciało? To jest kompletnie chore myślenie.

A poza tym co komu do tego, co kto robi w sypialni? Chce się gość pukać z innym gościem - niech się puka, nic nikomu do tego. Każdy powinien przede wszystkim zająć się sobą, szukać możliwości poprawy siebie, a nie włazić z kopytami i krytykować życie innych. I wszyscy byliby wtedy zadowoleni.

PS: Jeżeli autor tematu uważa, że ten zbrodniarz miał tu rację, to ja bym sobie życzył, żeby autor tematu się jednak nie rozmnożył (chyba, że z czasem zmądrzeje) - jeżeli mamy mieć faszystowski naród, to już lepiej, żeby ten naród nie przetrwał.

Dobrutro

2014-08-09, 13:10
To dlatego najwięcej homoseksualistów i dewiantów było wśród członków SS? Z prostej przyczyny, normalny człowiek cudze preferencje ma gdzieś. A tylko niepewni swojej orientacji seksualnej robią się turbo samcami jakby mieli dwóch ojców.

Zarammoth

2014-08-09, 13:29
Czyli ludzi nie mogących mieć dzieci z powodu niepłodności też należy zabić, bo nie się rozmnożą? A jak ktoś dzieci nie chce mieć i r*cha się wyłącznie w gumce to też do gazu?

Już rzygać się chce od sadisticowych fanów kurdupla z wąsikiem i jego spółki. Ciągłe lizanie tyłka narodowym socjalistom, mordercom naszych przodków. Później nerwy albo nabijanie się, jeśli ktoś nazwie ich faszystami, neonaziolami. Faszyzm w czystej postaci - ingerencja w gospodarkę im nie przeszkadza, byle tylko zacząć ingerować w życie seksualne, moralne, wszelkie prywatne sprawy ludzi. Gorsi niż ci "lewacy", na których napie**alają cały dzień.

Po drugie. Nie widzę żadnych logicznych argumentów przeciw homoseksualizmowi, tylko jakąś chorą fascynację czyimś życiem. Albo czepiają się tego tematu religijni popie**oleńcy, albo łyse bydło, które lubi zapolować na zniewieściałych kolesi, najlepiej 10 vs 1 (oczywiście lesbijki są ok, pod warunkiem, że są ładne, tak?).

Dopóki jakiś homoś osobiście mnie nie wkurzy to nie siedzę cały dzień i nie myślę o tym jak mnie to denerwuje. A nawet gdyby, to i tak nie będę oceniał całej grupy przez wzgląd na tego jednego. I chyba chrześcijańscy hipokryci zapomnieli o wybaczaniu, miłości bliźniego, a jedynie pamiętają o fragmentach, które (po odpowiedniej interpretacji) mogą usprawiedliwić ich agresję i wieczny ból dupy.

Samudaripen

2014-08-09, 13:46
Zarammoth napisał/a:

Czyli ludzi nie mogących mieć dzieci z powodu niepłodności też należy zabić, bo nie się rozmnożą? A jak ktoś dzieci nie chce mieć i r*cha się wyłącznie w gumce to też do gazu?

Już rzygać się chce od sadisticowych fanów kurdupla z wąsikiem i jego spółki. Ciągłe lizanie tyłka narodowym socjalistom, mordercom naszych przodków. Później nerwy albo nabijanie się, jeśli ktoś nazwie ich faszystami, neonaziolami. Faszyzm w czystej postaci - ingerencja w gospodarkę im nie przeszkadza, byle tylko zacząć ingerować w życie seksualne, moralne, wszelkie prywatne sprawy ludzi. Gorsi niż ci "lewacy", na których napie**alają cały dzień.

Po drugie. Nie widzę żadnych logicznych argumentów przeciw homoseksualizmowi, tylko jakąś chorą fascynację czyimś życiem. Albo czepiają się tego tematu religijni popie**oleńcy, albo łyse bydło, które lubi zapolować na zniewieściałych kolesi, najlepiej 10 vs 1 (oczywiście lesbijki są ok, pod warunkiem, że są ładne, tak?).

Dopóki jakiś homoś osobiście mnie nie wkurzy to nie siedzę cały dzień i nie myślę o tym jak mnie to denerwuje. A nawet gdyby, to i tak nie będę oceniał całej grupy przez wzgląd na tego jednego. I chyba chrześcijańscy hipokryci zapomnieli o wybaczaniu, miłości bliźniego, a jedynie pamiętają o fragmentach, które (po odpowiedniej interpretacji) mogą usprawiedliwić ich agresję i wieczny ból dupy.


Po prostu "chopaki" z Narodowe Odrodzenie k***y również chcą penisa w odbyt bo są ukrytymi gejami, ale boją się wpie**olu od ich naj***nych denaturatem starych, którzy są starymi dewiantami, a za komuny byli w ZOMO.

CahirMawrDyffryn

2014-08-09, 13:48
"Esesmanów obowiązuje jedna podstawowa zasada. Musimy postępować uczciwie, przyzwoicie, lojalnie i koleżeńsko wyłącznie wobec ludzi naszej krwi. Nie obchodzi mnie ani na jotę los Rosjanina czy Czecha. Od innych narodów weźmiemy to, co dla naszej krwi przedstawia pewną wartość, porywając, jeżeli to będzie konieczne, ich dzieci i wychowując je tu, pośród nas. Kwestia, czy inne narody żyją w dobrobycie, czy giną z głodu, interesuje mnie tylko pod kątem ich przydatności jako niewolników dla dobra naszej kultury [...] jest mi obojętne, czy dziesięć tysięcy kobiet rosyjskich padnie z wyczerpania przy kopaniu rowów przeciwczołgowych, ważne jest dla mnie tylko to, aby rów przeciwczołgowy, budowany w interesie Niemiec, był gotów [...] My, Niemcy, jesteśmy jedynym narodem na świecie, który przyzwoicie traktuje zwierzęta, i tak również będziemy odnosić się do tych zwierząt ludzkich. Zbrodnią wobec naszej krwi byłoby jednak przejmowanie się ich losem, gdyż nasi synowie i wnukowie stanęliby w obliczu jeszcze trudniejszych zadań [...] Nas obchodzi tylko nasz naród, nasza krew i to jest naszym obowiązkiem. Inne rzeczy nas nie interesują. Chciałbym, żeby członkowie SS zajęli takie stanowisko wobec wszystkich obcych, niegermańskich narodów, zwłaszcza wobec Rosjan... "

"Mein Führer! Moment jest niesympatyczny. Z punktu widzenia historycznego jest jednak błogosławieństwem, że ci Polacy to robią. W ciągu pięciu-sześciu tygodni pokonamy ich. Ale wtedy Warszawa – stolica, głowa, inteligencja tego niegdyś szesnasto-, siedemnastomilionowego narodu Polaków, będzie starta. Tego narodu, który od siedmiuset lat blokuje nam Wschód i od pierwszej bitwy pod Tannenbergiem (Grunwaldem) ciągle nam staje na drodze. Wtedy polski problem dla naszych dzieci i dla wszystkich, którzy po nas przyjdą, a nawet już dla nas – nie będzie dłużej żadnym wielkim problemem historycznym. "


Oto jak was widział was idol. Zróbcie przysługę tak światu jak i waszemu wodzowi- zabijcie się. I świat i wódz o ile jest coś po śmierci będą szczęśliwi z jednego debila/jednego słowiańskiego untermenschen mniej.

Na marginesie, słowem klucz jest tutaj:
"Lecz życie seksualne nie jest już prywatną sprawą, ponieważ dotyczy przeżycia narodu."
Słowa te- jakkolwiek nie wyglądałoby to absurdalnie- należy rozumieć w pełni dosłownie. Seks=robienie dużej ilości aryjskich dzieci. Wyłączać Red Tube, zero antykoncepcji tylko znajdźcie sobie czystorasową aryjkę i zróbcie jej dziecko, tego od was Himmler oczekuje! A nie, moment... wy Słowianie jesteście, jeśli tkniecie aryjkę- zhańbienie rasy...

"Niektórzy homoseksualiści uważają, że to co oni robią jest ich prywatnym życiem. Lecz życie seksualne nie jest już prywatną sprawą, ponieważ dotyczy przeżycia narodu. To jest różnica między zawładnięciem świata a samozniszczeniem. Naród z dużą ilością dzieci może zawładnąć światem. Naród czysty rasowo z niewielką ilością dzieci stoi już jedną nogą w grobie, za pięćdziesiąt lub sto lat nie będzie już istniał. Dlatego też wszyscy musimy zrozumieć, że nie możemy tej chorobie pozwolić rozwijać się w Niemczech i musimy ją zwalczać... To jest bardzo ważne, abyśmy ich wytępili, nie z zemsty, ale z konieczności życiowej."

Nim zaczniecie się popisywać- douczcie się...