18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"He didnt du nuffin" czyli co 4chan wygrzebał

Xsantorii • 2020-06-02, 01:06
Jest to dokument po autopsji georga floyda. Wychodzi na nim że był po mecie i fenatolu cokolwiek to znaczy. Za to z czego co czytałem to najprawdopodobniej przez to nie mógł oddychać a nie przez kolanko policjanta co nam wszystkim zapewnił sadolowy materiał.


No...........iX

2020-06-04, 11:47
To i tak już nie ma znaczenia. Nic nie zaszkodzi jego opinii.
Jest już święty i wzięty na sztandary.
Piszą o nim wiersze, tatuują sobie na plecach, malują na murach.

garota

2020-06-04, 11:49
Recydywista napisał/a:

przeciez k***a po takiej mieszance dragow koles nie byl by w stanie nak***iac sie z psami... przypie**olcie za duza kreche bialego i zalegniecie na j***nym fotelu z p*zda jak w kosmos, a koles na k***a supermixie dal rade stawiac opor .... SICK



Nie ćpiej tyle bo ci się już nawet działanie dragów pie**oli. Gość zrobił taki miks że był j***nym robocopem. Znieczulacze plus pobudzacze. Pobudzony gość który nie czuje bólu, prawie jak nasi po wódzie :)

ho...........zo

2020-06-04, 11:51
Kradzież telewizorów i rozpie**alanie miasta jest zbyt ważne, żeby się przejmować jakimś raportem.

p47

2020-06-04, 11:57
Fentanyl go zalatwil

No...........iX

2020-06-04, 12:14
a może wiedział, że wkrótce umrze i był dobrze znieczulony do zabiegu? ;)




davvv1

2020-06-04, 12:14
No i wszystko jasne to COVID-19 go zabił..

zwierzak30

2020-06-04, 12:23
Tablica Mendelejewa .
Level Black:)

qaz123edc

2020-06-04, 12:41
No i jeszcze koronawirusa miał, ale co to ma wspólnego z czymkolwiek? W sensie że naćpanych metą można teraz mordować w biały dzień?

wilkoala

2020-06-04, 13:06
Nie to że popieram co amerykańskie małpiatki opierdzielają JuEsEj, ale czy my widzieliśmy ten sam filmik?
Mudżyn mógł nawet być pod wpływem soku z gumijagód, a na filmie wyraźnie widać że policjant go z premedytacją zaj***ł.

Asuritta

2020-06-04, 13:15
Jestem ZA wprowadzeniem legalizacji na dragi ! wszystkie !
ALE
przyjmując do pracy każdej ( poza prowadzeniem swojej działalności ) badania na występowanie narkotyków do 3 miechów w tył o co pół roku badanie przesiewowe zatrudnionych ! i skończy się złodziejstwo , mordowanie itp.... jesteś narkomanem zakładaj firmę i zobaczymy czy dasz sobie rade bo w końcu dragi nie szkodzą ... a dawanie pracy komuś kto ma mózg prze jarany .... potem oglądamy idiotów w akcji co kopiąc dziurę potrafią się zabić. ORAZ ZAKAZ LECZENIA za publiczną kase narkomanów i alkoholików ! DOŚĆ ! 10-50 tys zł kosztuje leczenie pomoc narkomanowi lub pijakowi z ulicy za którą nie zapłaci a na drugi dzień dalej chleje ćpa !

żmij

2020-06-04, 13:15
wilkoala napisał/a:

Nie to że popieram co amerykańskie małpiatki opierdzielają JuEsEj, ale czy my widzieliśmy ten sam filmik?
Mudżyn mógł nawet być pod wpływem soku z gumijagód, a na filmie wyraźnie widać że policjant go z premedytacją zaj***ł.



Wypadki chodzą po ludziach. Tam zaraz "zaj***ł".

No...........iX

2020-06-04, 13:26
wilkoala napisał/a:

Nie to że popieram co amerykańskie małpiatki opierdzielają JuEsEj, ale czy my widzieliśmy ten sam filmik?
Mudżyn mógł nawet być pod wpływem soku z gumijagód, a na filmie wyraźnie widać że policjant go z premedytacją zaj***ł.



Jak często możemy obejrześ na sadisticu, czarny, naćpany 2-metrowy terminator miewa problemy z zatrzymaniem się, pomimo władowanegow niego całego magazynka.

Lolekmko11

2020-06-04, 13:56
Asuritta napisał/a:

Jestem ZA wprowadzeniem legalizacji na dragi ! wszystkie !
ALE
przyjmując do pracy każdej ( poza prowadzeniem swojej działalności ) badania na występowanie narkotyków do 3 miechów w tył o co pół roku badanie przesiewowe zatrudnionych ! i skończy się złodziejstwo , mordowanie itp.... jesteś narkomanem zakładaj firmę i zobaczymy czy dasz sobie rade bo w końcu dragi nie szkodzą ... a dawanie pracy komuś kto ma mózg prze jarany .... potem oglądamy idiotów w akcji co kopiąc dziurę potrafią się zabić. ORAZ ZAKAZ LECZENIA za publiczną kase narkomanów i alkoholików ! DOŚĆ ! 10-50 tys zł kosztuje leczenie pomoc narkomanowi lub pijakowi z ulicy za którą nie zapłaci a na drugi dzień dalej chleje ćpa !



Popieram piwko każdy powinien decydować sam co może a czego nie. Jarasz to jaraj, jebiesz po kablach jebaj ale na publiczna pomoc nie licz chyb że z własnej kiermany

JohnMadafaka

2020-06-04, 13:59
1.Fentanyl 11 ng/mL
2.Norfentanyl 5.6 ng/mL
3.4-ANPP 0.65 ng/mL
4.Methamphetamine 19 ng/mL
5.11-Hydroxy Delta-9 THC 1.2 ng/mL; Delta-9 Carboxy THC 42 ng/mL; Delta-9 THC 2.9 ng/mL
6.Cotinine positive
7.Caffeine positive

Elo. Może ktoś się zna bardziej i ewentualnie poprawi, bo chciałem zrozumieć w pełni co walił. Z tego co obczaiłem:
A) Fentanyl - opioid (Norfentanyl, 4-ANPP to jego metabolity)
B) Metaamfetamina - to wiadomo pochodna amfy
C) THC - marychuanen, hasz itp. (11-Hydroxy Delta-9 THC, Delta-9 Carboxy THC, Delta-9 to metabolity)
D) Papieroski - Kotynina to metabolit nikotyny
E) Kofeina - wiadomo, że kawkę trzeba strzelić, bo meta za słaba dla takiego niggasa.


Poza tym nie chce mi się szukać filmu z zatrzymania, ale widać gołym okiem, że jak go sadzają na ziemi to wyrzuca za siebie pod ścianę jakieś białe zawiniątko. Potem przeprowadzili go na drugą stronę ulicy, a "dragi" zostały na ziemi.

pyziu1991

2020-06-04, 14:03
Ja to tu tylko zostawie
https:/ /www. bitchute. com/v ideo/QM5 ARCjV8z nS/
Bez spacji