18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"He didnt du nuffin" czyli co 4chan wygrzebał

Xsantorii • 2020-06-02, 01:06
Jest to dokument po autopsji georga floyda. Wychodzi na nim że był po mecie i fenatolu cokolwiek to znaczy. Za to z czego co czytałem to najprawdopodobniej przez to nie mógł oddychać a nie przez kolanko policjanta co nam wszystkim zapewnił sadolowy materiał.


St...........on

2020-06-02, 17:12
Lewaki kotłują się z prawakami hmmmmm miód na me oczy : amused:

T0B1

2020-06-02, 18:28
ProVVe napisał/a:

Nie chodzi o genwralizacje... Jeśli zabierze się wszystkim czarnym za 5 osób to cala reszta będzie też ich pilnować, potępiać i powstrzymywać przed aktami wandalizmu/przestępczym.


Skąd to przekonanie? Całe te zamieszki wynikły m. in. z dokładnie takiego pojedynczego zdarzenia, zabicia tego całego Floyda czy jak mu tam. Póki czarni są tam nauczeni życia z zasiłków, póty będzie bunt społeczny z ich strony w momencie kryzysu.

ProVVe napisał/a:

Staram się nie generalizowac dlatego zaznaczam, że każdy na tym "marszu małpim" powinni ponieść wielofalowe konsekwencje.


To się idealnie wpasowuje w definicję generalizowania. Aczkolwiek popieram ten pomysł, bo te zamieszki eskalowały już do takich rozmiarów, że tutaj nie da się już rozróżnić kto zawinił i trzeba myśleć ekonomicznie - kiedyś porządek tam wróci, trzeba więc redukować straty materialne jak się da.

ProVVe napisał/a:


Pamiętajmy, że obsrama jak jakiś bambo padł to zaraz "bracia rozumiem i nie pozwolę na to"... Czyli jasno się ich broni i pozwala na sianie rozpiedzielu na całe miasta. Widać jak mają "czarni bracia" ciche lub głośne przyzwolenie na akty przemocy...


Od początku kadencji Trumpa wiadome było, że nie jest on na rękę Fed'owi i demokratycznej części kongresu - raz, że nie jest to człowiek, którego da się kupić, bo już jest miliarderem, dwa - to republikanin. Obama konserwatywny nie jest, nie wiem czy działa jeszcze w polityce, czy myśli o ponownej elekcji - tak czy inaczej jego wypowiedź mnie akurat nie dziwi. Rozdmuchanie tych zamieszek jest na rękę chociażby wcześniej wspomnianemu Fed'owi, by zdyskredytować Trumpa i spróbować wygrać najbliższe wybory z własnym kandydatem (co zapewne im się uda).

ProVVe napisał/a:


Wczoraj widziałem jak Jones (czarny mistrz ufc) zabrał puszki farby 2 białym "protestujacym" bo malowali... Postawa bardzo prawidłowa i można być normalnym jakoś... Dlatego każda metoda by dobrać się do tej masy bydła jest dobry... Nawet kosztem jakiegoś poświęcenia. Takie mniejsze zło. Widzisz ja nie dzielę na kolor tylko na małpy i k***y dewastujace... Zero litości... Mogliby płakać, błagać kleczac nad dołem czy na szafocie, a i tak bym kasował hurtowo


Też Ty:
ProVVe napisał/a:


Bambusy j***ne nie maja prawa niszczyć tego co pracowity człowiek stworzył.


ProVVe

2020-06-02, 19:29
T0B1 napisał/a:

Skąd to przekonanie? Całe te zamieszki wynikły m. in. z dokładnie takiego pojedynczego zdarzenia, zabicia tego całego Floyda czy jak mu tam. Póki czarni są tam nauczeni życia z zasiłków, póty będzie bunt społeczny z ich strony w momencie kryzysu.
To się idealnie wpasowuje w definicję generalizowania. Aczkolwiek popieram ten pomysł, bo te zamieszki eskalowały już do takich rozmiarów, że tutaj nie da się już rozróżnić kto zawinił i trzeba myśleć ekonomicznie - kiedyś porządek tam wróci, trzeba więc redukować straty materialne jak się da.
Od początku kadencji Trumpa wiadome było, że nie jest on na rękę Fed'owi i demokratycznej części kongresu - raz, że nie jest to człowiek, którego da się kupić, bo już jest miliarderem, dwa - to republikanin. Obama konserwatywny nie jest, nie wiem czy działa jeszcze w polityce, czy myśli o ponownej elekcji - tak czy inaczej jego wypowiedź mnie akurat nie dziwi. Rozdmuchanie tych zamieszek jest na rękę chociażby wcześniej wspomnianemu Fed'owi, by zdyskredytować Trumpa i spróbować wygrać najbliższe wybory z własnym kandydatem (co zapewne im się uda).
Też Ty:



Odniosę się do generalizowania... Otóż to się nie wpisuje w generalizacje ogólna "wszyscy czarni są źli" myślę, że musisz czytać na co odpowiadam. Bo to był zarzut o całość. Ja natomiast mówię, że każdy na tym marszu jest zły ponieważ sieją spustoszenie i zachowują się jak zwierzęta... Gdzie tvn i inni mówiący o stadzie atakującym białych ludzi za kolor skóry? Zobacz parę filmików niżej jak kobieta broniąc swojej własności zostaje pobita. Tam każdy chodzi z czymś w łapie gotowy coś zniszczyć i tu nie mam wątpliwości każdy do piachu.

Teraz "też ja" - tak jak mówiłem wyżej. On w drodze do sklepu zabrał puszki, a sam nawołuje by rodzice czy kto tam ma wpływ zatrzymał swoich w domach... A obrażać mam zamiar jak leci bo każdego jadę równo... Czarni mówią Białasy i nikt ich nie atakuje to ja mówię smoluchy ... na szacunek trzeba zapracowac. Natomiast oni niszcza i to nie pierwszy raz. Niewolnictwo było dawno temu, a oni nadal uważają się za pokrzywdzonych co jest śmiechu warte... mogą wrócić do swoich ziem w Afryce nikt ich nie trzyma w tym "zlym" systemie.

Oraz tak masz rację. Trump był jest i będzie niewygodny... Tym bardziej, że szukali brudów na niego, ale że on zdradami się nie przejmuje średnio im to idzie. W tłumie na bank sa sponsorowane jednostki i najlepiej przejechać po wszystkich walcem. Redukuje się dużą część kłopotu przyszłości. Osobiście uważam, że wojsko powinno zrobić porządek albo będą mieli to samo co w upadajacej zachodniej Europie... Tam nie można na migranta ekonomicznego nic w tv powiedzieć czy miejscu pracy.

Dlatego jak mówiłem... Tam nie ma na marszu ludzi... Dlatego powinien być dywan trupów i każdy ścigany aż do śmierci

kefalos

2020-06-02, 20:15
ProVVe napisał/a:

pie**olicie... Jak dla mnie mógł nawet przestać oddychać po serii z całego magazynu policji... Bambusy j***ne nie maja prawa niszczyć tego co pracowity człowiek stworzył. Zabrać im zasiłki na poczet szkód i wszystkich co mieli nawet piasek w ręku wyłapać i odj***ć... Najlepsze, że każdy co go broni mam nadzieję, że zdaje sobie sprawe kogo broni... j***nego kryminalistę i ćpuna... Jesteście k***a aż tak sk***ieni umysłowo, żeby bronić bambusa kosztem policjanta, który codziennie ryzykuję życie? Tam nie jest sebix z karyną to jest j***ne usa gdzie jest wysokie ryzyko i postępuję sie zgodnie z procedurami, żeby nie złpać kosy czy kuli... Jakby wykonywał polecenia, baaaa gdyby nie było powodu to by nie leżał na tej j***nej ziemi. j***ni święci k***a sie znaleźli... Zaraz bedzie "a co bys powiedział jakby policja twoja rodzinę tak...". Gówno bym powiedział bo moja rodzina pracuję, nie ćpa, nie płaci fałszywą kasą, nie rozpie**ala pół miasta bo zaj***li sebixa za X gramów amfy... pie**oleni pajace... To nie są ludzie i każdy kto tam z nimi protestuje powinien stracic ochronę policyjna czy wojskową, a najlepiej wyłapac pocisk w tego głupi ryj... Niech im się czarne małpy ładuja na chatę... Te co uciekna z obławy
j***ne Greenpeace konta pozakładało tutaj czy jak...




To co się tam odpie**ala to jest nie dość że kurewska hipokryzja to jeszcze udowodnienie kto ma rację. Czy to że ktoś jest rasistą czy to że są to najzwyklejsi obywatele którzy żyją i spełniają swoje obowiązki a nie tylko żądają swoich praw. Zasłuż najpierw na te prawa. Jak czarny zabije białego to zwykła zbrodnia a jak biały czarnego to wyprzedaż na skale krajową z totalnym rozpie**olem. Nie no logiczne jest bronienie takiej patologi .

wglowiesieniemiesci

2020-06-02, 23:42
ProVVe napisał/a:

pie**olicie... Jak dla mnie mógł nawet przestać oddychać po serii z całego magazynu policji... Bambusy j***ne nie maja prawa niszczyć tego co pracowity człowiek stworzył. Zabrać im zasiłki na poczet szkód i wszystkich co mieli nawet piasek w ręku wyłapać i odj***ć... Najlepsze, że każdy co go broni mam nadzieję, że zdaje sobie sprawe kogo broni... j***nego kryminalistę i ćpuna... Jesteście k***a aż tak sk***ieni umysłowo, żeby bronić bambusa kosztem policjanta, który codziennie ryzykuję życie? Tam nie jest sebix z karyną to jest j***ne usa gdzie jest wysokie ryzyko i postępuję sie zgodnie z procedurami, żeby nie złpać kosy czy kuli... Jakby wykonywał polecenia, baaaa gdyby nie było powodu to by nie leżał na tej j***nej ziemi. j***ni święci k***a sie znaleźli... Zaraz bedzie "a co bys powiedział jakby policja twoja rodzinę tak...". Gówno bym powiedział bo moja rodzina pracuję, nie ćpa, nie płaci fałszywą kasą, nie rozpie**ala pół miasta bo zaj***li sebixa za X gramów amfy... pie**oleni pajace... To nie są ludzie i każdy kto tam z nimi protestuje powinien stracic ochronę policyjna czy wojskową, a najlepiej wyłapac pocisk w tego głupi ryj... Niech im się czarne małpy ładuja na chatę... Te co uciekna z obławy
j***ne Greenpeace konta pozakładało tutaj czy jak...



ale z ciebie dzban

ProVVe

2020-06-03, 00:59
wglowiesieniemiesci napisał/a:

ale z ciebie dzban



Liż czarne wory lgbt kochasiu

14.Gumiś

2020-06-03, 07:15
ProVVe napisał/a:

pie**olicie... Jak dla mnie mógł nawet przestać...



Jak dla mnie to chodzi o to jak to wyglądało, gdyby dostał kulkę w głowę, np. przy próbie wyciągnięcia broni, nikt w naszym kraju by o nim nigdy nie usłyszał, a w tej sytuacji to nie ma co się dziwić że doszło do zamieszek, bo akcja z psychicznie chorym gliniarzem mordującym człowieka w dzień na ulicy, i nie jest aż tak bardzo istotne co to za człowiek, chyba że byłby mordercą, pedofilem albo coś w ten deseń, przelała tylko czarę goryczy. Gdyby była praca dla każdego czarnego to nie było by tam takiego jebitnego bezrobocia. Według mnie ten gliniarz był podstawiony, albo zdegenerowany przez prochy które latami rekwirował w jakiejś konspiracji. Zapytacie jak mógł być podstawiony zapewne :) No po prostu, mili panowie mogli mu przekazać że jak tego nie zrobi ucierpi jego rodzina i on sam. Teoria spiskowa? :D No tak, taka sama jak to że pewnym wpływowym rodziną bardzo na ręke takie zamieszki. Sam nie ukrywam że w Polsce chętnie bym zobaczył podobne tylko bardziej przeciwko władzy, czyli policji na froncie a bez zbędnego wandalizmu i kradzieży. A jakby mi ktoś chciał zarzucić że bronie murzynów, to po prostu zawsze widze świat obiektywnie, a obycie z tematami na sadolu mam większe niż wy wszyscy, a już lewackie wyp***ki to mogą mi rowa pucować :)

Noside

2020-06-03, 09:53
@Up pie**olisz. Ważne, że był czarny. To jest wymówka dla zwykłego szabrowania, bandytyzmu i fali przestępstw. Ten cały Floyd i jego sprawa nie mają najmniejszego znaczenia w całej tej sytuacji. pie**olone lewactwo i patomurzyny robią rozpie**ol na mieście, rozpętali zwyczajne zamieszki . Nie jest to wojna domowa tylko dlatego, że miastowi wolą klękać i przepraszać za bycie białym, zamiast zorganizować się i odpierać ataki na ich mienie. W międzyczasie rząd państwowy gówno robi, rządy federalne cieszą się z fali równouprawnienia, a Trump okazuje się nie być takim rasistą bo jeszcze nie wysłał wojsk do krwawej pacyfikacji tego burdelu.
Jakiś biedny murzynek to jedynie marna wymówka i nikogo w tym tłumie nie obchodzi kto to był i jak zdechł. Wszyscy idą rozpie**alać witryny, spuszczać wpie**ol bezbronnym ludziom, niszczyć mienie i kraść towary. Po prostu wszystkie męty poczuły bezkarność i dostały wiatru w żaglach. Są to jednostki, które nie zasługują na życie w społeczeństwie. A że są to czarni i lewacy stanowi fakt, gdzie zdrowy rozsądek nakazuje tępić wszelkie próby zniweczenia przedstawienia tych faktów skandowaniem "rasizm", "faszyzm", "nazizm".

Danoniero

2020-06-03, 21:01
Widać angielski bardzo trudny. Przyczyną śmierci nadal jest zabójstwo, narkotyki miał w obiegu ale to dla tego że zostają w organizmie do paru dni po zażyciu

ElektrycznyMordulec

2020-06-03, 22:12
Polecę klasykiem... :-D

kamilos1323

2020-06-04, 11:34
Czarno to widzę ;D Ukłony dla policjanta xd Kłaniam się nisko

inż_Karwowski

2020-06-04, 11:42
~Halman napisał/a:

Zapewne do scalenia z poprzednim dokumentem na ten temat;



Tak, sprawa nr ME NO.: 20-3700. W poprzednim znalezisku masz tylko niepełną pierwszą stronę bez podpisu. Tu masz pełen raport.
Autopsji dokonał ten sam co autopsji epsteina robił.
Andrew M. Baker, M.D.Chief Medical ExaminerSigned by: Andrew M. Baker MD

Recydywista

2020-06-04, 11:44
przeciez k***a po takiej mieszance dragow koles nie byl by w stanie nak***iac sie z psami... przypie**olcie za duza kreche bialego i zalegniecie na j***nym fotelu z p*zda jak w kosmos, a koles na k***a supermixie dal rade stawiac opor .... SICK