18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"He didnt du nuffin" czyli co 4chan wygrzebał

Xsantorii • 2020-06-02, 01:06
Jest to dokument po autopsji georga floyda. Wychodzi na nim że był po mecie i fenatolu cokolwiek to znaczy. Za to z czego co czytałem to najprawdopodobniej przez to nie mógł oddychać a nie przez kolanko policjanta co nam wszystkim zapewnił sadolowy materiał.


RadosnyRabarbar

2020-06-02, 01:12
Ale to nie jest sadolowy materiał. Myślisz, że to portal informacyjny?

swampman

2020-06-02, 01:27
nie wiem o co cala ta gownoburza i zamieszki.
oni powinni swietowac idealny przyklad double win.
ch*jowy policjant znika ze sluzby a typowy szemrany typ ginie. tu nie ma powodow do smutku ani tym badziej do rozwalania miast i zachowywanie sie jak zwierzeta.
tylko wez to wytlumacz lewakowi albo malpie.

a przyczyne smierci masz opisana powyzej tego pod wplywem czego byl.

shredderr

2020-06-02, 01:48
Nie idioto.
z badań wyszło, że niedawno zażywał (niekoniecznie był pod wpływem mety w momencie zdarzenia).
Na pewno był pod wpływem fenantylu.
Manner of death: homicide, W TŁUMACZENIU przyczyna zgonu : zabójstwo
Bycie pod wpływem nie oznacza umrzeć od tego bęcwale.

KoniecZartow

2020-06-02, 02:36
shredderr napisał/a:

Nie idioto.
z badań wyszło, że niedawno zażywał (niekoniecznie był pod wpływem mety w momencie zdarzenia).
Na pewno był pod wpływem fenantylu.
Manner of death: homicide, W TŁUMACZENIU przyczyna zgonu : zabójstwo
Bycie pod wpływem nie oznacza umrzeć od tego bęcwale.



Ale dzbanie jeden, to powód zatrzymania. Tak to jest jak się jest lewackim gównem i broni innego gówna za wszelką cenę. Za darmo nie przyjechali do niego. Chciał płacić ćpun fałszywkami na stacji? Chciał. Biedny czarnomałpianin. Dobranoc.

gazowany_spirytus

2020-06-02, 02:47
KoniecZartow napisał/a:

Ale dzbanie jeden, to powód zatrzymania. Tak to jest jak się jest lewackim gównem i broni innego gówna za wszelką cenę. Za darmo nie przyjechali do niego. Chciał płacić ćpun fałszywkami na stacji? Chciał. Biedny czarnomałpianin. Dobranoc.


Przeczytaj opis jeszcze z trzy razy to może zrozumiesz o co koledze chodzi baranie

Diggerx

2020-06-02, 03:13
KoniecZartow napisał/a:

Ale dzbanie jeden, to powód zatrzymania. Tak to jest jak się jest lewackim gównem i broni innego gówna za wszelką cenę. Za darmo nie przyjechali do niego. Chciał płacić ćpun fałszywkami na stacji? Chciał. Biedny czarnomałpianin. Dobranoc.



No to maił go aresztować a nie zaj***ć kretynie

ProVVe

2020-06-02, 03:40
pie**olicie... Jak dla mnie mógł nawet przestać oddychać po serii z całego magazynu policji... Bambusy j***ne nie maja prawa niszczyć tego co pracowity człowiek stworzył. Zabrać im zasiłki na poczet szkód i wszystkich co mieli nawet piasek w ręku wyłapać i odj***ć... Najlepsze, że każdy co go broni mam nadzieję, że zdaje sobie sprawe kogo broni... j***nego kryminalistę i ćpuna... Jesteście k***a aż tak sk***ieni umysłowo, żeby bronić bambusa kosztem policjanta, który codziennie ryzykuję życie? Tam nie jest sebix z karyną to jest j***ne usa gdzie jest wysokie ryzyko i postępuję sie zgodnie z procedurami, żeby nie złpać kosy czy kuli... Jakby wykonywał polecenia, baaaa gdyby nie było powodu to by nie leżał na tej j***nej ziemi. j***ni święci k***a sie znaleźli... Zaraz bedzie "a co bys powiedział jakby policja twoja rodzinę tak...". Gówno bym powiedział bo moja rodzina pracuję, nie ćpa, nie płaci fałszywą kasą, nie rozpie**ala pół miasta bo zaj***li sebixa za X gramów amfy... pie**oleni pajace... To nie są ludzie i każdy kto tam z nimi protestuje powinien stracic ochronę policyjna czy wojskową, a najlepiej wyłapac pocisk w tego głupi ryj... Niech im się czarne małpy ładuja na chatę... Te co uciekna z obławy

j***ne Greenpeace konta pozakładało tutaj czy jak...

Diggerx

2020-06-02, 04:44
nikt tu mudzyna nie broni, z którego posta to wyczytałeś? policmajstry tu ewidetnie zj***li i ch*j

zbyszko1986

2020-06-02, 04:58
Ta kartka może być tak prawdziwa jak święty Mikołaj

Diggerx

2020-06-02, 05:18
zbyszko1986 napisał/a:

Ta kartka może być tak prawdziwa jak święty Mikołaj



Nie wierzysz obrazkowi z internetu?

bloodwar

2020-06-02, 05:34
Wersje się zmieniają dzień po dniu... Najpierw mówiono, że policja go zatrzymała bo podrobił czek w sklepie. Ale potem czek stał się niewygodny bo wiadomo, żeby podrobić czek trzeba świadomie wpisać swoje imię i nazwisko więc "niezależne media" zamieniły to na banknot. Pierwsza wersja mówiła o oporze przy aresztowaniu ale nie pasowało to do wersji o grzecznym dindunufinie więc z filmu z zatrzymania wycięto co bardziej soczyste fragmenty zostawiając jedynie podduszanie. Pierwsza wersja i raport medyczny mówią o śmierci w karetce aczkolwiek nie pasuje to za bardzo do wersji z brutalnością policji i sugeruje powiązania medyczne po zażyciu narkotyków, więc "niezależne media" zmieniają to na "śmierć przed przyjazdem karetki". Jeszcze kilka dni i okaże się, że pan Floyd w ogóle był jakąś ciemnoskórą wersją Matki Teresy a zła policja z całego świata uwzięła się, żeby go zabijać.

Halman

2020-06-02, 06:34
bloodwar, to brzmi jak klasyk; Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną.

bercisko

2020-06-02, 09:12
Dzisiaj czytałęm na WP, że rodzinka zleciła prywatnie sekcję i wyszło, że umarł od uduszenia poprez nacisk na kark. Do karetki wkładali już trupa. Gdzie jest prawda, diabeł wie.
Po prostu przeciętny złodzejaszek-fałszerz trafił na nadgorliwego glinę. Prawdopodobnie środki przymusu zastosowano zbyt radykalne i mamy trupa-zapalnik zamieszek.
Nikt mi jednak nie powie, że zamieszki są spontaniczne. W USA bagiety co roku zabijają ponad 1000 osób wszystkich ras. I nic. Teraz jednak idą wybory i każde gówno, które się tworzy szkodzi Trumpowi w reelekcji. Nie jestem zwolennikiem Trumpa, ale puścić bydło w miasto z hasłem "róbta co chceta", poświęcić ludzkie życie, mienie i zdrowie by zaszkodzić obecnemu prezydentowi i ugrać na tym swój kapitał polityczny to sk***ysyństwo.

T0B1

2020-06-02, 11:27
Witamy w świecie manipulacji - cóż za zbieg okoliczności, że akurat w momencie aresztowania był pod wpływem i akurat w momencie duszenia przez policjanta zszedł... ale nie od duszenia policjanta tylko przez metę. Tak czy inaczej - nijak nie usprawiedliwia to zachowania policjanta (no chyba, że czarni gorsi, do odstrzału i to nie ludzie i można z nimi robić co się chce - t oz takim podejściem nie ma w ogóle o czym dyskutować).

RadosnyRabarbar napisał/a:

Ale to nie jest sadolowy materiał. Myślisz, że to portal informacyjny?



Temat dopełnia jeden z poprzednich - jak przerasta Cię jego odnalezienie czy po prostu bycie na bieżąco z tym co dzieję się na świecie to Ty tutaj nie masz czego szukać, a nie autor tematu.

ProVVe napisał/a:

pie**olicie... Jak dla mnie mógł nawet przestać oddychać po serii z całego magazynu policji... Bambusy j***ne nie maja prawa niszczyć tego co pracowity człowiek stworzył. Zabrać im zasiłki na poczet szkód i wszystkich co mieli nawet piasek w ręku wyłapać i odj***ć... Najlepsze, że każdy co go broni mam nadzieję, że zdaje sobie sprawe kogo broni... j***nego kryminalistę i ćpuna... Jesteście k***a aż tak sk***ieni umysłowo, żeby bronić bambusa kosztem policjanta, który codziennie ryzykuję życie? Tam nie jest sebix z karyną to jest j***ne usa gdzie jest wysokie ryzyko i postępuję sie zgodnie z procedurami, żeby nie złpać kosy czy kuli... Jakby wykonywał polecenia, baaaa gdyby nie było powodu to by nie leżał na tej j***nej ziemi. j***ni święci k***a sie znaleźli... Zaraz bedzie "a co bys powiedział jakby policja twoja rodzinę tak...". Gówno bym powiedział bo moja rodzina pracuję, nie ćpa, nie płaci fałszywą kasą, nie rozpie**ala pół miasta bo zaj***li sebixa za X gramów amfy... pie**oleni pajace... To nie są ludzie i każdy kto tam z nimi protestuje powinien stracic ochronę policyjna czy wojskową, a najlepiej wyłapac pocisk w tego głupi ryj... Niech im się czarne małpy ładuja na chatę... Te co uciekna z obławy
j***ne Greenpeace konta pozakładało tutaj czy jak...



Mam wrażenie, że mnóstwo użytkowników ma tutaj problem z rozgraniczeniem aspektu rozrywkowego tej strony od kwestii politycznych - kimś takim zdajesz się być Ty. Chcesz pożartować z czarnych? Proszę Cię bardzo. Chcesz ponarzekać na obecny świat - droga wolna. Ale w swojej wypowiedzi nie robisz ani jednego, ani drugiego - bo ani nie jesteś zabawny, ani merytoryczny.
Przechodząc do meritum - nie po to ktoś wymyślił niezależne sądy, żeby teraz jakiś pies z ulicy decydował kogo odstrzeli a kogo nie. Może Ci się podobać, że trafiło na murzyna, których nie darzysz szacunkiem bo tak - Twoja sprawa - ale z drugiej strony, jeśli potrafisz logicznie i sensownie myśleć, powinieneś dostrzec zagrożenie płynące z takiego nadużywania władzy. Równie dobrze kiedyś każdy z nas może znaleźć się w podobnej sytuacji - może kiedyś zachce Ci się protestować w jakimś strajku przedsiębiorców, który nie spodoba się obecnej władzy i zostaniesz spacyfikowany przez pana w niebieskim mundurku. Bo tak.