18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwałt w Bytowie

voidinfinity • 2017-09-09, 11:09
Ale spokojnie! Gwałcił swój!


Cytat:


27-latek porwał swoją byłą dziewczynę i zgotował jej istne piekło. Tomasz G. wywiózł swoją byłą partnerkę do lasu, a następnie wykorzystał seksualnie. Kobieta doświadczyła z jego przemocy na wiele różnych sposobów. Miała być więziona przez swojego oprawcę przez dwa dni. Prokuratura Rejonowa w Bytowie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko zwyrodnialcowi.



Cytat:


Jak ustalili śledczy, 27-letni mężczyzna wiosną tego roku wywiózł swoją byłą dziewczynę do lasu. Następnie miał ją uwięzić w samochodzie wiążąc pasami, aby potem przez dwa dni bić ją, gwałcić i grozić nożem. Jak podejrzewa prokuratura, bestialski Tomasz G. również uderzał ofiarę młotkiem oraz groził, że spali kobietę żywcem. Na domiar wszystkiego, zgwałcił ją za pomocą kija bejsbolowego. Jak podaje portal "trojmiasto.wyborcza.pl", Prokuratura Rejonowa w Bytowie skierowała do sądu akt oskarżenia. Mężczyzna został oskarżony o pozbawienie wolności ze szczególnym udręczeniem oraz zgwałcenie. Ponadto, odpowie za zniszczenie samochodu, którym porwał kobietę. Należał on bowiem do jej rodziców, a straty oszacowano na 10 tys. zł. Zwyrodnialcowi grozi 15 lat więzienia. W tym momencie przebywa w areszcie.



link

Jorgen88

2017-09-10, 17:30
AleDlaczego napisał/a:



Czyli jednak idiota.


bait, mówi ci to coś ?

skin88 napisał/a:

@voidinfinity, w ch*ju mam głęboko te sk***ione upolitycznione mass media, jestem zwolennikiem rzetelnego dziennikarstwa, nie powiedziałem, że branie na świecznik zjebów z Polski jest dyskredytacją Polaków czy promowaniem marksizmu, chodziło mi o kontekst w jakim tego użyłeś, stary, Ameryki nie odkryleś, to nic nowego, że wszędzie znajdą się zwyrodnialcy, chodzi o to, że nasze społeczeństwo stara się kształtować nas inaczej, a pomimo to zdarzają się zjeby, a przybysze z Afryki już od kołyski są sumiennie sp***alani mentalnie, niech sobie każdy ma poglądy jakie chce, wolny kraj, ale niech każdy używa też przy okazji mózgu i zdrowego rozsądku, co miał na celu twój temat? Miał przemawiać za przyjmowaniem uchodźców bo i tak u nas zdarzają się gwałty? Co chciałeś przekazać dopisując gwałcił swój? Wiesz czemu gwałty i przestępstwa dokonane przez tzw. Uchodźców bardziej wk***iają? Już Ci tłumaczę, dlatego, że za każdym razem kiedy słyszy się o tym co np. Stało się w Rimini, przez głowę przelatuje myśl, że gdyby ktoś ich tam nie wpuścił w imię multikulturowego sp***olenia i zwalczania ksenofobii czy rasizmu, nie doszło by do tego, bo by ich tam nie było, a na to czy twojemu rdzennie urodzonemu sąsiadowi, coś nie odjebie i nie zgwałci i nie udusi Ci żony, wpływu nie masz.


w ch*j nie chciało mi się czytać ale dałem radę :D

Adae

2017-09-10, 20:25
Powoli zaczynam doceniac odwage gazety wyborczej i tvnu. Polska to nie niemcy, slowianie to nie pederasci z zachodu. Ponad 90% spoleczenstwa jest przeciwko przyjmowaniu muzulmanskich i pozaeuropejskich imigrantow.

Gierka medialna bardzo zle sie dla nich skonczy. Latarni nie brakuje, niech rozjasnia im nieco rozumy.

Przy okazji, to jak rzadkie w Polsce sa te bestialskie zbrodnie widac wlasnie dzieki takim news'om, w zachodniej europie jest to codziennosc, juz nawet nie pisza o gwaltach bo jest tego znacznie za duzo.

75 000 w Frankistanie, grubo ponad 20 000 w Dojczstanie, grubo ponad 30 000 w Szwedostanie. Dobrze im tak.

Niech beda gwalceni, niech mezczyzni, ktorych pradziadowie budowali i walczyli o te panstwa, zlizuja sperme imigrantow z ust swoich kobiet.

Narod bez szacunku do wlasnej kultury nie jest narodem.

Powedzenia w Polsce lewacy, jesli ktos tak liberalnie podchodzacy do swiata jak ja, jest gotowy wyjsc na ulice gdy rozpocznie sie rewolucja, to znaczy ze ludzi gotowych robic znacznie bardziej radykalne rzeczy sa juz miliony. Dalej opluwajcie narod Polski, miarka sie w koncu przebierze.

voidinfinity

2017-09-10, 20:29
Adae napisał/a:

75 000 w Frankistanie, grubo ponad 20 000 w Dojczstanie, grubo ponad 30 000 w Szwedostanie. Dobrze im tak.



No ja właśnie też. Więc po co rwać szaty? Trzeba przekonać Adolfinę, żeby przygarnęła całą afrykę na socjal :krejzi:

Adae napisał/a:

Narod bez szacunku do wlasnej kultury nie jest narodem.



Gorzej jak częścią kultury tego narodu jest ponad pół wieku socjalizmu.

Adae napisał/a:

Dalej opluwajcie narod Polski, miarka sie w koncu przebierze.



Omujbosze... 8-)

TB303

2017-09-10, 21:44
Adae napisał/a:

Dalej opluwajcie narod Polski


Kto i gdzie tutaj pluje na naród? Jeśli pogarda dla sebixów i innej tego typu patologii jest dla ciebie pluciem na naród, to ja ci szczerze współczuję... braku mózgu.
To nie jest część narodu, tylko swołocz, którą powinno się eliminować.

MagicznyAdam

2017-09-11, 08:32
Cytat:

jest gotowy wyjsc na ulice gdy rozpocznie sie rewolucja, to znaczy ze ludzi gotowych robic znacznie bardziej radykalne rzeczy sa juz miliony.




Wiewór

2017-09-11, 08:38
MagicznyAdam napisał/a:



Obrazek



To jest bezczelna manipulacja gazety wybiórczej i innych wrogów ojczyzny.
Polskie patryjoty sadziły drzewko ku chwale ojczyzny a wrodzy dziennikarze puścili ten filmik od końca, że niby wyrywają!

mit2

2017-09-11, 12:19
@sezamkowyPopie**ol uuu, widzę że zabolało :lol: Musisz być strasznie wk***iony, bo twoje trollowanie jest coraz słabszej jakości :-D Dobrze - kontynuuj szczekanie ;-)

józekdeluxe

2017-09-11, 12:45
Sezamkowy? Merytorycznie? Chyba cię trollu do reszty poj***ło?

sezamkowyRozpierdol

2017-09-11, 16:17
mit2 napisał/a:

@sezamkowyPopie**ol uuu, widzę że zabolało :lol: Musisz być strasznie wk***iony, bo twoje trollowanie jest coraz słabszej jakości :-D Dobrze - kontynuuj szczekanie ;-)



Kim Ty w ogóle k***a jesteś bym miał z Tobą rozmawiać? :krejzi:
Wziąłem sobie słowa naszego ukochanego wielkiego rodaka, naszego papieża Jana Pawła 2 do serca :amused:

janlew

2017-09-11, 16:21
Cytat:

Jak ustalili śledczy, 27-letni mężczyzna wiosną tego roku wywiózł swoją byłą dziewczynę do lasu.


To kończy temat. Nie ma o czym gadać.

mit2

2017-09-11, 20:01
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Kim Ty w ogóle k***a jesteś bym miał z Tobą rozmawiać?
Wziąłem sobie słowa naszego ukochanego wielkiego rodaka, naszego papieża Jana Pawła 2 do serca



Nie przestawaj szczekać :lol:

PieronJasnySzlag

2017-09-11, 21:12
voidinfinity napisał/a:



Nie wiem, musisz się wypowiedzieć w roli eksperta. Ja mogę jedynie powiedzieć, że opinia publicznie reaguje wielokrotnie mocniej kiedy sprawcami przestępstw seksualnych są czarni z afryki.

Doskonały przykład to rzekomy wpis księdza Oko na temat nienarodzonego islamskiego dziecka, poczętego z gwałtu na Polce. I ten "oburz", że ktoś śmie kazać babie zgwałconej przez murzyna dziecko rodzić :amused:

Ale jak polaczek zgwałci - to nie ma większego problemu - bo to wiadomo swój.


Generalnie masz połowiczną racje. Prawicowe media (o ile takie są)prędzej napiszą o ciapatym gwałcicielu niż o księdzu gwałcicielu.
lewicowe media prędzej napiszą o polskim gwałcicielu niż o ciapatym gwałcicielu.

jednak twój problem polega na tym że jesteś zbyt głupi żeby to ogarnąć i widzisz jedynie brak konsekwencji z jednej strony (w twoim przypadku widzisz tylko strone prawą).

Kolejna kwestia że twój temat jest de facto zaprzeczeniem twojej teorii
voidinfinity napisał/a:


Ja mogę jedynie powiedzieć, że opinia publicznie reaguje wielokrotnie mocniej kiedy sprawcami przestępstw seksualnych są czarni z afryki.

Ale jak polaczek zgwałci - to nie ma większego problemu - bo to wiadomo swój.


bo jednak opinia publiczna (w tym wypadku gazeta wyborcza) jednak podała przytoczony przez ciebie temat.
Natomiast tak jak pisałem- jesteś po prostu zbyt głupi żeby zrozumieć mechanizmy rządzące telewizyjnym przekazem.

Edit: dodam jeszcze że gazeta wyborcza już dawno temu przeskoczyła super expressowe tematy typu moje żelazko chciało mnie zamordować albo koń zygmunt zjadł całą kiełbase z lodówki.
Także rzetelność tego artykułu trzeba by podzielić przez 4.

voidinfinity

2017-09-11, 21:37
Spiderowski napisał/a:

jednak twój problem polega na tym że jesteś zbyt głupi żeby to ogarnąć i widzisz jedynie brak konsekwencji z jednej strony (w twoim przypadku widzisz tylko strone prawą).



To dowodzi, że ch*ja się znasz :amused: