18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwałt w Bytowie

voidinfinity • 2017-09-09, 11:09
Ale spokojnie! Gwałcił swój!


Cytat:


27-latek porwał swoją byłą dziewczynę i zgotował jej istne piekło. Tomasz G. wywiózł swoją byłą partnerkę do lasu, a następnie wykorzystał seksualnie. Kobieta doświadczyła z jego przemocy na wiele różnych sposobów. Miała być więziona przez swojego oprawcę przez dwa dni. Prokuratura Rejonowa w Bytowie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko zwyrodnialcowi.



Cytat:


Jak ustalili śledczy, 27-letni mężczyzna wiosną tego roku wywiózł swoją byłą dziewczynę do lasu. Następnie miał ją uwięzić w samochodzie wiążąc pasami, aby potem przez dwa dni bić ją, gwałcić i grozić nożem. Jak podejrzewa prokuratura, bestialski Tomasz G. również uderzał ofiarę młotkiem oraz groził, że spali kobietę żywcem. Na domiar wszystkiego, zgwałcił ją za pomocą kija bejsbolowego. Jak podaje portal "trojmiasto.wyborcza.pl", Prokuratura Rejonowa w Bytowie skierowała do sądu akt oskarżenia. Mężczyzna został oskarżony o pozbawienie wolności ze szczególnym udręczeniem oraz zgwałcenie. Ponadto, odpowie za zniszczenie samochodu, którym porwał kobietę. Należał on bowiem do jej rodziców, a straty oszacowano na 10 tys. zł. Zwyrodnialcowi grozi 15 lat więzienia. W tym momencie przebywa w areszcie.



link

ritu4l

2017-09-09, 22:35
Za to "spokojnie gwałcił swój" sto imigranckich dzikich ch*jow twojej mamie w ryj. A tak na serio ch*jowy bite :D

skin88

2017-09-09, 23:02
Zjeb zostanie zjebem a lewak lewakiem, nie ma różnicy między zjebem z Polski a zjebem z Afryki, jeden i drugi jest j***nym gównem wartym jedynie spalenia go, różnica jest tylko taka, że w naszym społeczeństwie nie uczy się nas od małego, że kobieta jest gównem, które można bić, gwałcić lub napastować seksualnie bo nie nosi burki, tak samo jak nie dorastamy w społeczeństwie gdzie obcina się głowy na ulicach, mamy kary za znęcanie się nad zwierzętami, moralność i empatie, nie znajdują u nas codziennie trupów zgwałconych kobiet, czy typów poćwiartowanych na plasterki, doszliśmy do czegoś, osiągnęliśmy jakiś pułap intelektualny, religia została sprowadzona do sprawy prywatnej każdego człowieka, nie wyznacza jakiegoś kierunku w społeczeństwie, a w Afryce jak było 2000 lat temu, tak jest i dalej, można by polemizować na temat moralności, że jest ona w każdym społeczeństwie subiektywna, no ale k***a, nie jednokrotnie wracając w nocy, spotykałem po drodze samotnie idącą kobietę, czy mógł bym ją zgwałcić lub okraść? No k***a jasne, jak bym chciał i ile bym chciał, ale jedyne o czym mogłem pomyśleć to czy jej nie odprowadzić, żeby bezpiecznie dotarła do celu, trzeba być wypaczonym do granic możliwości, aby tak skrzywdzić tak niewinną istotę jaką jest kobieta, i normalny człowiek tego nie zrobi, wśród uchodźców z Afryki jest taka tendencja dużo bardziej kontrastowa, i właśnie dlatego, że w Polsce zjebów nie brakuje, tym bardziej przemawia to za tym żeby nie wpuszczać zjebów z Afryki, i używanie takich zbrodni w celu dyskredytacji Polaków i propagowania marksizmu jest wyjątkowym debilizmem, nie wiem co autor miał na celu, ale intelektem ani dojrzałością umysłową się nie popisał.

sezamkowyRozpierdol

2017-09-09, 23:07
skin88 napisał/a:

Zjeb zostanie zjebem a lewak lewakiem, nie ma różnicy między zjebem z Polski a zjebem z Afryki, jeden i drugi jest j***nym gównem wartym jedynie spalenia go, różnica jest tylko taka, że w naszym społeczeństwie nie uczy się nas od małego, że kobieta jest gównem, które można bić, gwałcić lub napastować seksualnie bo nie nosi burki, tak samo jak nie dorastamy w społeczeństwie gdzie obcina się głowy na ulicach, mamy kary za znęcanie się nad zwierzętami, moralność i empatie, nie znajdują u nas codziennie trupów zgwałconych kobiet, czy typów poćwiartowanych na plasterki, doszliśmy do czegoś, osiągnęliśmy jakiś pułap intelektualny



Ach zasługi lewackich ekologów, obrońców praw zwierząt oraz feministek :amused:

mit2

2017-09-09, 23:24
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Polaczki myślą że u nich błogo i wesoło, bezpiecznie :krejzi: Chyba tylko k***a na wsi.
Tymczasem strach po nocach chodzić po ulicy, zwłaszcza po osiedlach bez broni, bo zaraz jakaś pie**olona małpa wyskoczy z nożem, kijami i kolegami by zapie**olić kosę w łeb i zabrać portfel :lol:
W królestwie maczet zwanym niewinnie "historyczną stolicą polski" zawsze błogo i wesoło :lol:

Jeszcze się cymbały zastanawiają, czemu wiz nie dostajemy, czemu w UK nas nie chcą, bo k***a jesteśmy dla nich ciapatolandem mentalnym z dużą ilości robactwa, pie**olonych małp w białym wydaniu.


No i wyszło gówno z worka. Zwykły z ciebie lewak i troll. Idź już sobie w trybie pilnym do swojej jamy, brandzlować się przed zdjęciem sorosa.

mit2

2017-09-09, 23:38
Cytat:

Ale pana Sorosa to Ty szanuj biedaku


Pies go j***ł. Ciebie zresztą też, lewaku :amused:

mit2

2017-09-09, 23:58
@sezamkowyPopie**ol Nie jesteś w stanie mnie obrazić, lewaczku ;-) Do tego potrzeba posiadać jakiś poziom inteligencji. Szczekaj dalej.

TB303

2017-09-09, 23:59

To się nigdy nie znudzi...

MagicznyAdam

2017-09-10, 10:17
Kijem bejsbolowym? Toż to typowy sebix narodowiec. :-D

voidinfinity

2017-09-10, 11:33
skin88 napisał/a:

i używanie takich zbrodni w celu dyskredytacji Polaków i propagowania marksizmu jest wyjątkowym debilizmem, nie wiem co autor miał na celu, ale intelektem ani dojrzałością umysłową się nie popisał.



Napisz do TVPis, że cokolwiek złego o polaczkach mówią, to jest dyskredytacja Polaków i promowanie marksizmu ;-)

Ba...........yk

2017-09-10, 12:55
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@up

-To tylko zwykła zazdrość o pieniądze i tyle

- żydowską cechą trudnej sztuki kupiectwa,



To nie zazdrość to zażenowanie jak można się skundlić dla mamony...

Ta "sztuka" ma wiele imion i tak na przykład: złodziej - np. Bill Gates
krętacz, naciągacz, chytrus, dusigrosz, egoista, kutwa, skąpiec, żyła, skąpy, sęp, żyd, itd. Można to skwitować jednym słowem: Lichwiarz.
Dla mnie to jest najgorszy sort "ludzi" To zwykłe kutwo-grabie są a nie ludzie.

I żeby nie było, nie zazdroszczę Ci marzeń sezamkowy, nie moja moralna liga.
To droga do samosk***ienia.
Masz wolną wolę, jak pójdziesz nie moja decyzja. Szkoda że nie mogę Ci życzyć powodzenia i spełnienia. Jesteś mądry więc chyba się domyślisz. Jak nie to pytaj :)

skin88

2017-09-10, 16:47
@voidinfinity, w ch*ju mam głęboko te sk***ione upolitycznione mass media, jestem zwolennikiem rzetelnego dziennikarstwa, nie powiedziałem, że branie na świecznik zjebów z Polski jest dyskredytacją Polaków czy promowaniem marksizmu, chodziło mi o kontekst w jakim tego użyłeś, stary, Ameryki nie odkryleś, to nic nowego, że wszędzie znajdą się zwyrodnialcy, chodzi o to, że nasze społeczeństwo stara się kształtować nas inaczej, a pomimo to zdarzają się zjeby, a przybysze z Afryki już od kołyski są sumiennie sp***alani mentalnie, niech sobie każdy ma poglądy jakie chce, wolny kraj, ale niech każdy używa też przy okazji mózgu i zdrowego rozsądku, co miał na celu twój temat? Miał przemawiać za przyjmowaniem uchodźców bo i tak u nas zdarzają się gwałty? Co chciałeś przekazać dopisując gwałcił swój? Wiesz czemu gwałty i przestępstwa dokonane przez tzw. Uchodźców bardziej wk***iają? Już Ci tłumaczę, dlatego, że za każdym razem kiedy słyszy się o tym co np. Stało się w Rimini, przez głowę przelatuje myśl, że gdyby ktoś ich tam nie wpuścił w imię multikulturowego sp***olenia i zwalczania ksenofobii czy rasizmu, nie doszło by do tego, bo by ich tam nie było, a na to czy twojemu rdzennie urodzonemu sąsiadowi, coś nie odjebie i nie zgwałci i nie udusi Ci żony, wpływu nie masz.