18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwałt w Bytowie

voidinfinity • 2017-09-09, 11:09
Ale spokojnie! Gwałcił swój!


Cytat:


27-latek porwał swoją byłą dziewczynę i zgotował jej istne piekło. Tomasz G. wywiózł swoją byłą partnerkę do lasu, a następnie wykorzystał seksualnie. Kobieta doświadczyła z jego przemocy na wiele różnych sposobów. Miała być więziona przez swojego oprawcę przez dwa dni. Prokuratura Rejonowa w Bytowie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko zwyrodnialcowi.



Cytat:


Jak ustalili śledczy, 27-letni mężczyzna wiosną tego roku wywiózł swoją byłą dziewczynę do lasu. Następnie miał ją uwięzić w samochodzie wiążąc pasami, aby potem przez dwa dni bić ją, gwałcić i grozić nożem. Jak podejrzewa prokuratura, bestialski Tomasz G. również uderzał ofiarę młotkiem oraz groził, że spali kobietę żywcem. Na domiar wszystkiego, zgwałcił ją za pomocą kija bejsbolowego. Jak podaje portal "trojmiasto.wyborcza.pl", Prokuratura Rejonowa w Bytowie skierowała do sądu akt oskarżenia. Mężczyzna został oskarżony o pozbawienie wolności ze szczególnym udręczeniem oraz zgwałcenie. Ponadto, odpowie za zniszczenie samochodu, którym porwał kobietę. Należał on bowiem do jej rodziców, a straty oszacowano na 10 tys. zł. Zwyrodnialcowi grozi 15 lat więzienia. W tym momencie przebywa w areszcie.



link

mewfrix

2017-09-09, 11:16
szkoda ze nie ma z tej akcji filmu na hardzie :(

Al...........go

2017-09-09, 11:25
Już miałem się wk***ić, ale jak przeczytałem, że to swój... No cóż, zdarza się. Ale tych ciapaków co macają kobiety po cyckach to trzeba spalić.

~Velture

2017-09-09, 11:35
Twoja siostra wie, że piszesz o waszym bracie?

voidinfinity

2017-09-09, 11:38
Velture napisał/a:

Twoja siostra wie, że piszesz o waszym bracie?



Z tego jak się unosisz wnioskuje, że to raczej o twoje rodzeństwo chodzi :krejzi:

józekdeluxe

2017-09-09, 12:02
Czyli według lewackiej logiki każde przestępstwo dokonywane przez Polaka ma być argumentem za wpuszczeniem tu jeszcze większej ilości bandytów? Nie powiem, błyskotliwe. Ale gównoburzy, na którą liczysz raczej tu nie będzie. Coraz bardziej przewidywalne te baity. Musisz się bardziej wysilić.

Al...........go

2017-09-09, 12:04
józekdeluxe napisał/a:

Czyli według lewackiej logiki każde przestępstwo dokonywane przez Polaka ma być argumentem za wpuszczeniem tu jeszcze większej ilości bandytów?



Nasłuchałeś się propagandy pisu czy tylko udajesz idiotę?

józekdeluxe

2017-09-09, 12:07
Up. Już powiedziałem. ch*jowy bait i nawet nie zaczynam rozmowy. Idę skosić trawę. :-|

Al...........go

2017-09-09, 12:10
józekdeluxe napisał/a:

Up. Już powiedziałem. ch*jowy bait i nawet nie zaczynam rozmowy. Idę skosić trawę. :-|



Czyli jednak idiota.

Jo...........23

2017-09-09, 12:11
Kastracja i kara śmierci za gwałt dla każdego (biały, czarny) kto skończył 14 lat i po problemie.
Od 10 roku - połowa kary- sama kastracja

b0r000

2017-09-09, 12:23
AleDlaczego napisał/a:



Czyli jednak idiota.




voidinfinity

2017-09-09, 12:35
józekdeluxe napisał/a:

Czyli według lewackiej logiki każde przestępstwo dokonywane przez Polaka ma być argumentem za wpuszczeniem tu jeszcze większej ilości bandytów?



Nie wiem, musisz się wypowiedzieć w roli eksperta. Ja mogę jedynie powiedzieć, że opinia publicznie reaguje wielokrotnie mocniej kiedy sprawcami przestępstw seksualnych są czarni z afryki.

Doskonały przykład to rzekomy wpis księdza Oko na temat nienarodzonego islamskiego dziecka, poczętego z gwałtu na Polce. I ten "oburz", że ktoś śmie kazać babie zgwałconej przez murzyna dziecko rodzić :amused:

Ale jak polaczek zgwałci - to nie ma większego problemu - bo to wiadomo swój.

Jod123 napisał/a:

Kastracja i kara śmierci za gwałt dla każdego (biały, czarny) kto skończył 14 lat i po problemie.
Od 10 roku - połowa kary- sama kastracja



Chcesz wymordować 5% kleru w Polsce? :amused:

(liczba na bazie % kleru popełniającego przestępstwa seksualne)

TytanowyRosomak

2017-09-09, 12:37
Ten zachód polski coraz bardziej taki niemiecki się robi :)

KillerLaugh

2017-09-09, 12:38
Z tekstu wynika, że już ze sobą byli, więc wiedziała czego się spodziewać rozwiązła zdzira :krejzi:

manson__

2017-09-09, 12:38
Cytat:

Ale spokojnie! Gwałcił swój!


Więc po co zakładasz temat? Nie był kolorowy, więc można przymknąć oko.. a, że był to 'Polak' - nawet trzeba. Odrobiny patriotyzmu!!

:krejzi: