18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwałcieciel z Gorzowa zaatakował 16latkę i pociął jej oczy

Co...........aa • 2012-04-13, 20:01
"Prokuratura opublikowała dwa filmy zarejestrowane przez kamery monitoringu. Na pierwszym z nich, pochodzącym z kamery zamontowanej przy przejeździe kolejowym niedaleko miejsca przestępstwa, widać ubranego na czarno mężczyznę idącego za przypadkową kobietą. Drugi materiał pochodzi ze sklepu Biedronka, który znajduje się w oddalonym o kilka kilometrów Jeninie. Sprawca dostał się tam prawdopodobnie autobusem. Policja nie wyklucza jednak, że mógł skorzystać również z innych środków transportu.

Do brutalnego gwałtu doszło 9 stycznia 2012 roku pomiędzy godziną 18:47 a 19:30 na Wieprzycach, osiedlu Gorzowa Wielkopolskiego. Nastolatka została napadnięta w drodze do domu. Napastnik najpierw ją zgwałcił, a następnie okaleczył jej oczy nożem w nadziei, że nie będzie go mogła później zidentyfikować.

Zdjęcia z kamer niestety nie są najlepszej jakości. Jednak śledczy liczą, że komuś uda się rozpoznać gwałciciela.

- Mamy nadzieję, że dzięki publikacji nagrań monitoringu ktoś rozpozna tego mężczyznę. Jego twarz nie jest wyraźnie widoczna, ale ludzie znający podejrzanego bez problemu powinni go rozpoznać – powiedział Dariusz Domarecki, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp.
Poszukiwany mężczyzna ma około 175 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, twarz pociągłą i uszy przystające do głowy. W momencie popełnienia przestępstwa miał krótkie włosy i jednodniowy zarost.

Wszystkie informacje dotyczące tej sprawie można anonimowo zgłaszać pod specjalny numer telefonu 95 7382591. Dla osoby, której zgłoszenie pomoże w zidentyfikowaniu sprawcy przewidziana jest nagroda pieniężna."


Daj mi go ktoś na godzinę...

niemamfarta

2012-04-14, 10:01
Śródstopie napisał/a:

A wy k***a płaczecie , że jakieś inwigilacje na ulicach mają robić... Ten sk***iel siedziałby już za kratkami gwałcony przez tłustych grubasów gdyby na ulicach były super wyk***ione HD kamery... To nie niech gimbusiarnia płacze, że im prywatność zabierają po czym niech idą na facebooka i piszą z kim i gdzie spędzą weekend...



Polać mu!

SexPistols napisał/a:

Może kierował się myślą 'Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal'.



Boli mnie Twoja inteligencja. Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem - zapisz się na takowy kurs. Wtedy z pewnością przestaniesz lać wodę.

Ubolewam nad nieszczęściem, które spotkało tę nastoletnią dziewczynę. Wiem tylko jedno, że sąd nie wyda sprawiedliwego wyroku.... więzienie już tak... .

classmen89

2012-04-14, 10:49
9 stycznia 2012 roku pracowalem na przejezdzie kolejowym na wieprzycach ;p policja najpierw myslala ze to ktorys z nas bo wiadomo styczen zima kazdy w kapturze itd. byly przesluchania i nie wiadomo co jeszcze. zamiast go szukac zajmowali sie nami..tak to juz jest. ale goscia nie widzialem a szkoda ;p w sumie nie moglem go widziec bo pracowalismy do 17 a to bylo pozniej.

kuba9458

2012-04-14, 10:53
Nie byl bym zdziwiony gdyby się okazało ze kolega ze zdjecia miał tu konto.

cannabis7777

2012-04-14, 12:05
Widziałem materiał z nim w telewizji. Ta dziewczyna nie straciła wzroku od tych ciosów nożem. A pracownice Biedronki nie mogą go opisać?

Zaj***ć ch*ja to mało. 16 latka ma już zj***ne życie i schizy do końca życia.

baxter

2012-04-14, 12:37
z przerażeniem patrze jak ludzie chcą być inwigilowani, jakim trzeba być zjebem by się na takie coś godzić ?

Leothyr

2012-04-14, 16:28
O k***a, jak w filmie Se7en. Tam był taki motyw, że obrabowali gościa z portfela i pocięli nożem oczy, żeby ich nie rozpoznał - i gość powiedział że jak o tym usłyszał, to nie chciał mieć dzieci, bo po co, na takim zj***nym świecie.

EdmundKemper

2012-04-14, 19:46
@cannabis7777 A potrafiłbyś opisać wszystkich "szarych" ludzi, których mijasz na ulicy w ciągu półgodzinnego spaceru na średnio zatłoczonym chodniku ? No widzisz, a one założe się, że nawet nie pamiętają jak wyglądał poprzedni klient.

Co do INDECT to z jednej strony jest to dobre, a z drugiej złe. Fakt faktem, policja miałaby łatwiejszy dostęp do przestępców i wyłapywania przewinień. Ulice byłyby nieco bezpieczniejsze, a i pewnie wandalizmu by nie było tak dużego. Tylko, że większość przestępstw dzieje się na zadupiach, gdzie nie ma nawet jak zainstalować kamer. Po drugie to faktycznie każdy mógłby być podejrzany i mogliby Cię na 24 czy 48 zabrać za nietrafienie papierkiem do śmietnika albo mandacik wlepić. Wszystko ma swoje plusy i minusy. A doskonały przykład tego co się może za kilka czy kilkanaście lat stać w Związku Socjalistycznych Republik Europejskich jest dokładnie opisany przez Orwella w Roku 1984. Także zastanówcie się, bo są na pewno lepsze może jeszcze nei wymyślone meteody na udoskonalenie działania funkcjonariuszy.

buer2008

2012-04-14, 23:52
Obciąć jajca jak nie panuje nad popędem, jak się taki gnój zachowuje gorzej niż niejedno zwierze to nie powinno się go traktować po ludzku. Powinno się z niego zrobić wałacha i tyle w temacie

dawidekacab

2012-04-15, 11:28
powolna i bolesna smierc dla takiego cwe*a

skinskin

2012-04-15, 16:24
krotko- do gazu go.

djhexe

2012-04-15, 20:55
wiedziałem k***a wiedziałem!!!


Paweł Małaszyński

już się nie ukryje!

kudi88

2013-11-08, 17:20
to Wilku WDZ