18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwałcieciel z Gorzowa zaatakował 16latkę i pociął jej oczy

Co...........aa • 2012-04-13, 20:01
"Prokuratura opublikowała dwa filmy zarejestrowane przez kamery monitoringu. Na pierwszym z nich, pochodzącym z kamery zamontowanej przy przejeździe kolejowym niedaleko miejsca przestępstwa, widać ubranego na czarno mężczyznę idącego za przypadkową kobietą. Drugi materiał pochodzi ze sklepu Biedronka, który znajduje się w oddalonym o kilka kilometrów Jeninie. Sprawca dostał się tam prawdopodobnie autobusem. Policja nie wyklucza jednak, że mógł skorzystać również z innych środków transportu.

Do brutalnego gwałtu doszło 9 stycznia 2012 roku pomiędzy godziną 18:47 a 19:30 na Wieprzycach, osiedlu Gorzowa Wielkopolskiego. Nastolatka została napadnięta w drodze do domu. Napastnik najpierw ją zgwałcił, a następnie okaleczył jej oczy nożem w nadziei, że nie będzie go mogła później zidentyfikować.

Zdjęcia z kamer niestety nie są najlepszej jakości. Jednak śledczy liczą, że komuś uda się rozpoznać gwałciciela.

- Mamy nadzieję, że dzięki publikacji nagrań monitoringu ktoś rozpozna tego mężczyznę. Jego twarz nie jest wyraźnie widoczna, ale ludzie znający podejrzanego bez problemu powinni go rozpoznać – powiedział Dariusz Domarecki, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp.
Poszukiwany mężczyzna ma około 175 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, twarz pociągłą i uszy przystające do głowy. W momencie popełnienia przestępstwa miał krótkie włosy i jednodniowy zarost.

Wszystkie informacje dotyczące tej sprawie można anonimowo zgłaszać pod specjalny numer telefonu 95 7382591. Dla osoby, której zgłoszenie pomoże w zidentyfikowaniu sprawcy przewidziana jest nagroda pieniężna."


Daj mi go ktoÅ› na godzinÄ™...

niepoprawnymateo

2012-04-13, 21:25
wangog napisał/a:

@UP
Sadol sadolem, ciekawe jakby Ciebie opie**olili od tyłu i oczy pocięli
k***a ! Pociął jej oczy!? Co to k***a za ch*j pie**olony, nie jego - ale całą jego rodzine wypie**olić w p*zdu ! Sk***ysyn j***ny, co mu to dziecko zrobiło!? Co za ch*j gwałci małe dzieci!? k***a, jakie więzienie, oczy wydłubać i k***a na kuchence ch*ja przypalać! co za ch*j - aż k***a nie idzie tego inaczej nazwać!





ti...........ax

2012-04-13, 21:38
uroczyście przysięgam jak ktoś wrzuci tu filmik jak tego gościa na śmierć katują. To każdy jego następny filmik (nawet ch*jowy) obdaruje piwem. Do końca 2032 roku

Jackyll

2012-04-13, 22:04
Ja bym proponował zorganizować dla niego kamieniowanie, łamanie kołem, nabijanie na pal <buja w obłokach>, rozmarzyłem się :D

BÃ...........³g

2012-04-13, 22:54
wangog napisał/a:

@UP
Sadol sadolem, ciekawe jakby Ciebie opie**olili od tyłu i oczy pocięli
k***a ! Pociął jej oczy!? Co to k***a za ch*j pie**olony, nie jego - ale całą jego rodzine wypie**olić w p*zdu ! Sk***ysyn j***ny, co mu to dziecko zrobiło!? Co za ch*j gwałci małe dzieci!? k***a, jakie więzienie, oczy wydłubać i k***a na kuchence ch*ja przypalać! co za ch*j - aż k***a nie idzie tego inaczej nazwać!




Nie posraj się, gówno zrobisz.

zub2

2012-04-13, 23:01
Jeśli będziecie robić zakupy w biedronce tak jak on, to też tak możecie skończyć ;]

regol

2012-04-13, 23:23
wangog @ pie**olisz głupoty . Bo jakbyś na hardzie przeczytał artykuł o gościu z hameryki który zgwałcił 143 małych dzieci wydłubał oczy łyżką do butów a potem zjadł . To pewnie byś miał moro w gaciach.

Cz...........ot

2012-04-13, 23:28
Takim kogucikiem już odpowiednio zajmą się w pierdlu ;)

Pleso93

2012-04-13, 23:29
O tym nie powiedzą, ale o tym, że bronek rzekomo zapie**ala do pracy z buta (6km w jedną stronę :roll: ) to mówią. To nawet śmieszne nie jest...
Poza tym

Cytat:

Zdjęcia z kamer niestety nie są najlepszej jakości. Jednak śledczy liczą, że komuś uda się rozpoznać gwałciciela.



To po ch*j im te kamery? :facepalm:

BulaKSSG

2012-04-13, 23:29
Sprawa była bardzo głośna od początku, ale w Gorzowie. Nie wiem czemu dopiero teraz poszła w Polskę.

Niedługo po tej sytuacji znalazł się kolejny popie**ol z nożem. W szpitalu, na izbie przyjęć doszło do szamotaniny, w której baba wpadła na faceta, przeprosiła, ale to nie wystarczyło, no i ziomek przy ludziach wyciągnął nóż z torby i chciał jej pociąć twarz, ale ktoś go odciągnął (aż nie mogłem uwierzyć) i zaczął sp***alać. Co jeszcze dziwniejsze, w bardzo bliskiej okolicy znajdował się patrol policji, który automatycznie pojechał na teren szpitala i jeden z policjantów zatrzymał oprawcę solidnym pie**olnięciem pałką w ryj.

Były podejrzenia, że to ten sam "nożownik", ale okazało się, że inny.

m0vi

2012-04-13, 23:30
hemik01 hahahaha zajebisty jesteś też będę miała takie hobby.

stud3nt

2012-04-13, 23:33
Gwałciciele, pedofile i inne popie**olone gówno odsiaduje wyroki w osobnych celach, wychodzą na spacery o innych porach, niż inni więźniowie. Tak, że o 'sprawiedliwości więziennej' można zapomnieć, nawet jeśli dostanie zarzuty za ciężkie uszkodzenie ciała. Gdyby tylko pociął oczy, to co innego. Sadystyczne, nie?

Osoby, które chcą go przypalać, kastrować itp. - kierują Wami zrozumiałe odruchy (wypie**olić posrańca ze społeczeństwa raz na zawsze + odstraszający przykład), ale jesteśmy ludźmi, nie zwierzętami. Nie kierujmy się najniższymi instynktami, tylko rozumem. Rozum mówi - kastracja plus dożywotnie ciężkie roboty, z których jego zarobki będą przekazywane w charakterze dodatku do renty tej dziewczynie.

Niestety, nasz wymiar sprawiedliwości jest sadystycznie wręcz poj***ny. Sk***ielowi grozi max 25 lat więzienia, a nie dożywocie - i to tylko gdy dostanie maksymalne wyroki za dwa zarzuty - gwałt i ciężkie uszkodzenie ciała. Na zarzut usiłowania zabójstwa nie ma szans.

Konkludując - nawet jeśli pok***ieniec zostanie złapany, to za max ćwierć wieku wylezie z pudła i zapoluje na czyjąś córkę. Bo nie wierzę, że ktoś taki zostanie w jakimkolwiek stopniu zresocjalizowany na wczasach w pierdlu.

Zl...........ny

2012-04-13, 23:36
regol napisał/a:

wangog @ pie**olisz głupoty . Bo jakbyś na hardzie przeczytał artykuł o gościu z hameryki który zgwałcił 143 małych dzieci wydłubał oczy łyżką do butów a potem zjadł . To pewnie byś miał moro w gaciach.



O proszę jaki bydlak bez serca, wszystko w życiu widział, wszystko słyszał, nic na nim nie robi wrażenia. Tyle się chłopie naoglądałeś pierdół a w dalszym ciągu na widok kobiecych piersi spuszczasz się w gacie... :cycki:

Roszp

2012-04-13, 23:49
Z twarzy to niestety podobny całkiem do każdego.

pi73rmaster

2012-04-13, 23:56
Może to wpływ wypitego dzisiaj alkoholu, ale czytając tego posta naprawdę złapałem doła(+jeszcze dzisiaj obejrzałem dokument ''nie sąd cię skaże...''). Tyle pojebów chodzi na tej ziemii, którzy krzywdzą niewinne osoby, że to się w dupie nie mieści. Po ch*j on ją k***a ciął. Nie ogarniam tych ludzi. Taki w życiu nie powinien wyjść z pierdla(kasę na resocjalizację też możnaby zaoszczędzić w wiadomy sposób).
Zaraz mnie ktoś zjebie, że nie sadistikowo, ale ch*j.
PS. za komuny może było be i fe, ale tak szczerze jeśli chodzi o władzę i media to nic się nie zmieniło, a na ulicach było bezpieczniej i nasi starzy nie musieli się niczego obawiać wychodząc w nocy na imprezę(nie żebym chciał powrotu komuny).