18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwałcieciel z Gorzowa zaatakował 16latkę i pociął jej oczy

Co...........aa • 2012-04-13, 20:01
"Prokuratura opublikowała dwa filmy zarejestrowane przez kamery monitoringu. Na pierwszym z nich, pochodzącym z kamery zamontowanej przy przejeździe kolejowym niedaleko miejsca przestępstwa, widać ubranego na czarno mężczyznę idącego za przypadkową kobietą. Drugi materiał pochodzi ze sklepu Biedronka, który znajduje się w oddalonym o kilka kilometrów Jeninie. Sprawca dostał się tam prawdopodobnie autobusem. Policja nie wyklucza jednak, że mógł skorzystać również z innych środków transportu.

Do brutalnego gwałtu doszło 9 stycznia 2012 roku pomiędzy godziną 18:47 a 19:30 na Wieprzycach, osiedlu Gorzowa Wielkopolskiego. Nastolatka została napadnięta w drodze do domu. Napastnik najpierw ją zgwałcił, a następnie okaleczył jej oczy nożem w nadziei, że nie będzie go mogła później zidentyfikować.

Zdjęcia z kamer niestety nie są najlepszej jakości. Jednak śledczy liczą, że komuś uda się rozpoznać gwałciciela.

- Mamy nadzieję, że dzięki publikacji nagrań monitoringu ktoś rozpozna tego mężczyznę. Jego twarz nie jest wyraźnie widoczna, ale ludzie znający podejrzanego bez problemu powinni go rozpoznać – powiedział Dariusz Domarecki, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp.
Poszukiwany mężczyzna ma około 175 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, twarz pociągłą i uszy przystające do głowy. W momencie popełnienia przestępstwa miał krótkie włosy i jednodniowy zarost.

Wszystkie informacje dotyczące tej sprawie można anonimowo zgłaszać pod specjalny numer telefonu 95 7382591. Dla osoby, której zgłoszenie pomoże w zidentyfikowaniu sprawcy przewidziana jest nagroda pieniężna."


Daj mi go ktoś na godzinę...

Pener

2012-04-13, 20:03
Collaaaa napisał/a:

Daj mi go ktoś na godzinę...


myślisz, że na ciebie też poleci?

vizo

2012-04-13, 20:04
daj mi go ktos na chwile ;]

_R...........s_

2012-04-13, 20:05
A gdzie te materiały filmowe?
Swoją drogą kawał sk***ysyna. Jakąś gówniarę napaść zgwałcić a potem pociąć. Poj***ny jakiś. Pewnie nawet to była porządna dziewczynka, a nie jakaś 16 letnia kurewka. Szkoda dziewczynki, a ch*jowi pewnie jeszcze dupa pęknie w więzieniu jak tam trafi.

DFM

2012-04-13, 20:06
@up ej ej to sadol :D

Sam bym pociupciał jakąś skowyrną 16-kę :D

wangog

2012-04-13, 20:09
@UP
Sadol sadolem, ciekawe jakby Ciebie opie**olili od tyłu i oczy pocięli
k***a ! Pociął jej oczy!? Co to k***a za ch*j pie**olony, nie jego - ale całą jego rodzine wypie**olić w p*zdu ! Sk***ysyn j***ny, co mu to dziecko zrobiło!? Co za ch*j gwałci małe dzieci!? k***a, jakie więzienie, oczy wydłubać i k***a na kuchence ch*ja przypalać! co za ch*j - aż k***a nie idzie tego inaczej nazwać!

Stew

2012-04-13, 20:13
Spokojnie chłopaki, w więzieniu zobaczy, czym jest ku*as w dupie (i nie tylko).

Szkoda, że kosztem 16 letniej dziewczyny.

marna

2012-04-13, 20:14
wangog, ileż w Tobie agresji :shock:

pakicito

2012-04-13, 20:24
juz go do tej pory pewnie zatlukli - i dobrze

Unijny

2012-04-13, 20:34
nieostry obraz z kamery ? niech zadzwonia do CSI oni maja na to sposoby :P

mikel1994

2012-04-13, 20:57
@wangog,

16 latka to już nie dziecko, r*chałbyś taką, więc nie pie**ol.

A sk***iel sk***ielem, no. Nie będę pisał co bym mu zrobił, bo wiadomo że gówno bym zrobił, ale mam nadzieję że zapłaci za swoje kretyn.

he...........01

2012-04-13, 21:03
Od dzisiaj będę miał nowe hobby. Cięcie oczu nożem ! Zajebiste

okar19

2012-04-13, 21:11
up
zaczniemy od ciebie

C'est Ca

2012-04-13, 21:15
@mikel1994

No nie, nie dziecko. r*chałby ale chodzi o to podcięcie oczu.

Vexille

2012-04-13, 21:19
9 styczeń... Mamy k***a kwiecień! Dlaczego nie powiedziano o tym 3 miesiące wcześniej, kiedy szansa na ujęcie zwyrola była większa? Gratulujemy polskiej policji szybkiego czasu reakcji :amused: