18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GRZESZCZAK : GÓRNIAK 1:0

fantazja • 2013-09-09, 16:09
Wcale nie sadystyczne ale ciary są. 8-)

Jab7kO

2013-09-09, 22:38
nawet sie wyrobila z twarzy :D

Ojciec_Stiffmeistera

2013-09-09, 23:52
Wyszło jej to naprawdę konkretnie, lepiej nie mogła bo jest biała :kkkpotrzask: a ładowałbym jak gustlik odłamkowym :doggy:

Maek

2013-09-10, 00:17
e tam, ładna dziewczyna.

Czy komuś się to podoba czy nie zarówno Sylwia jak i Kuba trafiają w gusta większości społeczeństwa. Tylko pozazdrościć tego, że potrafią na tym dobrze zarobić. Podoba się? - Oglądaj. Nie podoba się? - scrolluj dalej/przełącz/wyłącz/wypie**ol. Niestety 99% ludzi to banda j***nych hipokrytów. Gdyby mieli tylko okazje sami korzystaliby tak jak Kuba czy Sylwia i robili dobry hajs.

Mamy do ch*ja 2013 rok, jest taki duży wybór stacji radiowych i TV, a w nich tyle różnych programów, że każdy chyba znajdzie coś dla siebie wybierając spośród potoku gówna jakieś wartościowe lub przynajmniej ciekawe treści. Mamy też możliwość słuchania i oglądania tylko tego co chcemy korzystając z różnego rodzaju nośników. Nie musimy słuchać wszystkiego co puszczają w radio czy w TV. Zresztą pie**olenie takie, chyba każdy czasami poogląda tvn, polsat czy tvp.

Większość np. tvn-owych hejterów nawet nie wie o co w tym chodzi ale, ch*j z tym, taka moda więc "ból dupy" trzeba zamanifestować. Używajcie troche mózgu tępe kurvvy, bo większość zamiast myśleć samodzielnie przejmuje gotowe poglądy znalezione np. na necie.

btw. darujcie sobie miotanie "kurvvami" w moją stronę. Ja mam takie zdanie, zdanie innych szanuje, a na tępych bezmózgów szcze ciepłym moczem.

johny_walker

2013-09-10, 01:26
no zaj***ła z wysokiego c...

ostatni

2013-09-10, 03:50
Maek napisał/a:

e tam, ładna dziewczyna.

Czy komuś się to podoba czy nie zarówno Sylwia jak i Kuba trafiają w gusta większości społeczeństwa. Tylko pozazdrościć tego, że potrafią na tym dobrze zarobić. Podoba się? - Oglądaj. Nie podoba się? - scrolluj dalej/przełącz/wyłącz/wypie**ol. Niestety 99% ludzi to banda j***nych hipokrytów. Gdyby mieli tylko okazje sami korzystaliby tak jak Kuba czy Sylwia i robili dobry hajs.



Trafianie w gusta narodu, którego inteligencje kilkukrotnie wyrżnięto w pień, a ostatnie 50 znajdował się w bloku komunistycznym to naprawdę niesamowity sukces.


Maek napisał/a:

Mamy do ch*ja 2013 rok, jest taki duży wybór stacji radiowych i TV, a w nich tyle różnych programów, że każdy chyba znajdzie coś dla siebie wybierając spośród potoku gówna jakieś wartościowe lub przynajmniej ciekawe treści. Mamy też możliwość słuchania i oglądania tylko tego co chcemy korzystając z różnego rodzaju nośników. Nie musimy słuchać wszystkiego co puszczają w radio czy w TV. Zresztą pie**olenie takie, chyba każdy czasami poogląda tvn, polsat czy tvp.



Właśnie mamy kurewsko mały wybór jeśli chodzi o polskie media. Dodatkowo to jest portal, który nosi a przynajmniej nosił znamiona niszowego, gdzie można było uciec od całego komercyjnego gówna, a dzisiaj ktoś wrzuca to ch*j wie co w wykonaniu dwójki ulubieńców gimbazy i pisze, że jest zajebiste.


Maek napisał/a:

btw. darujcie sobie miotanie "kurvvami" w moją stronę.



...


Maek napisał/a:

Używajcie troche mózgu tępe kurvvy,



A ja uważam, że jesteś k***ą, nie podoba się to scrolluj dalej, jest taki wybór portali internetowych że możesz śmiało wypie**alać gdzie indziej, sadistic to nie miejsce manifestowania sympatii do Wojewodzkiego i gwiazd Eska tv.

Mom and Death

2013-09-10, 04:07
Cytat:


Czy komuś się to podoba czy nie zarówno Sylwia jak i Kuba trafiają w gusta większości społeczeństwa. Tylko pozazdrościć tego, że potrafią na tym dobrze zarobić. Podoba się? - Oglądaj. Nie podoba się? - scrolluj dalej/przełącz/wyłącz/wypie**ol. Niestety 99% ludzi to banda j***nych hipokrytów. Gdyby mieli tylko okazje sami korzystaliby tak jak Kuba czy Sylwia i robili dobry hajs.

Mamy do ch*ja 2013 rok, jest taki duży wybór stacji radiowych i TV, a w nich tyle różnych programów, że każdy chyba znajdzie coś dla siebie wybierając spośród potoku gówna jakieś wartościowe lub przynajmniej ciekawe treści. Mamy też możliwość słuchania i oglądania tylko tego co chcemy korzystając z różnego rodzaju nośników. Nie musimy słuchać wszystkiego co puszczają w radio czy w TV. Zresztą pie**olenie takie, chyba każdy czasami poogląda tvn, polsat czy tvp.

Większość np. tvn-owych hejterów nawet nie wie o co w tym chodzi ale, ch*j z tym, taka moda więc "ból dupy" trzeba zamanifestować. Używajcie troche mózgu tępe kurvvy, bo większość zamiast myśleć samodzielnie przejmuje gotowe poglądy znalezione np. na necie.

btw. darujcie sobie miotanie "kurvvami" w moją stronę. Ja mam takie zdanie, zdanie innych szanuje, a na tępych bezmózgów szcze ciepłym moczem.



uahahahah, co za tępy gej :D

Mavver57

2013-09-10, 15:21
to chyba nie jest odpowiednie miejsce na takie gówno.

Pan.Kultura.i.dwa.buldogi

2013-09-10, 15:51
Przyznaje pieknym Paniom i przystojnym forumowym Panom, ze pierwszy raz slysze/widze te urocza niewiaste, ale ze smutkiem musze przyznac, ze kolo Mistrzyni Gorniak ona nawet nie stala.

Uprzejmie prosze o klikniecie w ponizszy film i przesluchanie go do samego konca w celu zaznajomienia sie z dzielem wybitnym naszej Wokalistki.

Pozdrawiam, pozdrawiaja moje buldogi. :ok:


meier

2013-09-10, 16:11
ciekawe czy byście pruli dupy jak by typiara to samo zaspiewała w innej waszej ulubionej jedynej polskiej stacji trwam.

jefff

2013-09-10, 18:39
Nie lubię tego typu muzyki jaką robi ta artystka ale głos ma mocny trzeba przyznać.
ostatni napisał/a:

Właśnie mamy kurewsko mały wybór jeśli chodzi o polskie media. Dodatkowo to jest portal, który nosi a przynajmniej nosił znamiona niszowego, gdzie można było uciec od całego komercyjnego gówna, a dzisiaj ktoś wrzuca to ch*j wie co w wykonaniu dwójki ulubieńców gimbazy i pisze, że jest zajebiste.


A Ty się tak nie spinaj :D Pamiętaj, że dla każdego co innego jest gównem w TV a wszystkim dogodzić się nie da. Skoro najwięcej ludzi poszło za popem to niestety my, którzy za nim nie przystajemy, automatycznie stajemy się mniejszością, która nie zna się na muzyce wg większości...
Tylko ja mam to tak głęboko w dupie, że słucham tego co lubię i nie mam zamiaru nikogo na nawracać na swoją muzykę ;)

monto

2013-09-11, 13:45
no i pani gorniak ma racje ! nie da sie z dupy tego zaspiewac i ciekawe dlaczego w momencie spiewania sie za ucho trzymala? zeby podklad bylo lepiej sluchac?

piochux

2013-09-11, 21:58
@ostatni- zajebisty hejt, ratujesz poziom sadola kolego! Dzięki takim ludziom ta stronka nigdy nie umrze! piwko leci :D

Mom and Death

2013-09-12, 11:33
btw jak ktoś wierzy że to nie było splanowane to jest idiotą. z marszu to ona by nawet tekstu nie znała.

oc...........an

2013-09-21, 17:16
Pięknie zaśpiewała. Nie wiem po co wy się gryziecie o jakieś detale. Nie lubię Wojewódzkiego, Grzeszak nie znam, ale ten urywek programu wart jest pozytywnego komentarza.

>jest ostatni, jest nawiązanie do komuny :amused: