18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GRZESZCZAK : GÓRNIAK 1:0

fantazja • 2013-09-09, 16:09
Wcale nie sadystyczne ale ciary są. 8-)

Koperek

2013-09-09, 18:19
Floyd_The_Barber napisał/a:

@ostatni Byłeś na openerze? :)


Daj boże taką samą pogodę w przyszłym roku.

ostatni

2013-09-09, 18:21
Floyd_The_Barber napisał/a:

@ostatni Byłeś na openerze? :)



a co? :-D

wyrcool

2013-09-09, 18:28
Gdyby ta niczego sobie śpiewająca pani wspomnianą krtań by wypluła. Podczas kulminacji utworu wyskoczyły jej oczy bądź sztuczne zęby i uderzyłyby Kubę z impetem powodującym rozprzestrzenienie się jego świadczących o ego myśli po podłodze i kanapie :) To byłby moi drodzy sadistic. Tak to tylko jakaś klientka, której użytkownicy nie znają śpiewająca ładnie pod ustawioną scenkę 50 latka, który nie umiałby złapać siekiery. Tak uważam ja

bisfhcrew

2013-09-09, 18:30
Janus92 napisał/a:

Scrolluj dalej, jak Ci się nie podoba.


Nie mów mi co mam robić! :-P

vang

2013-09-09, 18:33
@wyrcool
Zgadza się co piszesz, ale zdaje mi się że ty też byś nie umiał złapać siekiery gdyby leciała w twoim kierunku :D

milosciprzyjazn

2013-09-09, 18:53
@goker

k***a, niczego bardziej nie lubie, jak takich ch*jów którzy będą dyktować całemu portalowi i jego użytkownikom co mają oglądać, a co nie na podstawie swoich chorych fanaberii. Nie wiem po ch*j się zatrzymałeś na filmie i wwaliłeś tego nędznego komenta, jeżeli nie interesuje/wkurza Cię to.


@ostatni

Górniak to najwybintniejsza obecnie wokalistka w całej europie wschodniej, stroniąc nawet od materiału jaki wykonuje dzisiaj (a raczej jaki dyktują jej wytwórnie), więc jeżeli gówno wiesz w temacie zrób sobie przysługę i nie zgrywaj wielkiego znawcy i degustatora "prawdziwej muzyki"

n1troo

2013-09-09, 19:16
ja pie**ole, co ja pacze xd

an...........81

2013-09-09, 19:23
wow

Mom and Death

2013-09-09, 19:40
no nieźle. ciekawe jak opie**ala gałę :)

maciek24043

2013-09-09, 19:47
Nie wiedziałem, że ten zjeb wojewódzki potrafi siedzieć tak długo z zamkniętą mordą.

ostatni

2013-09-09, 19:48
milosciprzyjazn napisał/a:

Górniak to najwybintniejsza obecnie wokalistka w całej europie wschodniej, stroniąc nawet od materiału jaki wykonuje dzisiaj (a raczej jaki dyktują jej wytwórnie), więc jeżeli gówno wiesz w temacie zrób sobie przysługę i nie zgrywaj wielkiego znawcy i degustatora "prawdziwej muzyki"



a Legia Warszawa to najsilniejszy klub piłkarski w całej Europie Wschodniej :homer:

Plecionkarz

2013-09-09, 20:25
telewizja i radio są poj***ne. Ta cała pożal się boże śpiewaczka 4 razy na godzinę leci w radiu i jeszcze w telewizji się spuszczają nad jej zdolnościami. Na siłę wtłaczają ludziom co jest fajne aż ci to będą łykać.

milosciprzyjazn

2013-09-09, 20:32
ostatni napisał/a:

a Legia Warszawa to najsilniejszy klub piłkarski w całej Europie Wschodniej


Nie wiem szczerze jaki jest sens tego porównania, zapewne jakaś niezwykle błyskotliwa ironia, którą porównujesz do tego, co napisałem. Mam zupełnie wyj***ne na piłkę nożną, więc nie powiem ci czy to, co teraz piszesz jest prawdą, ale w muzyce/śpiewie trochę siedzę i wiem że przynajmniej w tym temacie mam całkiem spore pojęcie (w przeciwieństwie do ciebie). Dlatego zrób ludziom przysługę i nie wypowiadaj się na pewne tematy, wracaj do śledzenia 11 facetów biegających za kawałkiem gumy po trawie, bo w tym jesteś najwyraźniej ekspertem

fantazja

2013-09-09, 22:01
..... :sraczka:
agus9225 napisał/a:

Ma dziołcha głos ale gdzie, k***a, na sadola z czymś takim?!



No widocznie z czymś takim skoro ponad 400 piwek pekło droga pani